از 760 مایل دور یک مادر دردناک منتظر مرگ پسرش و یا بازیابی

آن را یک شنبه شب هنگامی که خبر بد می آید. مدل پیراهن LaGasse به سختی می تواند او را بشنود و پسر از طریق تلفن. او خشونت و تلاش برای نفس کشیدن. او دعوت از یک بیمارستان در شهر سالت لیک, جایی که او وارد یک آمبولانس.

Alyce شده بود فکر زیادی در مورد covid-19 قبل از این لحظه و نه فقط به خاطر او 70. او خواندن آن اخبار در مورد افراد در حال مرگ به تنهایی با هیچ بستگان مجاز به نگه داشتن دست خود را, و یا برگزاری یک مراسم تشییع جنازه مناسب و این باعث می شود قلب او صدمه دیده است. او احساس می کند برای این خانواده ها از نظر فکر و نه در حال وجود دارد برای آنهایی که او را دوست دارد. او یک پرستار همیشه بوده است.

و در حال حاضر در اینجا آدم در تلفن. آدم, پسر بچه خود را, حتی اگر او در حال حاضر 48. آدم یار که هرگز نتواند به شما نگاه در چشم و می گویند: “حال شما چطور است ؟ چه می توانم برای شما انجام دهد امروز؟” آدم آسیب پذیر یکی از مشاوران حقوقی زندگی برای سال مبتلا به دیابت که فقط در زمان بزرگترین جهش از ایمان در زندگی خود چند ماه پیش زمانی که او در سمت چپ اورگان و نقل مکان به ایالت یوتا چرا که او در نهایت کسی که بزرگ است.

این باعث می شود تا کمی حس در ابتدا چون همه چیز مدل پیراهن داند در مورد covid-19 نشان می دهد او باید در معرض خطر در این ملک مشاع ساختمان پر بیشتر با مردم; در اینجا در پورتلند فقط 180 مایلی جنوب Kirkland, Washington, که در آن شیوع اولین فوران در ایالات متحده است.

نه آدم. و در حال حاضر به طور ناگهانی در اینجا او در حال فکر کردن در مورد کابوس outliving یکی از فرزندان او.

در زمان آدم تا به تلاش کمی برای تنفس وجود دارد خارج وجود دارد در میدویل حدود نیم ساعت رانندگی در خارج از شهر سالت لیک. تا کنون پس از او وارد شده در ماه نوامبر وجود خواهد داشت بار زمانی که او می شود huffing و تنومند. اما او یکی نیست به شکایت Alyce می داند و او همیشه فقط امواج آن را دور کرد و گفت این فقط ارتفاع.

این زمان متفاوت است. اولین نامزد خود را, وندی هیگینز طول می کشد او را به مراقبت فوری و آنها به سختی اجازه دهید او را از طریق درب. آنها بسته او را به یک آمبولانس است که او را مستقیما به مرکز پزشکی دانشگاه در دریاچه نمک.

اورژانس و پزشکان بگویید آدم او ذات الریه در هر دو ریه و نارسایی احتقانی قلب. آنها به او اکسیژن و سفارش یک آزمون برای کوروناویروس.

زمانی که Alyce کردن گوشی با آدم او تماس وندی که به او می گوید که اورژانس نمی خواهد اجازه دهید او را در. او منتظر بود در پارکینگ برای ساعت ها مطمئن نیستید که چه باید بکنید.

در حال حاضر وندی است. او سرفه بیش از حد.

زمانی که مدل پیراهن های آویزان از تماس او نوبت به خالی محل سکونت. “الکسا,” او می گوید: “چگونه بسیاری از موارد از coronavirus وجود دارد در یوتا؟” و پاسخ این است که درست زیر 300. در نیویورک وجود دارد بیش از 15 ، 000.

ذهن او نژادها. در اینجا او در پورتلند. دخترش اریکا Schulte پادشاه است در مینیاپولیس و نوه او نیست در هر نقطه در نزدیکی.

“ایده این است که او در این وضعیت و من نمی توانم او دردآور,” او می گوید. “آیا من رانندگی یا پرواز به شهر سالت لیک و اقامت در یک هتل؟”

روز بعد آدم را تست می آید و مثبت او نصب شده در واحد مراقبت های ویژه. او نمی تواند صحبت می کنند و یا غذا خوردن; او تلاش بیش از حد سخت را در هوا. او خود منتظر متون.

او به پرستار ICU بر روی تلفن. “آیا او یک” او می پرسد. آدم را اجرا می کند او فکر می کند. او برخی از دوش خواهد شد کمک به او را احساس بهتر است. و پرستار برای تلفن های موبایل مانند او تقریبا خنده. بدون دوش گرفتن در ICU.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de