رایگان coronavirus تست در سانتا رزا کالیفرنیا به منظور بهبود محلی رسیدگی در شیوع

یک جفت دولتی COVID-19 تست سایت های مارک سونوما کانتی بزرگترین آزمایش تلاش به تاریخ باز خواهد شد روز سه شنبه در سانتا رزا و پتالوما ارائه آزمایش رایگان به تمام ساکنان شهرستان بدون در نظر گرفتن سن و عوامل خطر و علائم.

این تلاش جدید که قادر خواهد ساخت تا 260 آزمون روزانه با تعیین وقت قبلی بین دو سایت نشان دهنده یک گام به سمت شهرستان به طور کلی هدف از 600 به 800 تست در هر روز یک معیار کلیدی مورد نیاز برای پیگیری جامعه گسترش coronavirus و تسهیل گسترده تر بازگشایی اقتصاد است.

در سایت های محلی در سانتا رزا دبیرستان و پتالوما دانشگاه سانتا رزا Junior College, در میان 80 ایالت است که اجرا خواهد شد توسط OptumServe سراسر کشور خدمات بهداشتی و درمانی شرکت.

“با تشکر از سونوما کانتی و به OptumServe برای همکاری به این تست سایت امکان پذیر است” دکتر خیریه Dean, دستیار مدیر دولتی وزارت بهداشت گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ما در حال کار با هم به عنوان بخشی از دولت را تست نیروی کار برای اطمینان از مناطق با بیشترین نیاز به دسترسی به آزمون ها و این سایت ها در حال رفتن به یک جزء اصلی در رسیدن به اهداف آزمایش.”

یکی دیگر از شش سایت های ایالت بخشی از پروژه پایه یک COVID-19 تست پروژه توسط همانا سازمان پژوهش متصل به گوگل.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: دولت با دقت انتخاب 86 تست سایت بر اساس یک نقشه حرارتی است که شناسایی به اصطلاح “تست بیابان.” فرماندار هدف این بود که محدودیت زمان برای تست به یک ساعت یا کمتر اما همچنین برای اطمینان از عدالت در دسترسی به تست.

“دولت در تلاش است تا قادر به پاسخگویی به تقاضا برای هر فرد شهرستان گفت: دولت بهداشت ، مایک مک گوایر demurring بر اینکه سونوما کانتی نمایندگی یک تست کویر در چشم دولت است. “هنوز هم وجود دارد شکاف در سیستم است.”

مک گوایر که منطقه امتداد به مرز اورگان گفت: او را به یک تست سایت در Mendocino County است. او گفت: بیشتر روستایی امتداد سواحل شمال در حال حاضر یک چالش خاص برای جلسه ساعت رانندگی محک.

تست سایت در ردوود هکتار Fairgrounds در شهرستان هومبولت بود در میان برای اولین بار در دولت برای باز کردن. وجود دارد دیگر در کانال منطقه در سن رافائل مک گوایر گفت.

هیئت ناظران معاون سوزان فرودگاه گرین گفت: دو منطقه سونوما کانتی چرا که آنها به شما اجازه می دهد برای تست حتی بدون علامت ساکنان کمک خواهد کرد county health رهبران بدست آوردن یک ایده بهتر از چگونه coronavirus در حال حرکت است و از طریق این منطقه است.

او گفت که او می خواهم برای دیدن بیشتر سایت های باز شده در سراسر شهرستان.

مقامات بارها و بارها تاکید کرد که ملاقات مورد نیاز برای کسانی که مایل به آزمایش می شود در سانتا رزا دبیرستان و SRJC را پتالوما پردیس. هیچ درایو-تا تست ارائه می شوند.

ساکنان می توانند به https://lhi.care/covidtesting تماس بگیرید و یا 1-888-634-1123 به برنامه قرار ملاقات و مورد نیاز خواهد بود برای ارائه انواع مختلفی از اطلاعات شخصی از جمله سن ، جنسيت ، نژاد ، قومیت و اطلاعات بیمه.

آزمون های رایگان برای کسانی که بدون بیمه و کسانی که با بیمه خواهد شد به احتمال زیاد صورت های خارج از جیب هزینه بر اساس هدایت صادر مارس 11 توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و کار ایالات متحده و وزارت خزانه داری بخش است.

مقامات شهرستان قادر به می گویند جمعه چگونه بسیاری از مردم امضا کرده بود برای قرار ملاقات تا کنون و یا چگونه به سرعت نتایج را در دسترس است. OptumServe را ارسال آزمایشات به آزمایشگاه Quest که پس از آن ارسال نتایج به CalREDIE یک وب سایت است که دولت های محلی و مقامات بهداشتی دسترسی به, با توجه به شهرستان سخنگوی.

در سطح ایالت OptumServe انتظار می رود که قادر به افزایش تست ظرفیت 10,500 در هر روز با توجه به انتشار. این شرکت در یک ایمیل به کارگردانی سوال در مورد سایت محل و هزینه های دولت است.

دولت وزارت بهداشت ارائه شده دولت قرارداد با همانا نشان دادن کالیفرنیا موافقت کرده است به پرداخت تا $3.45 میلیون دلار به گروه هفت تست سایت در شرمن اوکس و همچنین به عنوان شهرستان سن ماتئو, سانتا, کلارا, Sacramento, استاکتون و سان فرانسیسکو شهرستانهای استان است. هیچ اطلاعات ارائه شده در دولت قرارداد با OptumServe.

جدید تست سایت در سونوما کانتی را تقویت county-led هدفمند تست برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان و همچنین به عنوان تست در زندان شهرستان ماهر پرستاری امکانات و پناهگاه بی خانمان. ارائه دهندگان خدمات پزشکی در حال دست زدن به خود را تست در کلینیک ها ، بیمارستان ها و دفاتر پزشکی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de