روز جمعه هاوایی تعداد بازدید کاهش یافته است اما بیشتر قرنطینه قانون شکن بودند گرفتار

بازدید کننده های ورودی به هاوایی در جمعه آغشته از روز شنبه اوج بود که بالاترین تعداد از گذشته 57 روز.

هاوایی گردشگری اقتدار امروز گزارش داد که 248 بازدید کننده وارد در هاوایی در روز جمعه.

که از 363 بازدید که در روز پنج شنبه. اما آن را هنوز هم دلیلی برای نگرانی از سوی برخی از نمایندگان مجلس و اعضای جامعه که سوال چرا هر بازدید کننده خواهد آمد به هاوایی اگر آنها در نظر گرفته شده به اطاعت اجباری 14-روز خود شده است.

یک قرنطینه برای خروج از کشور مسافران در محل بوده است از مارس 26 و تمدید شد به interisland پرواز در تاریخ 1 آوریل. در حال حاضر قرنطينه نیست مجموعه به پایان می رسد تا 30 ژوئن.

دولت با صدور یک هشدار است که بازدید کنندگان و ساکنان باید نگه دارید تا نگهبان خود را بیش از آخر هفته روز یادبود. بسیاری از دولت در سواحل و پارک ها و مسیرهای پیاده روی و دیگر در خارج از فضاهای در حال حاضر باز است. اما مقامات بهداشت و رهبران دولت اصرار کسانی که بازدید از آنها برای حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در حالی که در اطراف دیگران و در ادامه به شستن دست های خود را اغلب.

بازدید کنندگان ساخته شده تا 27 درصد از روز جمعه 924 مجموع مسافران ورودی.

به عنوان بسیاری از 77 درصد یا 185 از ورودی بازدید کنندگان گفت: آنها آمد حداقل در بخشی به دیدار دوستان و یا خانواده. حدود 14 درصد یا 33 بازدید کنندگان گفت: آنها از آمدن به هاوایی برای کسب و کار در حالی که 10 درصد یا 24 بازدید کنندگان به تعطیلات به عنوان یکی از دلایل خود را برای سفر.

تعداد دفعات مشاهده شده همچنین شامل 296 بازگشت ساکنان 142 هواپیمایی خدمه, 46 پرسنل نظامی 84 نفر جابجایی به هاوایی و 88 حمل و نقل مسافران بودند که ابتلا به هواپیما به نقاط دیگر. به عنوان بسیاری از 16 اقیانوس آرام پرواز وارد روز جمعه.

در حالی که 20 نفر که وارد اعطا شده بود معافیت به قرنطینه دولت و دولت های محلی در حال نگاه کردن به اورژانس منظور قانون شکن که موضوع را به اتهام تخطی از قانون است که حامل امکان تا 5000 دلار جریمه و یک سال در زندان است.

از آوریل 6 تا جمعه شب بازدید کننده آلوها جامعه هاوایی استفاده کرده است HTA را COVID-19 پرواز برنامه کمک به بازگشت 54 مسافران ورودی به خانه های خود را پس از آنها بودند گرفتار عدم تطابق با بخشنامه اضطراری.

وش ارسال نائومی سالن 20 ساله از Henderson, Texas home شب جمعه. جسیکا Lani, غنی, VASH رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: سالن وارد هاوایی در روز پنج شنبه با هیچ پول و بدون یک محل برای تکمیل او شده است.غنی گفت: سالن شد و با توجه به انتخاب به بازگشت صفحه اصلی و یا به زندان برود و در ابتدا تصمیم زندان اما بعد از آن تغییر ذهن خود را.

“او باور نمی کند که او را دستگیر کنید. او صرف شب در زندان است. پس از او متهم شد, من تماس گرفته شد دادستانی کل برای کمک به او به خانه” غنی گفت. “در این مورد واقعا خوب بود که ما او را گرفتار. آن را خطرناک برای یک 20 ساله در خیابان بدون پول و یا برنامه.”

غنی گفت که او ترس از آخر هفته روز یادبود اضافی را به ارمغان بیاورد بازدید کنندگان “که نباید از آمدن به هاوایی در حال حاضر.”

“ما هنوز هم نمی دانم چرا ما در حال گرفتن بسیاری از بازدید کنندگان که شده است وجود دارد مقدار زیادی از تبلیغات را برای آمدن” غنی گفت. “با این حال بسیاری از بازدید کنندگان است که من از دیدن الان ما به طور منظم بازدید کنندگان که مسئول مراقبت و ملاحظه است. افرادی که در حال حاضر به طور کلی نمی مراقبت و اعمال خود آن را نشان می دهد.”

غنی گفت: همچنین تعداد شامل اشلی اموزش norbert furr, 31, کلرادو که شکست قرنطینه در مائوئی.

پلیس ادعا norbert furr پس از ورود جمعه از کلرادو گفت: او می تواند اقامت در خوابگاه اما پلیس بعدها گفت که او بلافاصله لغو خود را رزرو.

غنی گفت: مردم عصبانی زمانی که آنها بوده ام مطیع قوانین اضطراری و دیدن بازدید کنندگان از موازین مورد نیاز به ویژه کسانی که در حال ارسال مدارک و شواهد از بی توجهی خود را در رسانه های اجتماعی.

رسانه های اجتماعی پست های منجر به بازداشت Artyon Zhiryada 20 ساله از دره مبارک سنگ., و دن Vlasenko یک جوان 19 ساله از ونکوور بشویید. به عنوان آنها را ترک یک مجتمع مسکونی در Lewers خیابان.

هر دو وارد در هونولولو در مارس 16 و نشان داد آنها ماندن در یک مجتمع مسکونی با توجه به انتشار اخبار. آنها گفته بلافاصله شکست قرنطینه و قانون “نشان داد خاموش خود را escapades با ارسال ماجراهای خود را در سایت های رسانه های اجتماعی به عنوان آنها سفر به مکان های مختلف در سراسر هونولولو.”

Zhiryada نیز هزینه های اضافی از ظلم به حیوانات به اتهام ارسال یک ویدیو نشان دادن خود تیراندازی یک مرغ وحشی با نیزه و تفنگ در یک Waikiki پارکینگ.

محققان رزرو و شارژ هر دو مردان برای نقض 14 روز در قرنطینه دستور. Zhiryada را به قید وثیقه تعیین شد در $4,500 و Vlasenko را به قید وثیقه تعیین شد در $4,000. آنها قادر به ارسال به قید وثیقه در این زمان.

دادستان کل کلر Connors تشکر را برای کمک های خود را در گزارش های رسانه های اجتماعی ارسال به دفتر او.

“ویژه ما عوامل را دستگیر 15 قرنطینه متخلفان در هفته های اخیر و شهرستان ادارات پلیس دستگیر شده اند اضافی مظنون” Connors در بیانیه ای گفت. “یک بار دیگر ما باید هشدار می دهند که ساکنان و بازدید کنندگان که می آیند به هاوایی است که آنها را در صورت عواقب نقض ما COVID-19 قوانین اضطراری. لطفا کار درست را انجام دهید و اگر نمی توانید با رعایت 14 روز در قرنطینه به تعویق انداختن سفر خود را به آلوها دولت تا قرنطینه می رسد برای ایمنی خود و ایمنی از هر کس دیگری.”

مبهم لین Beutler 51 ساله در مورپارک کالیفرنیا. ساکن نیز دستگیر شد جمعه در پسرش در هاوایی کای مشاع ساختمان به اتهام نقض دولت مسافری قرنطینه. وثیقه تعیین شده است در $2,000.

هر کسی که مایل به گزارش نقض می 911 تماس بگیرید و از آنها بخواهید برای پلیس و یا تماس با معاونت دادستان کل در 586-1240 در طول ساعات (8 صبح تا 4:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de