روز جمعه تعداد بازدید بالاترین سطح خود از مارس 26 قرنطینه شروع

  • BRUCE ASATO / BASATO@STARADVERTISER.COM Travelers wait at Daniel K. Inouye International Airport on Thursday.

    بروس ASATO / [email protected]

    مسافران منتظر در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی در روز پنج شنبه.

بیشتر در خارج از کشور مسافران در آمد به هاوایی در روز جمعه بیش از هر روز پس از شروع ماه مارس گردشگری مستندات.

هاوایی گردشگری اقتدار امروز گزارش داد که 686 trans-Pacific مسافران وارد جمعه از جمله 223 بازدید کنندگان است. این بالاترین تعداد بازدید از مارس 26 زمانی که 268 بازدید کنندگان به هاوایی در اولین روز از دولت اجباری 14-روز خود قرنطینه سفارش برای تماس های ورودی مسافران که تمدید شد به interisland مسافران در تاریخ 1 آوریل.

در 14 پرواز در آمد که وجود دارد نیز 187 ساکنان 124 هواپیمایی خدمه, 51 حمل و نقل مسافران که در حال ابتلا به پروازهای دیگر و 89 در نظر گرفته شده و ساکنان جدید برای اوآهو شش برای مائوئی و شش برای Lihue.

دولت تعریف می کند بازدید کنندگان به عنوان هر کس با خارج از کشور ID که برنامه ای برای ترک هاوایی پس از یک دوره از زمان. در نظر گرفته شده و ساکنان آن با خارج از دولت شناسه که می گویند آنها قصد ماندن در اینجا. در نظر گرفته شده ساکنان دسته ممکن است شامل پرسنل نظامی و دانشجویان و مردم در حال حرکت به هاوایی برای زندگی با خانواده ها و افراد بی خانمان.

روز جمعه 223 تعداد بازدید آورده 36 روز به طور متوسط trans-Pacific بازدید کنندگان به حدود 135 نفر در هر روز. در این دوره تنها 4,861 بازدید کنندگان آمده اند به هاوایی. که به خوبی در زیر مارس 2019 زمانی که 856,250 بازدید کنندگان به هاوایی.

اما این تعداد هنوز هم بیش از حد بالا برای دولت سنا ویژه COVID-19 کمیته که صرف بیش از سه ساعت در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی روز جمعه بررسی فرآیند غربالگری. آنها خواسته ایم وزارت حمل و نقل و گردشگری هاوایی قدرت به آنها را با ارائه یک گزارش سه شنبه در مورد چگونه به رفع نقاط ضعف و چگونه به مقیاس فرایند به جای بازدید کننده بیشتر.

اصلاح: نسخه قبلی این داستان گزارش روز شنبه. هاوایی سازمان گردشگری منتشر اعداد از روز قبل.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de