Fremantle پاریس سام Sturt پذیرای منحصر به فرد اولین شرایطی نیاز به نگه داشتن فاصله خود را از خانواده خود

Family members of Sam Sturt of the Dockers show their support from a corporate box during the round 1 AFL match.
آیکون دوربیناعضای خانواده سام Sturt از کامیون خود را نشان می دهد حمایت از یک شرکت جعبه در طول دور 1 AFL مطابقت. اعتبار: کوین رونی/از طریق AFL عکس

Fremantle به جلو سام Sturt درخشید با سه گل در اولین بازی در مقابل خالی می ایستد و پس از آن تا به حال به نگه داشتن فاصله خود را از خانواده خود را در مارول ورزشگاه امروز.

آن مطمئن نبود اسکریپت او تا به حال خواب به عنوان یک کودک اما 19 ساله بود ممنون با این وجود پس از لگد زدن به دو نفر از سه رشته در فینال مدت تقریبا به کمک کشیدن کامیون در طول خط برابر Essendon.

Sturt خانواده داده شد و مجوز ویژه برای تماشای مسابقه از یک شرکت جعبه مارول در ورزشگاه زیرا او اولین بازی خود را.

اما پدرش تام, مادر, ملیسا,, برادر,, مورچه, 16, و, خواهر, دیزی, 12 بودند و محروم از ورود به Fremantle اتاق به دیدن او با توجه به سخت قرنطینه روش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من مطمئن هستم که من مجاز به آنها را ببینید. آنها اجازه نداشتند در اتاق, بنابراین من فکر می کنم من فقط شاید آنها تماس بگیرید و آنها را کنار هم من حدس می زنم” Sturt گفت.

“این بسیار عجیب و غریب است. آن را بسیار عجیب و غریب با همه چیز که در جریان است. اگر یک بازیکن می شود آن را هر آن می شود بنابراین با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم در این لحظه.

“این بسیار وهم آور هنگامی که ما راه می رفت. اما خوب بود به خانواده وجود دارد و پشتیبانی خوب از پسران و JL (جاستین Longmuir) مرا در زیر بال خود را و به من نشان داد بسیاری پشتیبانی می کند.

“این اولین بازی است که من هرگز فراموش نکنید اما برای دلایل درست.”

Sam Sturt of the Dockers in action during the 2020 AFL Round 01 match between the Essendon Bombers and the Fremantle Dockers.
آیکون دوربینسام Sturt از کامیون در عمل در طول سال 2020 AFL دور 01 مسابقه بین Essendon بمب افکن و Fremantle کامیون. اعتبار: مایکل Willson/AFL عکس

Sturt لگد درخشان اولین هدف در AFL فوتبال زمانی که او یک 50m مجموعه شات از یک زاویه تنگ در دوره دوم.

“در ابتدا من می خواهم به تصویب آن را خاموش و سپس من تو را دیدم کمی از تراکم خط رو به جلو و تصمیم به بازگشت به بالای من علامت و واقعا فکر در واقع لگد زدن به هدف” او گفت:.

“این خوب است که آن را از طریق رفت.”

در دور اول پیش نویس انتخاب گفت: کامیون’ آهسته شروع ناامید کننده ای بود و پس از آنها اذعان اول چهار گل قبل از رفتن به پایین با شش امتیاز.

اما Sturt گفت: مبارزه در یک undermanned Fremantle لباس نیز مشهود در آخرین پیش فصل ثابت در برابر West Coast, تشویق شد.

“این واقعا خوب است که ما یک مقدار زیادی از عمق. ما بسیار افتخار از این راه است که ما مبارزه از سه ماهه گذشته در پایان اما ما فقط ترک خودمان را با کمی بیش از حد به انجام,” او گفت:.

“ما نیاز به در اوایل آمدن در برابر زالزالک و واقعا آن را به آنها.”

مربی جاستین Longmuir گفت: بازیکنان او می خواست یک شروع بهتر در دور دو.

“تقریبا اصلی خود را پیام بودند که ما نمی کنید در اوایل ما واکنشی به آنها. و ما تعادل ضعیف بود داخل. آنها متعلق به خارج اولیه” Sturt گفت.

“من کمی نا امید است که ما را دریافت نمی, نتیجه, اما من فکر پسران جنگیدند آن را به پایان بسیار خوبی است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>