از مغازه ها به غذای بیرون نیویورک بازگشایی بازدید بزرگترین قطعه’

نیویورک >> از میسی “Miracle on 34th Street” فروشگاه به مرکز تجارت جهانی این برج در شهر نیویورک بازدید یک نکته کلیدی دوشنبه در تلاش برای بازگشت از این کشور مرگبارترین شیوع کروناویروس.

برای اولین بار در سه ماه نیویورکی قادر خواهد بود برای شام خوردن را اگر چه تنها در جداول در فضای باز. خریداران می توانند یک بار دیگر مرور در شهر را به مقصد فروشگاه های. کرک سر می توانید کوتاهی مو. Cooped تا کودکان و نوجوانان می تواند در نهایت صعود زمین بازی میمون میله به جای آپارتمان دیوار. دفتر کارگران بازگشت به میز خود را هر چند بسیاری نمی رتبهدهی نشده است.

لری سیلوراستاین برای یک, نمی توانید صبر کنید.

89-year-old World Trade Center توسعه دهنده در حال رفتن به کار در دفتر وجود دارد دوشنبه همراه با تا یک سوم از سیلوراستاین خواص کارکنان. شرکت متناوب است برنامه تا کارکنان خود را از راه دور و آنها را مجبور به پوشیدن ماسک در 7 مرکز تجارت جهانی لابی. ردپای علامت که در آن برای ایستادن در آسانسور در حال حاضر محدود به حدود یک چهارم ظرفیت معمول خود را.

به سیلوراستاین بازگشت به کار و زندگی فرد در کار تیمی به ارمغان می آورد “یک شادی تحقق چنین حس بودن قادر به عملکرد.” او نمی خرید به استدلال است که این بیماری همه گیر نمی کند و به خوبی جواب برای دفتر کار و یا شهر نیویورک است.

“من را از طریق رفت 9/11. من به یاد داشته باشید مردم به من گفتن ما هرگز قادر به دریافت, مردم برای بازگشت به پایین منهتن” گفت: سیلوراستاین که اجاره برج های دوقلو شش هفته قبل از سال 2001 حملات تروریستی آنها را از بین برد. “هرگز شرط در برابر نیویورک به دلیل نیویورک همیشه می آید بزرگتر و بهتر از همیشه قبل از.”

اما برخی از نیروهای جدید نگران هستند.

الکس Michaels ممکن است به زودی به یک خرده فروشی کار. او موافقت می کند این مهم است برای احیای اقتصاد اما او نگرانی در مورد پتانسیل coronavirus قرار گرفتن در معرض از کار کردن با مردم و حتی با اقدامات ایمنی.

“چیزی را به من بدهید. من که گفت:” Michaels, 30, اما می تواند وجود داشته باشد “قیمت بالا به پرداخت.”

حوا Gonzalez های صنایع غذایی و کارگر که کار نشده است از سر احساس آن را بیش از حد به زودی برای استراحت محدودیت.

“من در حال مرگ به بیرون رفتن اما سلامت مردم مهم تر است” گفت: گونزالس 27.

ویروس متهم شده است برای بیش از 22,000 شهر نیویورک مرگ و میر. مرگ و میر شده است در تک رقمی در روزهای اخیر. عفونت هستند اما بین 200 و 400 نفر تاکنون آزمایش مثبت برای این ویروس هر روز بیش از دو هفته گذشته با توجه به شهر داده است.

شهر برآورد از 150 ، 000 تا 300 ، 000 اضافی کارگران را به بازگشت به شغل خود را از شنبه دو هفته بعد از بازگشایی شروع با ساخت و ساز منظقه-وانت خرده فروشی تورگرداني انبوه و تولید است.

دوشنبه مارکس فقط دوم از چهار بازگشایی فاز اما شهردار, بیل د Blasio آن را می بیند به عنوان “بزرگترین قطعه از اقتصاد ما” به خصوص برای یک رستوران و صنعت او به نام “ناب به شهر نیویورک است.”

پس از سه ماه تلاش برای دریافت در takeout و تحویل سرخ کرده وبرشته ویلسون است که فراوان در مورد معرفی مناسب فاصله پیاده رو و جداول خارج سرخ کرده وبرشته را او هارلم رستوران.

“این است که قطعا تزریق است که ما تا حد زیادی مورد نیاز است. … آن را بسیار تیره و تار شده است” و نه تنها از نظر مالی گفت: ویلسون رئیس جمهور از نیویورک مهمان نوازی داد یک صنعت ، “بحث ما در مورد حال جسمی دور است که مهم است اما در حال فعال اجتماعی مهم است به عنوان به خوبی.”

خرده فروشان نیز امید به افزایش پس مشتریان می توانند سرگردان راهرو و سعی کنید در لباس با ویروس جدید-اقدامات ایمنی.

در macy’s معروف گل سرسبد فروشگاه آرایشی آزمایش به طور موقت ممنوع است. لباس سمت چپ در اتاق پرو نمی خواهد به پشت در قفسه برای 24 ساعت. کارگران را تحت درجه حرارت چک. ماسک-پوشیدن خریداران را پیدا پلاستیکی تقسیم در ثبت پول نقد.

“ما می خواهیم هر دو به مشتریان و همکاران به راحتی و به احساس کنند که امنیت و بهداشت اولویت ما است” گفت: بخش معاون رئیس جمهور کتی دسته شمشیر.

Saks Fifth Avenue طرح بازگشایی پنج شنبه با 100 دست-ضد عفونی کننده ایستگاه ها و دستگیره های نرده پله برقی به تازگی مجهز به اشعه ماورای بنفش نور ضد عفونی در میان دیگر تغییرات است.

توقیف دفاتر نیز می تواند بازگشایی دوشنبه با قوانین جدید. اما برخی از شهرستان بزرگترین شرکت ها کارفرمایان چسبیده عمدتا با کار از راه دور در حال حاضر.

تنها در حدود 5% از سیتی را 13,300 شهر نیویورک کارکنان انتظار می رود پشت در بانک دفاتر در ژوئیه 1. جی پی مورگان چیس نشده تنظیم تاریخ و در عین حال برای بازگشت به نیویورک و دفاتر; ولز فارگو زمان قاب جولای 31 و یا بعد. شرکت داروسازی فایزر است گسترش از راه دور کار حداقل تا زمانی که هنوز نامشخص تاریخ برای شهر بعدی بازگشایی فاز.

با کار از خانه ترتیبات در حال حاضر تاسیس و کارکنان در مورد دفاتر عمومی-حمل و نقل رفت و آمد و کودک, مراقبت از بسیاری از یقه سفید شرکت ها “حرکت با احتیاط و ایمنی” می گوید: Bhushan Sethi یک PwC شریک متخصص در محل کار استراتژی است. مشاوره و حسابداری شرکت برنامه ای برای بازگشایی خود را در نیویورک ادارات در ماه سپتامبر.

به نیویورک بازگشایی خرده فروشی کارگر ویلیام راجرز است که بدانند خود را در مراحل بعدی.

سه ماه گذشته نبوده است اما “بسیاری از ما بدست زمان به تأمل در زندگی خود ما” گفت: راجرز, 29. “این یک برکت و رحمت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de