فراست را تهدید می کند سونوما شهرستان تاکستان برای 3 شب در این هفته

با یک شب درجه حرارت انداختن به سمت انجماد و فراتر از چند روز این هفته آن را به یک زمان استرس زا برای تاکستان اپراتورها در مناطق سونوما کانتی با بسیاری از را در تاریکی در تلاش برای نجات محصولات خود را در پشت به پشت شب.

به خصوص در اوایل جوانه شکستن قرار داده و سرد آب و هوا chardonnay و pinot نوآر انگور در معرض خطر در مناطق کم ارتفاع از پتالوما به کالیفرنیا و آب و هوا پیش بینی به پیشنهاد یک سوم متوالی شب از سرما حفاظت از تلاش های دراز در انتظار دوشنبه بزرگ برای کسانی که در اتهام از دیدن این سال انگور از طریق برداشت.

“ما به فراست این زمان هر سال, بنابراین ما معمولا برای آن آماده” گفت: Jeff کارلتون جمهور Sonoma County Farm Bureau و تاکستان مدیر در Dutton در مرتع پرورش احشام. “سال گذشته از یک نوع ناهنجاری. ما تا به حال صفر بار در بهار گذشته. شما فقط کردم به مراقب باشند در این زمان از سال, مطمئن شوید که شما لازم نیست که هر گونه صدمه سرما.”

دمای کف در 30 درجه یک شبه چهار شنبه به روز پنج شنبه در Charles M. Schulz-سونوما کانتی فرودگاه با توجه به هواشناس راجر Gass در خدمات ملی آب و هوا.

این در حال حاضر یک رکورد کم, مارس 26. اما سایت های غیر رسمی گزارش شده در دماي 28 و 29 درجه و او و چند تن انگور تولید کنندگان گفت.

مناقصه برگ که فوران در اوایل بهار وقتی که یک شب درجه حرارت هنوز هم محدوده به طور گسترده ای توسط خوشه های گل. اگر آسیب دیده توسط فراست آنها می تواند در حد یک تاکستان تولید میوه هر چند تحت تاثیر انگور را سعی کنید به فشار از دوم و حتی سوم جوانه کارلتون گفت.

اما اکثر تاکستان در محل موضوع را به فراست مجهز هستند و به طور خودکار باعث شده طرفداران طراحی شده برای ترکیب لایه های گرمتر هوا با سردترین هوا در نزدیکی سطح زمین است. برخی نیز مجهز به آبپاش که قفس یا جعبه گذاردن جوانه ها در آب یخ زده به نگه داشتن آنها را در یک ثابت 32 درجه.

تاکستان مدیران و خدمه خود را هنوز هم نیاز می شود و در مورد چک کردن تجهیزات در این رویداد چیزی می رود به چپ چپ به عنوان آن را در حداقل یک منطقه در Dutton انزال زود پنج شنبه, کارلتون گفت.

“یکی از سخت یخ می تواند از بین بردن نیمی از محصول خود را,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از بچه ها در حال اجرا در برابر سرما حفاظت در اوایل صبح. بسیاری از بچه ها.”

خدمات ملی آب و هوا تا به حال یکی دیگر از فراست مشاوره در اثر برای صبح جمعه با درجه حرارت رود در حدود همان سطح به عنوان اوایل پنجشنبه Gass گفت.

اکثر تولید کنندگان و خدمه خود را صرف بعد از ظهر پنجشنبه به گرفتن برخی از استراحت در آماده سازی برای یک شب.

“می خواهم در حال حاضر ما بسیاری از ابرها حلق آویز در اطراف در خارج وجود دارد” سباستوپول رشد Domenic Carinalli گفت: پنج شنبه. “که همه کمک می کند.

“ما فقط باید ببینید که چگونه آن را بازی می کند. این که زمان از سال است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>