میوه های تازه و سبزی نمی خواهد به شما بدهد COVID-19: صنعت

Cally ساده لوحهم میهن

Shoppers should wash fruit normally.
آیکون دوربینخریداران باید شستشو میوه به طور معمول. اعتبار: ویکتوریا پیرسون

خجالتی نیست و دور از میوه های تازه و سبزیجات چون می ترسم از قرارداد COVID-19.

این پیامی است که از یک ائتلاف از گروه اصرار استرالیایی به نگه داشتن به خوردن میوه های تازه و سبزیجات در بالای مصرف کنندگان لیست خرید.

Hort نوآوری AUSVEG تغذیه CSIRO استرالیا و یک بیانیه مشترک صادر امروز تشویق مردم به دنبال مواد غذایی استانداردهای استرالیا و نیوزیلند توصیه که “هیچ شواهدی وجود ندارد COVID-19 می تواند انتقال از طریق مواد غذایی و مراقبت بیشتری باید گرفته شود با رعایت بهداشت در هنگام دست زدن به مواد غذایی”.

این گروه پیام آمد خانواده میشیگان دکتر جفری VanWingen ویروسی رفت در این هفته پس از به اشتراک گذاری ویدیو یوتیوب اصرار مردم قبل از خیس خوردن میوه و سبزیجات را در آب و صابون و شستن دوباره آن را با آب و صابون به مدت 20 ثانیه.

مشاوره خود را تا به حال مشاهده شده است بیش از 18 میلیون بار در پنج روز.

CSIRO اصلی تحقیقات دانشمند دیوید خروس خواست استرالیایی به چشم پوشی از “اطلاعات غلط” و توجه داشته باشید از “منابع قابل اعتماد”.

“در یک زمان از اطلاعات غلط بهترین مشاوره به دنبال مشاوره از منابع قابل اعتماد بر اساس به روز ترین شواهد علمی,” او گفت:.

“همین دلیل است که ما اصرار استرالیایی به دنبال آخرین مشاوره از FSANZ که COVID-19 منتقل نمی شود توسط مواد غذایی است.”

Hort نوآوری اجرایی مت تجاری گفت: مهم بود که مصرف کنندگان می دانستند که مواد غذایی از جمله غیر بسته بندی میوه و سبزیجات شناخته نشده بود برای انتقال ویروس است.

“شاید در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از آن مهم است که استرالیایی سالم, خوردن یک رژیم غذایی مغذی برای افزایش ایمنی خود را,” او گفت:.

“آنها می توانند این کار را با خرید و خوردن طیف وسیعی از میوه و آجیل و سبزیجات است که در ادامه به توان موجود در قفسه های فروشگاه.”

تغذیه استرالیا ویکتوریا اجرایی Lucinda, Hancock, تکرار Mr نام تجاری احساسات.

“غذا خوردن سالم است و ثابت شده است برای کمک به ساخت و حفظ یک سیستم ایمنی قوی تر برای همه سنین,” او گفت:.

“من از همه می خواهیم به نگه داشتن چیدن میوه و سبزیجات از قفسه های آنها را بشویید و لذت بردن از مزایای بهداشت و درمان.”

سازمان بهداشت جهانی می گوید مصرف کنندگان باید مراقب باشید برای شستن میوه و سبزیجات برای جلوگیری از گسترش

AUSVEG اجرایی جیمز Whiteside گفت: مردم باید شستشو تولید “به طور معمول”.

“حتی در این زمان دشوار استرالیا کشاورزان در ادامه به تولید بیش از اندازه کافی میوه و سبزیجات برای تامین استرالیایی,” او گفت:.

“به خاطر خرید محصولات تازه شستشو آن را در خانه به عنوان شما به طور معمول انجام و با استفاده از تغذیه طبیعی برای کمک به شما در مبارزه خود را در برابر COVID-19.”

این صنعت باغبانی پیام می آید یک هفته پس از ملی کشاورزان فدراسیون راه اندازی یک کمپین ملی اطمینان استرالیایی است که “بیش از اندازه کافی برای رفتن به اطراف” و اصرار مردم به چوب عادی خود الگوهای خرید.

NFF جمهور فیونا Simson گفت: استرالیایی ها لازم نیست به نگرانی در مورد ملی کمبود مواد غذایی در حال رشد در میان ویروس های مربوط به ترس کشاورزان در استرالیا تولید غذای کافی برای تغذیه 75 میلیون نفر — سه برابر جمعیت کشور.

“برهنه قفسه های سوپر مارکت می تواند نگران کننده در طول این زمان نامشخص و آن را طبیعی می خواهید به نگاه پس از خانواده های ما به عنوان بهترین ما می توانیم” Ms Simson گفت.

“اما در روزها و ماه های آینده, استرالیایی می خواهد مطمئن شود که کشاورزان هستند و نه تعطیل.

“این کسب و کار به عنوان معمول است. کشاورزان در حال گرفتن با این کار در ادامه به تولید گوشت و حبوبات و شیر و میوه و سبزیجات است که همه ما عشق و تکیه می کنند.”

“دو سوم از آنچه ما کشاورزان تولید در هر سال صادر می شود جهان برای لذت بردن از,” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>