رایگان, اردو زدن, قایقرانی این روز رئیس جمهور در مندوسینو جنگل ملی

کسانی که امیدوار به رفتن به کمپینگ و یا قایقرانی در این روز رئیس جمهور ممکن است انجام این کار به صورت رایگان در مندوسینو ملی جنگل.

خدمات جنگل waives هزینه در اردو آن را مدیریت و در رد بلاف منطقه تفریحی قایق راه اندازی در برخی از تعطیلات با توجه به انتشار اخبار. چهار وجود دارد هزینه-رایگان روز باقی مانده سال جاری از جمله Feb. 17 ژوئن 13, سپتامبر. 26 Nov. 11.

هزینه چشم پوشی صدق نمی کند به campsites در دریاچه Pillsbury که موفق توسط PG&E چنار گرو اردوگاه در رد بلاف منطقه تفریحی و کاج کوه مواظب در بالای دریاچه منطقه از انتشار اخبار گفت.

معمول کمپینگ هزینه های متفاوت در سایت, اما می تواند بین 5 دلار تا 10 دلار گفت: Punky مور سخنگوی مندوسینو ملی جنگل. هزینه آن 6 دلار در روز برای راه اندازی یک قایق او اضافه شده است.

همه مندوسینو جنگل ملی دفاتر به جز Stonyford کار مرکز بسته خواهد شد Feb. 17 در رعایت رئیس جمهور بعد از انتشار اخبار گفت.

هر کسی که مایل به بازدید از جنگل باید بگویید یک دوست و یا نسبی که در آن آنها می رویم و زمانی که آنها برنامه ریزی برای بازگشت و همچنین حمل تجهیزات اضطراری و نقشه های مناسب, اخبار, انتشار توصیه می شود.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>