فرانسه بسته و رستوران ها و مغازه ها به سرعت گسترش coronavirus

  • ASSOCIATED PRESS A woman reads a book in front of the Orsay museum closed after the French government banned all gatherings of over 100 people to limit the spread of the virus COVID-19, in Paris. For most people, the new coronavirus causes only mild or moderate symptoms. For some it can cause more severe illness, especially in older adults and people with existing health problems.

    آسوشیتد پرس

    یک زن می خواند یک کتاب در مقابل موزه اورسی بسته پس از دولت فرانسه ممنوع تمام تجمعات بیش از 100 نفر برای محدود کردن گسترش ویروس COVID-19 در پاریس. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری شدید به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

فرانسه سازندگان: رستوران و کافی شاپ و غیر ضروری مغازه های زیر را در صدای پای همسایه ایتالیا برای مقابله با کروناویروس جدید را گسترش.

“هدف ما این است که برای محافظت از ملت” نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در پاریس امروز. “بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم به رفتن به کافه ها و رستوران ها” Philipe گفت. “ما باید نشان می دهد بیشتر نظم و انضباط است.”

جدید پاتوژن که ظهور در چین در پایان سال گذشته است unfurling در سراسر اروپا و آلوده حداقل 4,500 مردم در فرانسه و 140,000 در سراسر جهان است. دولت ها در سراسر جهان در حال محدود کردن جنبش از شهروندان به سرعت گسترش آن.

موارد تایید شده در فرانسه دو برابر شده اند در گذشته 72 ساعت این کشور باید بریس برای تعداد زیادی از موارد شدید به این بیماری همه گیر را در سراسر کشور با توجه به جروم سالومون مدیر کل سلامت.

رستوران ها و مغازه ها باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته فیلیپ گفت که بانک ها و فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز خواهد ماند. دور اول فرانسه در انتخابات شهرداری ها در روز یکشنبه نگهداری می شود, او گفت:.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im