چشمه اختصاص داده شده به بازماندگان هولوکاست تخریب در سانتا رزا گورستان

چشمه اختصاص داده شده به بازماندگان هولوکاست سرنگون شد بر روی زمین در قطعات بیش از آخر هفته در سانتا رزا پارک یادبود که در آن پلیس در حال تحقیق در عمل خرابکاری برای تعیین اگر آن را یک جنایت نفرت.

چشمه بخشی از یک بنای یادبود برای ایجاد اواخر لیلیان جاد و امیل معشوق ارقام محلی در جامعه یهودی که جان سالم به اردوگاه های کار اجباری نازی ها در طول جنگ جهانی دوم است. یهودیان مراجعه به شمال سانتا رزا گورستان با استفاده از این چشمه برای مراسم شستشو و پاک کننده.

در پایان مقابل از گورستان نگهداری تریلر تا به حال دیوارهای آسیب دیده و تجهیزات پرتاب در اطراف و قفسه زدم هر چند هیچ چیز به سرقت رفته گفت: تیم مالونی مدیر کل گورستان.

کاشی-تحت پوشش یادبود نبود مخدوش طول نفوذ رخ داده است که در اواخر یکشنبه شب یا اوایل صبح روز دوشنبه اما Maloney به نام تخریب یک “شرایط ناگوار.”

سانتا رزا پلیس روز دوشنبه مطمئن بودند اگر دو خرابکاری اعمال متصل هستند Sgt. دیو Linscomb گفت.

وجود دارد هیچ ابزار نشانه روی سنگ افتاده و یا قابل رویت شواهد نشان می دهد چشمه زده بود پایین گفت: که به معنی آن بود که به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند آن را پایه و اساس است.

با توجه به این مقیاس از آسیب هر گونه اتهام خواهد بود و جنایت Linscomb گفت. و از آنجا که بنای یادبود مذهبی اهمیت جرم و جنایت نفرت اتهامات ممکن است اگر پلیس کشف یک ضد سامی انگیزه.

“اگر چیزی وجود دارد بیشتر به آن ما می خواهم به این جهت” Linscomb گفت. “اما که نیاز به بررسی با بررسی هنگامی که ما دریافت نگه دارید از چه کسی بود.”

دنیس جاد یک سباستوپول که به سفارش یک رنگی موزاییک ساخته پشت سر چشمه به افتخار پدر و مادر خود و دیگر اعضای خانواده گفت: مادر همیشه موعظه بخشش.

هنوز هم او مخلوط افکار صبح روز دوشنبه پس از شنیدن این چشمه شده بود آسیب دیده با احتیاط آن است که آن زده شده بود را با هدف های مخرب.

“این چیزی است که منجر به هولوکاست و نسل کشی مردم متنفر و عصبانی شدن” او گفت:. “مامان همیشه صحبت در مورد عفو و بخشش. این غم برای دیدن کسی یا گروهی از مردم می رفتن و پاره کردن آن.”

جاد سفارش موزاییک سه سال پیش پس از مادر خود لیلیان جاد درگذشت در سال 2016 در سن 92. او صرف چند دهه از زندگی خود صحبت به Sonoma County دانش آموزان در مورد هولوکاست با تاکید بر اهمیت به خاطر سپردن 6 میلیون زندگی گرفته شده توسط نسل کشی بلکه موعظه اهمیت انتشار خشم و نفرت او گفت:.

لیلیان جاد یک نوجوان بود که ارتش آلمان حمله کرد او Czechoslovakian میهن در سال 1938 و 21 زمانی که او و خانواده اش و دیگر یهودیان در Radvanka منطقه بودند جمع بر روی گاو اتومبیل و حمل به آشویتس تبعید به اردوگاه مرگ که در آن حداقل 1.1 میلیون زندانیان درگذشت.

موزاییک نام 12 اعضای خانواده کشته هیتلر علیه مردم یهودی.

دنیس جاد امیدوار است چیزی مثبت می تواند بیرون آمدن از این عمل می خواهد به جامعه بدون در نظر گرفتن مذهب یا قومیت — تجمع پشت هر نماد جایگزین چشمه, او گفت:.

“به این امید که مادر مجبور بود برای تدریس به بچه ها و آموزش بزرگسالان در مورد صلح” او گفت:. “این چیزی که ما نیاز به فشار. شاید جامعه با هم می آیند و به ما کمک احیای چشمه و آن را به یک محل از شفا. این بود که همیشه پیام برای (لیلیان).”

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>