Fuelwatch هشدار پرت قیمت سوخت مجموعه, برای افزایش

غرب استرالیا
Motorists are being urged to fill up their tanks as fuel prices are set to rise tomorrow.
آیکون دوربینرانندگان هستند که خواست برای پر کردن تانک های خود را به عنوان قیمت سوخت به افزایش فردا. اعتبار: راس Swanborough/غرب استرالیا

اگر شما در حال رانندگی در گذشته بنزین قول خودتان “من شما را پر کنید تا فردا” شما ممکن است لگد زدن خود را هنگامی که خورشید بالا می رود, با قیمت سوخت افزایش یابد حدود 13 سنت در هر لیتر.

Fuelwatch است رانندگان اصرار به بازدید از bowser خود امروز برای صرفه جویی در پول به عنوان متوسط قیمت به طور منظم unleaded افزایش خواهد یافت و با 13 سنت در هر لیتر فردا به 125 سنت در هر لیتر.

قیمت سوخت در حال حاضر در حال فرو بردن در زیر $1 را در چندین پرت پمپ بنزین از جمله 95.9 سنت در هر لیتر در BP Redcliffe این Foodary بلمونت و Caltex این Foodary Ascot در پرت جنوبی.

ارزان ترین UPL شرق شهرستان بهتر است انتخاب Bellevue در 96.9 در حالی که در شمال شهرستان, پرنیان Subiaco بهترین قیمت در بیش از $1 علامت گذاری (103.7 سنت در هر لیتر).

اگر شما نمی توانید پر کنید تا امشب Fuelwatch توصیه وجود دارد هنوز هم می شود 35 سایت در زیر 106 سنت در هر لیتر علامت فردا.

تفاوت بین بالاترین و پایین ترین قیمت بنزین فردا است و 52 سنت در هر لیتر به این معنی که شما می توانید صرفه جویی تا آنجا که $35 در 60 لیتری مخزن سوخت.

BP Baldivis غرب Caltex این Foodary بلمونت و پرنیان Ascot خواهد بود که ارزان ترین در پرت جنوب 99.9 سنت در هر لیتر در حالی که با همان قیمت در دسترس است در انتخاب بهتر Bellevue انتخاب بهتر Stratton و FastFuel 24/7 Forrestfield.

Caltex StarMart Doubleview خواهد شد ارزان ترین ULP در شمال رودخانه در 102.9 سنت در هر لیتر.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>