در گذشته: سانتا رزا مجموعه برای پایان دادن به پرداخت پارکینگ در مرکز شهر

آن را غیر معمول نیست برای رانندگان که برداشت یک بلیط پارکینگ در مرکز شهر سانتا رزا به طور علنی اعلام کند که آنها هرگز دوباره تا شهر توقف شارژ به صورت لکه در خیابان.

خوب کسانی که رانندگان به زودی ممکن است راه خود را.

به دلیل coronavirus همه گیر سانتا رزا شورای شهر در روز سه شنبه است به طور نامحدود صرف هزینه در شهرستان پارکینگ متری یک حرکت برنامه ریزی شده پس از سه هفته از پناه در محل خشک این شهر پارکینگ درآمد پایین 95% از مارس 17 با توجه به شهر داده است.

ترین مرکز شهر مغازه بسته شده, با رستوران ها و کافه ها ارائه خدمات وانت.

شهر خود را بسته پنج گاراژ آوریل 3 پس از استفاده به طور چشمگیری کاهش یافته و پس از یک رشته از ماشین نمیتوانیم در اواخر ماه مارس است. آن را نیز قرار داده پارکینگ در اجرای نگه دارید به عنوان بخشی از آن تعلیق غیر ضروری سرویس.

“ما قطعا شاهد کاهش تقاضا برای پارکینگ در مرکز شهر, که خوب است, تحت شرایطی به این معنا که مردم در حال گرفتن به طور جدی به منظور پناهگاه در محل گفت:” کیم Nadeau شهر پارکینگ manager.

هزینه در متر مربع و تعداد زیادی خواهد بود بخشیده شنبه شروع و تمام هزینه های خود را در پارکینگ خواهد بود لغو عطف به ماسبق به تاریخ 1 آوریل.

این شورا همچنین در نظر گرفتن یک برنامه جدید برای ارائه به کارکنان که کار شب در مرکز شهر کسب و کار شدت با تخفیف گاراژ پارکینگ مجوز برای 10 دلار در هر ماه است. مجوز مفهوم برخاسته از مکالمات بین کارکنان شهر و مرکز شهر بازرگانان بسیاری از آنها بحرانی شده است از سانتا رزا پارکینگ استراتژی. اگر اجازه جدید برنامه نمی تواند مفید باشد تا شهرستان بازگشایی آن گاراژ شهر نمی خواهند به رها کردن طرح Nadeau گفت.

“ما در حال پیش رفتن با برنامه آیتم,” او گفت: “از آنجا که در برخی از نقطه ما در حال رفتن به رفتن به کار و همه چیز شروع خواهد شد به حالت عادی بازگشت.”

که نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای صاحبان مانند متی Vella صاحب خیابان سوم Aleworks. Vella furloughed کارکنان خود را در ماه گذشته شده است و تولید و فروش جعبه با یک شریک کسب و کار با برنامه را در یک تلفن همراه آبجو canner و شروع به فروش یک لاگر به نام H. O. P. E. (کمک به مردم ما غذا خوردن). درآمد حاصل خواهد شد به خارج از کار کارکنان.

با وجود پناه پارکینگ است که “در برخی از رابطه بدتر در حال حاضر” Vella گفت. “در حال حاضر که آنها بسته گاراژ همه پارکینگ در متر است.”

همراه با اجرای نخست نقاط در امتداد خیابان سوم نزدیکی آبجوسازی هستند و به سرعت ربوده تداخل با Vella را موقت منظقه عملیات.

Vella گفت که او امیدوار است که این شهر را به پارکینگ جدید برنامه ای برای شب, کارکنان, خواهد, کاهش استرس, پارکینگ, پس از اقامت در خانه سفارش برداشته شده است. او اشاره کرد که 10 دلار در هر ماه است که هیچ چیز در مقایسه با آنچه یک کارگر مرکز شهر خواهد پرداخت برای یک محفظه نقطه — حتی پس از شهرستان متوقف شارژ پس از 6 بعد از ظهر در نخست مرکز شهر بلوک های سال گذشته است. افزایش گاراژ استفاده ترجمه می تواند به فضاهای باز در خیابان برای مشتریان است.

“این یک قاتل معامله,” او گفت:. “این امر می تواند کمک بزرگی باشد.”

اما بعید است که تمام کسانی که پارکینگ متر خود را دیده اند آخرین سکه ها.

در حال حرکت به یک سیستم پارکینگ در مرکز شهر را به صورت دائمی نیاز شهرستان برای پیدا کردن یک منبع جدید درآمد Nadeau گفت: به خاطر پول از متر برای نگهداری از این شهر پارکینگ.

“من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد پایین جاده,” او گفت:. “اما من در حال حاضر که همه چیز شروع به بازگشت به حالت عادی مدیریت پارکینگ سیستم راه برای بهبود دسترسی برای کسانی که بسیار مطلوب فضاهای پارکینگ.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>