سابق جاسوس استخدام برای کمک به نفوذ دموکرات مبارزات کارگری

“چیزهای خوب” Seddon نوشت. “آیا شما دریافت یدکی دوربین رتبهدهی نشده است؟”

به عنوان وزیر آموزش و پرورش DeVos شده است از منتقدان معلمان کارگری گفت: در سال 2018 که آنها را “خفه” بیش از سیاستمداران در دولت های فدرال و ایالتی سطوح. او و شاهزاده رشد در میشیگان که در آن پدر خود ساخته شده ثروت در قطعات خودرو کسب و کار.

AFT میشیگان شکایت پروژه Veritas در دادگاه فدرال ادعا خاطی استراق سمع و جرائم دیگر. معلمان اتحادیه خواسته است برای بیش از 3 میلیون دلار خسارت متهم این گروه بودن “vigilante سازمان که ادعا می شود اختصاص داده شده به افشای فساد. آن است که به جای یک نهاد اختصاص داده شده به یک خاص سیاسی.”

پروژه Veritas گفت: فعالیت خود را قانونی و حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی و مورد برنامه ریزی شده است برای رفتن به دادگاه در پاییز.

دیگر پروژه Veritas کارکنان روی ایمیل شامل جو Halderman برنده جایزه سابق تهیه کننده تلویزیونی است که در سال 2010 التماس کرد گناه را به تلاش برای اخاذی 2 میلیون دلار از کمدین David Letterman. Halderman کپی شده بود در چندین پیام ارائه به روز رسانی در مورد میشیگان عملیات در یکی از پیام او به دستورالعمل ها را به جرگه. پروژه Veritas مالیات براده لیست Halderman به عنوان “مدیر پروژه.”

دو نفر دیگر از کارکنان گز توماس و ساموئل چمبرلین نیز شناسایی شده در ایمیل و به نظر می رسد نقش مهمی در میشیگان عملیات. تلاش برای قرار دادن توماس ناموفق بودند. مردی به نام ساموئل چمبرلین که همسان شرح یکی شاغل اوکیف را تکذیب کرد او برای پروژه Veritas. او در پاسخ به پیگیری پیام های تلفن و یا ایمیل.

در سال گذشته پروژه Veritas ارائه لیست پیشنهادی از شهود دادگاه بیش از طرح دعوی در دادگاه. چمبرلین و توماس شدند در این فهرست است. Seddon نمی شد.

Jorge, 23, پاسخ نمی دهند به آدرس ایمیل مرتبط با آزادی دانشگاه حساب. در یک نسخه آرشیو شده از صفحه مربوط به خورخه نوشت: او تا به حال یک علاقه عمیق در محافظه کار جنبش و امیدوار بود یک روز به خدمت در دیوان عالی کشور پس از حضور در مدرسه قانون است.

در یک ویدیو یوتیوب اوکیف توصیف دعوی در دادگاه به عنوان “احمق” و با اشاره به بخشی از رسوب که در آن دیوید Hecker, رئيس جمهور از عقبی میشیگان گفت که یکی از اهداف طرح دعوی در دادگاه به “توقف پروژه Veritas از انجام این نوع از کار است که در آن می کند.”

Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا در بیانیه ای گفت:: “اجازه دهید روشن است که از ستمکاران است که در اینجا: پروژه Veritas استفاده جعلی کارآموز به دروغ او راه را به ما میشیگان برای سرقت اسناد و مدارک و به جاسوسی و آنها گرفتار شدم. ما فقط تلاش برای نگه داشتن آنها را مسئول این جاسوسی صنعتی.”

در سال 2018 خورخه نفوذ کنگره کمپین Spanberger نما به عنوان یک کمپین داوطلب. در آن زمان Spanberger در حال اجرا بود برای سرنگون کردن یک کنگره جمهوری خواه در یک مسابقه هر دو طرف مهم در نظر گرفته شده برای کنترل از خانه. Jorge شد و در نهایت در معرض و لگد از مبارزات انتخاباتی ،

معلوم بود که آیا Seddon درگیر در برنامه ریزی که عملیات.

Seddon شد دیرین انگلیسی افسر اطلاعاتی که خدمت در سراسر جهان از جمله در واشنگتن در سال های پس از حملات سپتامبر. 11, 2001. او ازدواج کرده است یک دیپلمات آمریکایی آلیس Seddon که خدمت در کنسولگری ایالات متحده در لاگوس نیجریه.

اوکیف و گروه خود را هدف گرفته در اهداف در طول سال از جمله برنامه ریزی والدین نیویورک تایمز واشنگتن پست و دموکراسی همکاران یک گروه که مشورت با لیبرال و مترقی در انتخابات باعث می شود. در سال 2016 یک پروژه Veritas عمل نفوذ دموکراسی همکاران با استفاده از یک نام جعلی و ساختگی از سر و راز های ضبط شده از کارکنان. سال پس از نیش دموکراسی شرکای شکایت پروژه Veritas و وکلای آن را پس از عزل اوکیف.

در آن رسوب اوکیف در دفاع از این گروه را مخفی تاکتیک گفته آنها بخشی از یک سنت طولانی مدت از روزنامه نگاری تحقیقی رفتن به muckraking خبرنگاران مانند آپتون سینکلر. “من شرمنده از این روش که استفاده می کنیم و یا ضبط شده که ما با استفاده از” او گفت:.

او پرسید که آیا او تا به حال ارائه شده هر یک از این گروه های مخفی ضبط شده از دموکراسی همکاران به کمیته ملی حزب جمهوری خواه و یا هر عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن ، او گفت که او فکر نمی کنم.

در سال 2010 O’ Keefe و سه نفر دیگر التماس کرد گناه را به فدرال تخطی از قانون پس از اعتراف به آنها وارد یک ساختمان دولتی در New Orleans بر اساس ادعاهای واهی را به عنوان بخشی از یک نیش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im