مجالس ترحیم در consumer watchdog مناظر

استیون TraskAAP

Australia's consumer watchdog is setting its sights on dodgy behaviour in the funeral industry.
آیکون دوربیناسترالیا consumer watchdog تنظیم مناظر خود را در رفتار خطرناک در تشییع جنازه میباشد.

استرالیا consumer watchdog تنظیم مناظر خود را در خطرناک رفتار با ساخت و ساز, کسب و کار, مراسم تشییع جنازه, ارائه دهندگان خدمات و شرکت های انرژی.

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون صندلی راد سیمز روز سه شنبه پرده برداری از یک لیست جدید از اولویت های اجرای برای سال 2020 است.

ساخت و ساز تجاری سیستم عامل های دیجیتال و ارتباطات در میان بخش های اختصاص داده شده برای افزایش نظارت توسط ACCC.

خدمات مراسم تشییع جنازه نیز یک اولویت برای watchdog.

“این بخش به مدت طولانی باعث شکایات مصرف کنندگان نه به خاطر مصرف کنندگان تعامل با تشییع جنازه بخش در یک زمان زمانی که آنها عزادار آسیب پذیر و در یک نقطه ضعف” آقای سیمز گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

رقابت ناظر را نیز بررسی مرگ و میر کودکان ناشی از باتری دکمه های صنایع لبنی و ادعای سلامت بر روی محصولات غذایی, آقای سیمز گفت.

مرگبار Takata airbag recall نیز همچنان به عنوان یک اولویت برای ACCC با دیده بان در حال کار برای اطمینان از تمام وسایل نقلیه آسیب دیده هستند پرداخته است.

“سخت ترین بخشی از این فراخوان در برخورد با کسانی که هنوز انطباق است بر ما. ما می خواهیم برای اطمینان از باقی مانده از این وسایل نقلیه قرار دارد و با برخورد به عنوان مورد نیاز ما اجباری به یاد بیاورید توجه کنید:” آقای سیمز گفت.

اولویت نازل شد در یک سخنرانی توسط آقای سیمز به کمیته اقتصادی و توسعه استرالیا در سیدنی.

“بسیاری از امروز در اینجا ممکن است مخالف با ما تماس قضاوت او گفت:” در سخنرانی خود.

“غالب انتقاد از ACCC از مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک این است که ما نمی به اندازه کافی.

“مشکل واضح است که تمرکز ما بر روی یک بررسی به معنی تمرکز خود را بر دیگر ممکن است نقض قانون است. وجود دارد بسیاری از احتمال نقض است که ما فقط نمی تواند رسیدن به.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>