“یخ زده” موزیکال در برادوی به بازگشایی با توجه به کروناویروس

نیویورک >> بودجه بزرگ موسیقی “یخ زده” نمی خواهد بازگشایی زمانی که تئاتر برادوی راه اندازی مجدد مارک برای اولین بار از زمان تاسیس نشان می دهد قطع شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دیزنی نشان می دهد باز در مارس 2018 و قرار داده شده در میان پنج برادوی محصولات برای هر دو ناخالص و حضور بیش از دو سال از آن فرار اغلب کشیدن در بیش از $1 میلیون و حتی 2 میلیون دلار در هفته است.

تا به حال فقط نشان می دهد که در انتظار بودند به طور رسمی باز اعلام کرده اند تعویق و یا لغو. دیزنی هنوز طولانی در حال اجرا “شیر شاه” و “علاءالدین” در برادوی و پنج تولیدات “یخ زده” در سراسر جهان است.

با استناد به “جهانی همه گیر” Thomas Schumacher جمهور و تولید دیزنی تئاتر Productions, امروز گفت که در حال اجرا سه دیزنی را نشان می دهد در برادوی بود “قابل دفاع است.”

Caissie لوی که سرچشمه نقش السا در برادوی, توییتی که اخبار یک “دل شکستگی” و اضافه کرد “ما همیشه یک خانواده است. ارسال عشق به تمام طرفداران اختصاص داده شده از ما نشان می دهد.”

بازیگران’ انجمن حقوق صاحبان سهام که نشان دهنده 51,000 بازیگران و مرحله مدیران واکنش نشان داد و با ترس به اخبار و خواست نیویورک و سیاستمداران ملی برای نجات بخش هنر. مریم McColl, مدیر اجرایی, آن را به نام “همه دست در عرشه لحظه” برای فرماندار, شهردار و اعضای کنگره است.

“هنر و سرگرمی بخش درایوهای اقتصاد, نیویورک, درست مثل آن را در شهرستانها و شهرهای سراسر کشور است. تصمیمات اتخاذ شده در روزها و هفته های آینده را شکل خواهد داد که در آینده از بخش هنر برای سال آمده است,” او گفت:. “مقامات دولتی در تمام سطوح باید بیشتر فکر کنیم با قاطعیت در مورد حمایت از هنر و یا ما کل اقتصاد کندتر خواهد بود به بهبود است.”

دیزنی تئاتر می شود هیچ شرکت یارانه از شرکت والت دیزنی و مرحله خود را نشان می دهد باید از نظر مالی خود کفا است. “یخ زده” موسیقی است که بر اساس برنده جایزه اسکار دیزنی فیلم حق رای دادن با موسیقی و شعر توسط کریستن اندرسون-لوپز و رابرت لوپز.

از سه دیزنی خواص در برادوی “یخ زده” از لحاظ فنی ضعیف ترین در دفتر جعبه بود اما از نظر مالی هنوز هم به عنوان یک موفقیت بزرگ است. ظاهر فیلم “یخ زده 2” در اواخر سال 2019 در واقع افزایش نشان می دهد و اقبال با فروش خوشه های ثبت شده در ماه پس از انتشار این فیلم.

اگر چه تاریخ دقیق برای اجرای برنامه به رزومه در برادوی هنوز به تعیین خواهد برادوی تولید کنندگان در حال حاضر ارائه بازپرداخت و مبادلات برای بلیط های خریداری شده را نشان می دهد از طریق سپتامبر. 6.

برادوی اجرای برنامه متوقف شد در مارس 12 و بعد از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ممنوعیت تجمعات 500 یا بیشتر مردم است. وجود 31 productions در حال اجرا در زمان از جمله هشت جدید نشان می دهد در پیش نمایش و دیگری هشت را نشان می دهد در تمرینات آماده سازی برای فصل بهار است.

برخی از نشان می دهد مانند یک آینده احیای نیل سیمون “پلازا سوئیت” بازیگران Matthew Broderick and Sarah Jessica Parker, و همچنین به عنوان یک موسیقی مورد مایکل جکسون را تحت فشار قرار دادند تولید خود را برای سال آینده.

دیگر نشان می دهد که برنامه ریزی شده برای باز کردن این بهار رها شده اند برنامه های خود را از جمله “جلادان” و احیای ادوارد آلبی است “کسانی که ترس از Virginia Woolf?”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net