سابق جنگجو جکسون اتهامات به نقش جدید به عنوان فعال

فقط چند ماه پس از jettisoned توسط ایندیانا پیسرز و پیوستن به رزمندگان طلایی امور خارجه در سال 2007 Stephen Jackson کمک کرد تا تیم جدید خود را ناراحت 67-پیروزی دالاس ماوریکس در دور باز از پلی آف NBA. با آغاز فصل بعد Jackson برداشت کرده بود یک نام مستعار جدید برای چسباندن پیر دردسر برچسب که منجر ایندیانا به تجارت او.

Don Nelson, رزمندگان,’ مربی در زمان تعمید او کاپیتان جک.

“او رهبر ما” بارون دیویس گارد نقطه به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان بهترین بازیکن در این تیم گفت: در این هفته از جکسون.

جنجال در بر داشت جکسون اغلب در طول 14 فصل NBA اما هم تیمی به عنوان تزئین به عنوان دیویس و بازنشسته و سن آنتونیو اسپرز ستاره تیم دانکن را raved برای سال در مورد رهبری و وفاداری و محافظ غرایز.

همان کیفیت شده اند بر روی صفحه نمایش بیش از دو هفته گذشته در مینه سوتا که در آن جکسون که پشت پا به انظار عمومی به عنوان یک فعال در حمایت از جورج فلوید دیرین خود را از منطقه هوستون بود که به کشته شدن 25 مه در مینیاپولیس در حالی که در بازداشت پلیس.

“مردم شده است به من گفتن, ‘جک شما استیلای تا خود را برای بزرگترین بازی تا کنون,'” جکسون گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “وقتی که من دریافت متون مانند است که آن را حرکت می کند به من و مرا به هیجان می آورد.”

جکسون تا به حال فقط بیدار از خواب بر روی نیمکت خود را با 6-year-old daughter Skylar زمانی که او برای اولین بار به تماشای رنگ پریده تصویری از فلوید گردن دوخته شدن در برابر بتن تحت زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین برای نزدیک به نه ساعت. چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر از افسران که نمی مداخله متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم.

آن را بلافاصله ثبت نام که بر روی زمین و نفس نفس زدن برای زندگی خود او بود رفیق از Cuney خانه های مسکن عمومی مجتمع در هوستون سوم Ward, تا زمانی که جکسون خاموش تصویری و محاصره شد پیام های متنی از نگران دوستان است. فریادهای کرد که جکسون بعد گفت: “امروز” نشان می ترسم دختر خود را.

از آن پس خواب بوده کمیاب برای جکسون که پرواز به مینه سوتا مشخص برای گفتن فلوید داستان و جلب توجه بیشتر به سرنوشت خود. جکسون نبود قبل از او تا به حال تبدیل شدن به یک پیش بینی نشده سخنگوی خانواده و برای بزرگتر Black Lives Matter جنبش که رسید در سراسر جهان است.

پس از روز ارزش عمومی ظاهر Instagram پست و تلویزیون مصاحبه به ادامه مبارزات انتخاباتی از جمله پرشور مارس 29 سخنرانی در یک کنفرانس خبری در شهر مینیاپولیس سالن — جکسون بود در هوستون در روز سه شنبه برای Floyd مراسم تشییع جنازه در چشمه ستایش کلیسا که در نزدیکی او نشسته فلوید 6-year-old daughter Gianna.

در روز پنج شنبه جکسون بود پشت در مینیاپولیس برای یک راهپیمایی در محلی دفتر دادستان منطقه با یک هدف خاص. “من به ماندن تا زمانی که ما اعتقادات” جکسون گفت: با اشاره به چوین و سه نفر دیگر از افسران متهم در Floyd مرگ است.

جکسون 42 معرفی شد به فلوید از طریق یک دوست مشترک در اواسط 1990s قبل از او انتخاب شده توسط Phoenix Suns با 42 کلی انتخاب در سال 1997 پیش نویس است. دو باند بلافاصله بیش از صورت خود را شباهت — آنها عادت مراجعه به هر یک از دیگر به عنوان “دوقلو” — و تبدیل شد به اندازه کافی نزدیک است که جکسون آورده فلوید به عنوان مهمان به واشنگتن در سال 2001 برای NBA All-Star Weekend که در آن جکسون در Rookie چالش به عنوان یک عضو از New Jersey Nets.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>