در برابر سرما-مقاوم گندم فروش دانه تحقیقات مالی

میهن
Murdoch University professor Michael Jones and Dr John Fosu-Nyarko examining sterile tissue cultured shoots.
آیکون دوربیندانشگاه مرداک پروفسور مایکل جونز و دکتر جان Fosu-Nyarko بررسی استریل کشت بافت شاخه. اعتبار: راشل نش

در برابر سرما-مقاوم گندم آیش چرخش و کلش مدیریت و تاثیر آن بر حلزون مرگ و میر خواهد شد تمرکز از سه نفر از شش جدید و پروژه های تحقیقاتی مجموعه ای برای شروع این سال است.

شورای دانه رشد سازمان نشان داد آن را به حال انتخاب شش گروه به اشتراک گذاشتن بیش از 400.000 دلار در بودجه روز دوشنبه پس از دریافت دو مقدار از ابراز علاقه برای آن بودجه سالانه دور در مقایسه با سال گذشته است.

این گروه تا به حال به کار سخت انتخاب پروژه از یک استخر از 46 متقاضیان از صنعت, دولت, رشد, گروه ها و سازمان های تحقیقاتی.

COGGO رئیس Rhys Turton گفت: بالا بودن تعداد متقاضیان نشان داد وجود دارد تقاضا برای کوچک کاتالیزوری پروژه های تحقیق و توسعه مربوط به WA تولید کنندگان است.

دانشگاه مرداک و پرت مبتنی بر علوم خاک علوم زیستی شرکت با دریافت این سهم شیر از بودجه در $150,000 برای هر دو پروژه های سال.

مرداک پژوهشگران به نگاه به توسعه غیر اصلاح شده ژنتیکی در برابر سرما-مقاوم گندم و تولید کنندگان است.

این Facey گروه اختصاص داده شد سنگین $135,000 به صرف در سراسر دو سال به بررسی اینکه آیا کانولا ایجاد بهبود یافته از طریق استفاده از wetters به دانه در شرایط حاشیه ای.

همکار رشد گروه Corrigin مزرعه بهبود گروه داده شد $121,125 به مدت دو سال برای راه اندازی یک پروژه جدید در مورد به حداکثر رساندن آیش چرخش با یک نوار و دیسک استراتژی برای افزایش راندمان استفاده از آب و پس از آن محصول در سراسر Wheatbelt.

بیشتر جنوب Stirlings به ساحل کشاورزان اختصاص داده شد $80,000 به بررسی تاثیر کلش مدیریت در حلزون مخروطی مرگ و میر.

دگزامتازون هوش را صرف $58,335 در یک سال تحقیق در مورد هوش مصنوعی برای امنیت زیستی.

تاسیس در سال 2000 با هدف COGGO تحقیقات صندوق برای سرمایه گذاری در ابتکاری جدید پروژه های تحقیق و توسعه از سراسر زنجیره تامین است.

“COGGO است خوشحال می شود قادر به حمایت از این زمین شکستن پروژه های تحقیقاتی برای سودآوری و پایداری و غلات صنعت” آقای Turton گفت. “ما سابقه ای طولانی در ارائه کاتالیزوری بودجه برای تحقیقات و توسعه و ایده های بسیاری دیده می شود گذشته گیرندگان ایجاد یک تاثیر قابل توجهی در بازده برای WA دانه تولید کنندگان

“اعضای ما به طور داوطلبانه کمک 0.5 درصد خود را خالص مزرعه-دروازه گرداند که ما بسیار سپاسگزار است. این به نوبه خود پس از آن را قادر می سازد COGGO برای سرمایه گذاری در پروژه های جدید در زمینه های اصلاح نباتات و مرتبط با تحقیق و توسعه است.”

در مجموع از 47 پروژه ها شده اند تامین می شود در شش سال گذشته

COGGO یک شرکت عمومی تشکیل شده و دانه تولید کنندگان است.

سالانه آن برنامه کمک هزینه های بودجه از طریق داوطلبانه مالیات جمع آوری شده از COGGO اعضای با همکاری دانه کسب و بازاریابی شرکت است.

صندوق اداره انجمن صنعت دانه WA.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>