روز جمعه نامه به سردبیر

آزمون ها و اطلاعات

ویرایشگر: چرا قدرت که شگفت زده می شود تعداد زیادی از مردم مایل به آزمایش می شود برای COVID-19 (“مقید کردن تقاضا مرداب تست سایت” چهارشنبه)? آنها باید آزمایش فقط بیش از 1 ٪ از جمعیت در حالی که خودداری از مقدار واقعی اطلاعات در مورد آنچه که گروه در حال آزمایش هستند.

ما می دانیم که مردم در حال آزمایش هستند مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان. مردم در حال آزمایش بیشتر افراد بیمار و یا هستند و مردم نیز در حال تست کرده ؟ که در آن ممکن است ما با آن مواجه موارد مثبت در جامعه ؟

آنها موجب ترس تست 99 درصد از مردم نیم به مرگ با بیت های کوچکی از اطلاعات آنها در حال انتشار.

البته هر کس می خواهد به آزمایش می شود. آن خواهد بود که تنها واقعی اطلاعات در دسترس برای بسیاری از ما است.

نان آب

سباستوپول

غیر مسئولانه بودجه

ویرایشگر: خود را مارس 26 مقاله در سونوما کانتی بودجه واقعی بود چشم بازکن (“بلندی بودجه نبرد برای شهرستان”). ظاهرا قوی مالیات بر درآمد است واکسینه شهرستان علیه این بیماری همه گیر ناشی از سقوط اقتصادی. هزاران نفر از شهرستان سونوما ساکنان شده اند furloughed یا گذاشته و با تکیه بر مرخصی استفاده نشده و بیمار پرداخت یا جبران خسارت بیکاری به پایان می رسد دیدار. بنابراین برای هزار یا county کارگران تلقی “غیرضروری” که idled در صفحه اصلی در حالی که جمع آوری کامل حقوق و مزایای.

اما نگران نباشید. با توجه به Sonoma County مدیر شریل براتون واقعا حقوق و دستمزد هزینه های در حال حاضر در اختصاص بودجه این سال را. گفتاری مانند یک واقعی بوروکرات. نمی توانید اجازه دهید هر بودجه دلار به unspent. او تن ناشنوا و یا کاملا غیر مسئولانه در این زمان بی سابقه اقتصادی و عدم اطمینان ؟

بهداشت عمومی هزینه های خود ادامه خواهد داد به افزایش در سفارش به گوشت گاو تا نیروی انسانی منابع تست و قابلیت ها برای سال آمده است. آینده درآمد حاصل از املاک فروش و هتل مالیات نامشخص است. در حال حاضر زمان برای سال مالی داری. شهرستان باید تقویت ترازنامه آینده با کاهش بدهی و ایجاد این صندوق روز بارانی.

KURT DUNPHY

سانتا رزا

ما شماره 1

ویرایشگر: عالی بود به شنیدن Jared کوشنر اعلام کند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید تبریک گفت برای رئیس جمهور سریع و اقدامات قاطع در نبرد علیه COVID-19 و گفت: “این یک موفقیت بزرگ.” او حق است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که آمریکا یک بار دیگر شماره 1 در جهان است. ما No. 1 در تعداد COVID-19 موارد و شماره 1 در COVID-19 مرگ و میر. کاملا یک دستاورد است. تبریک قطعا در.

باعث می شود شما تعجب می کنم چه شکست خواهد شبیه …

استیون FABIAN

سباستوپول

انتخاب برای دیگران

ویرایشگر: من باید در پاسخ به این نامه توسط کلود روزنتال (“امکان انتخاب” مارس 30). من اذعان به نگرانی در مورد بحران اقتصادی آمریکا و به طور خاص تر و زیان برای “روزمره مردم است.” اما من قبر نگرانی در مورد این پیشنهاد که بزرگترین نسل و افراد متعلق به نسل باید فدا کردن زندگی خود را به زندگی را به نسل بعدی.

اول چه روزنتال برنامه ریزی برای چگونگی این کار خواهد کرد ؟ همه فقط به به چه چیزهایی بودند قبل COVID-19? خواهد افراد مسن را تمام مشاغل و ترک افراد جوان امن در خانه ؟

دوم چه حقایق به اثبات است که افراد مسن تر هستند قادر به قضاوت در معرض خطر و مراقبت از خود را ؟ این فرض است که اهانت به افراد جوان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de