خدمات مراسم تشییع جنازه برای کشته هونولولو افسر پلیس Kaulike Kalama در Kamehameha مدارس

  • Craig T. Kojima /CKOJIMA@STARADVERTISER.COM Services for Kaulike Kalama will be held March 7.

    Craig T. کوجیما /[email protected]

    خدمات برای Kaulike Kalama برگزار خواهد شد مارس 7.

خدمات مراسم تشییع جنازه برای هونولولو افسر پلیس Kaulike Kalama یکی از دو پلیس کشته شده در ماه ژانویه در حالی که در پاسخ به یک مستأجر اختلاف شده اند و برنامه ریزی برای 7 مارس در اسقف کلیسای یادبود در Kamehameha مدارس Kapalama پردیس.

عمومی ملاقات آغاز خواهد شد در ساعت 9:30 صبح با خدمات 10:45 صبح در پردیس 1887 Makuakane سنت یک پلیس هونولولو سخنگوی وزارت گفت.

Kalama و هونولولو افسر پلیس تیفانی Enriquez کشته شدند Jan. 19 در حالی که در پاسخ به یک تماس در 3015 ترش درایو الماس سر خانه متعلق به 77 سال سن لوئیس قابیل. قابیل زیرزمین مستاجر جری “Jarda” Hanel, 69 اعتقاد بر این است که او را کشته و ضرب و شتم یکی دیگر از مستاجر قبل از تیراندازی Kalama و Enriquez سپس شروع آتش سوزی که نابود قابیل صفحه اصلی و حداقل چهار نفر دیگر.

Kalama خانواده گفت: او شوهر اختصاص داده شده به همسرش Kaohi و پدر به او 14 سال پسر Kaumana. او در سال 2003 McKinley بالا gradate.

تعداد زیادی از مردم انتظار می رود در خدمات سخنگوی گفت. پارکینگ های عمومی در دسترس خواهد بود در Kapalama مدرسه ابتدایی و موزه اسقف شروع 8:00 صبح با خدمات شاتل تعریف از Kamehameha مدارس ترمینال اتوبوس در گوشه ای از شمال مدرسه و خیابان و Kapalama خیابان.

بدون پارکینگ عمومی اجازه خواهد داشت در محوطه دانشگاه.

از حدود 12:45 p. m. وجود خواهد داشت نورد بسته شدن راه را برای یک مراسم تشییع جنازه کاروان از Kamehameha مدارس به HPD ستاد در نزدیکی مرکز شهر. این کاروان مسیر سفر خواهد کرد در ثانیه-1 آزادراه و از طریق مرکز شهر قبل از توقف در مقابل HPD ستاد 801 S. Beretania سنت در مورد 1:30 بعد از ظهر به صورت نهایی و غیاب و درود می فرستم.

عمومی دعوت به حضور و غیاب مراسم HPD سخنگوی گفت. پارکینگ عمومی رایگان در دسترس است در Frank F. Fasi شهرداری پارکینگ گاراژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im