جمعه نشانه وسیعترین آرامش کالیفرنیا اقامت در خانه نظم و در عین حال

ساکرامنتو — کالیفرنیا استان ها می تواند بازگشایی طیف گسترده ای از کسب و کار شروع جمعه تحت دولت جدید راهنمایی که نشانه وسیعترین آرامش از دولت stay-در-خانه سفارش نشده است. در سراسر هیئت مدیره, کسب و کار انتظار می رود برای ارائه به کارگران با چهره و پوشش سطح شیب دار بالا تمیز کردن پروتکل و آن را آسان تر برای مردم را به ماندن 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا.

زیر کسب و کار پاک هستند برای باز کردن تنها با شهرستان تصویب:

هتل ها

اتاق دیگر مجلات منوها و یا کوپن ها و هتل ها باید غیر فعال کردن دستی عمل یخ ماشین آلات است که مشترک در راهرو. بالش محافظ باید تغییر روزانه و منسوجات حذف تک-استفاده از کیسه های پلاستیکی مهر و موم شده. هتل ها باید محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند در یک آسانسور در یک زمان.

سرگرمی خانواده

بولینگ کوچه ها, مینی گلف بازی های آرکید و پنبه حلاجی شده قفس می تواند بازگشایی شده است. نمره برگه و مداد عینک 3D و یا دیگر اقلام مورد نیاز باید یکبار مصرف و یا استفاده از تنها در صورتی امکان پذیر است. سینما می تواند بازگشایی با کاهش ظرفیت — 25% یا 100 شرکت کنندگان.

موزه ها و گالری ها باغ وحش ها و آکواریوم ها می تواند بازگشایی اما باید قطع تورهای که با هم مخلوط گروه از مردم با استفاده از یکی از راه سالن و گردشگاهها در صورت امکان و قطع استفاده از صوتی هدست و طفلانه تا زمانی که آن را مطابق با تعهدات خود به افراد معلول است.

میله و از WINERIES

میله و از wineries باید به دنبال قوانین مشابه که به تازگی بازگشایی رستوران ها از جمله اولویت صندلی در فضای باز و نگه داشتن مشتریان 6 فوت از هم جدا. مزه اتاق باید با استفاده از تازه های شیشه ای برای هر مزه و محدودیت گروه ، دولت حذف نیاز است که کسب و کار باید در خدمت مواد غذایی برای خدمت به الکل است.

فیلم های تلویزیون و نرم افزار های ورزشی

موسیقی و تلویزیون و تولید فیلم می توانید دوباره شروع کنید و تا می توانید ورزش حرفه ای بدون مخاطبان زنده. به جای صدور دستورالعمل های خاص دولت است هدایت صنایع به مجموعه ای از قوانین از طریق موافقت نامه های کار و پس county بهداشت عمومی سفارشات.

مراکز تناسب اندام

ورزشگاه باید در نظر رزرو برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم در مرکز. آنها باید ضد عفونی کننده در نزدیکی ماشین آلات ورزش رختکن و دیگر به طور منظم استفاده می شود مناطق و باید فضای ماشین حداقل 6 فوت از هم جدا. آنها باید به حالت تعلیق درآورد بالا-تماس با ما فعالیت های مانند وانت بسکتبال و محدود کردن تعداد افراد در کلاس ورزش به حفظ فاصله فیزیکی. آنها می توانند باز استخر.

اردوگاه های روز

گروه های کوچک که در آن کودکان هستند در همان گروه در تمام طول روز در حال کمترین خطر و اردوگاه ها باید اولویت بندی فعالیت های در فضای باز. اردوگاه باید به حالت تعلیق در استفاده از آب چشمه محدودیت های اسباب بازی و لوازم آن امکان پذیر است و مستقیم اعضای کمپ را به وعده های غذایی خود را اگر آنها می توانند. کمپ باید بررسی شود هر روز با بدون تماس دماسنج.

چه چیزی باز نمی شود ؟

ناخن سالن تو سرو و بدن اپیلاسیون studios نمی تواند و نه می تواند سونا و اتاق بخار. کاباره ها, سالن های کنسرت زنده تئاتر و جشنواره نیز محروم از بازگشایی به عنوان پارک و زمین بازی داخل مانند خانه های گزاف گویی توپ در چاله و لیزر تگ. کالج ها و دانشگاه ها نیز نیست پاک به بازگشایی برای فرد در یادگیری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>