دوستان در سونوما کمک فراهم می کند مواد غذایی, اجاره, کمک به ساکنان آسیب دیده توسط pandemic

مانند درست و مراقبت از دوستان و داوطلبان F. I. S. H. باید برای نیم قرن است وجود دارد برای ساکنان دره سونوما نیاز به یک دست.

اختصاص داده شده به جامعه خدمات و پشتیبانی مالی توسط ساکنان دره که ارزش ماموریت خود را خوب سامریان که کارکنان دوستان در سونوما کمک به ارائه مواد غذایی, ماشین سواری برای قرار ملاقات های پزشکی, کمک برای پرداخت اجاره و آب و برق و بیشتر به کشورهای همسایه قادر به آن را به طور کامل در خود را دارند.

“ما بسیار شلوغ است برای چند ماه گذشته گفت:” F. I. S. H. را سندی Piotter. تقاضا برای مواد غذایی و اجاره کمک های رشد کرده به شدت به عنوان یک نتیجه از بی شمار عواقب COVID-19 بیماری همه گیر.

روز جمعه داوطلب میزبانی یکی از خود را به طور منظم مواد غذایی توزیع شد.

همراه با افزایش تقاضا برای مواد غذایی 120 F. I. S. H. کارگران باید شاهد افزایش چشمگیر در درخواست برای کمک از دره سونوما افرادی که در تلاش برای پرداخت اجاره خود را.

در میان مالی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر های غیر انتفاعی ارائه شده به 300 خانواده 50 درصد از آنچه که مدیون برای یک ماه اجاره.

دلار برای کسانی که به خیریه هدیه به خانواده ها آمده اند به F. I. S. H. از انواع منابع: مبانی تکرار کمک های مالی از حامیان در سراسر دره سونوما و تعجب چک از مردم خوب خواهد شد که دور زندگی می کنند.

“در طول (2017) آتش ما دریافت کمک از سراسر کشور” گفت: Piotter هماهنگ کننده F. I. S. H. عنوان سازمان مدتی برای دیدار با نیازهای تشدید این بیماری همه گیر او گفت: تشویق وارد شده در فرم از یک کمک مالی از مین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>