مخزن سوخت است که به بیرون درز بازگشت به خدمات

هاوایی اخبار

نیروی دریایی اعلام کرده است دولت در بخش بهداشت و درمان است که مخزن 5 در رد هیل که تجربه 27,000-گالن سوخت جت نشت در سال 2014 است که به ارمغان آورد به خدمات ایالات متحده در سازمان حفاظت محیط زیست گفت. ادامه مطلب

نیروی دریایی اعلام کرده است دولت در بخش بهداشت و درمان است که مخزن 5 در رد هیل که تجربه 27,000-گالن سوخت جت نشت در سال 2014 است که به ارمغان آورد به خدمات ایالات متحده در سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

پس از سال 2014 مخزن 5 باقی مانده است خارج از سرویس است اما “گسترده ارزیابی تعمیرات و تست” سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در انتشار اخبار. “نیروی دریایی ساخته شده است تغییرات قابل توجهی به خود را بازرسی و تعمیر و کنترل کیفیت فرآیند و همچنین بهبود رویکرد خود را به تضمین کیفیت خود را از کار پیمانکار.”

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در مقایسه با پر کردن روند در سال 2014 مخزن 5 “پر شده است بسیار به آرامی با نقاط متعدد در سراسر فرایند که در آن پر کردن متوقف شده است و برای تست نشت انجام شده است.”

“نیروی دریایی آماده شده است به صورت اضطراری تخلیه مخزن در صورت نشت شناسایی شده است با داشتن کافی ظرفیتهای خالی موجود در تانک های دیگر. این است که در تضاد با رویدادهای سال 2014 وقتی که مخزن پر شده بود به سرعت با محدود تست و ناتوانی در آدرس نشت به سرعت” آژانس فدرال گفت.

اگر چه نیروی دریایی در نظر Red Hill فله سوخت ذخیره سازی تسهیلات به بحرانی برای امنیت ملی 2014 نشت سوخت و ضرر و زیان قبل از آن منجر به آب آشامیدنی نگرانی های ایمنی از باشگاه سیرا از هونولولو هاوایی و هیئت مدیره تامین آب. هیئت مدیره تامین آب می خواهد نیروی دریایی به دو خط مخازن و اگر که ممکن است به آنها نقل مکان.

باشگاه سیرا در ضمن خواستار تعطیلی تاسیسات.

باشگاه سیرا هاوایی مدیر مارتی تاونسند به نام مخزن استفاده مجدد از اعلام “ظالمانه” و “غیر قانونی است.”

“قوانین حاکم بر مخازن ذخیره سازی زیرزمینی منع نشت به محیط زیست حتی توسط ارتش ایالات متحده. است که دقیقا چه نیروی دریایی را خواستار طرح برای: پر کردن این کهنه مخازن تا آنها نشت به محیط زیست” تاونسند گفت: در یک ایمیل.

نیروی دریایی پیشنهاد “جامع مخزن مرمت” با پوشش اپوکسی پوشش برنامه ها و بهبود نظارت و 2045 مهلت برای “double-wall معادل مهار” برای افزایش ایمنی با استفاده از تکنولوژی که در آن بستری شده هنوز وجود ندارد.

هر یک از 20 تانک در رد هیل می توانید نگه دارید 12.5 میلیون گالن سوخت. نیروی دریایی گفت: این 18 مخازن در خدمات. از آن 13 در نظر گرفته شده فعال با مخزن 5 بازگشت به خدمات. چهار نفر باقی مانده در یک, پاک, بازرسی و تعمیر وضعیت.

“تنظیم کننده گزارش که قرمز تپه تسهیلات همچنان به ملاقات و یا بیش از الزامات” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت. “لایه های حفاظت در محل ادامه برای نشان دادن مخازن نشت.”

سازمان حفاظت محیط زیست و هاوایی وزارت بهداشت در حال نظارت بر روند آوردن مخزن 5 بازگشت به خدمت در رد هیل “برای جلوگیری از تکرار اشتباهات ساخته شده در سال 2014” سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

یک “اداری سفارش در رضایت” وارد شد توسط نیروی دریایی دفاع تدارکات سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت بهداشت دولت برای بهبود پس از 2014 نشت سوخت از جنگ جهانی دوم ساخته شده است مخزن مزرعه.

بسیاری از نگرانی مراکز در مخازن’ موقعیت 100 فوت بالا تامین آب آبخوان است که در اشباع سنگ های آتشفشانی.

جنوبی اوآهو بازال آبخوان منبع اصلی آب آشامیدنی برای بیش از 400,000 اوآهو ساکنان.

نیروی دریایی فکر می کند, عمیق, claylike موانع به هر درز سوخت گسترش از طریق اشباع سنگ آبخوان به دره جدا هیئت مدیره تامین آب را Halawa و Moanalua آب شفت از Red Hill.

هیئت مدیره از آب عرضه گفته برخی از آب های زیرزمینی مدل سازی نشان می دهد یک جریان شیب در سراسر دره به سمت Halawa آب شفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de