از سربازان سابق و همدست محکوم در Aliamanu قتل

  • COURTESY HAWAII NEWS NOW Catherine and Michael Walker

    حسن نیت ارائه میدهد هاوایی اخبار شرکت

    کاترین و مایکل واکر

یک قاضی فدرال محکوم امروز 40 ساله سابق سرباز به 35 سال زندان برای سازماندهی همسر خود را به قتل و محکوم به اعدام مرد همدست a 30-year-old woman با یک اختلال روانی به 30 سال پشت میله های زندان.

یک هفته قبل از محاکمه مایکل واکر سابق Tripler پزشکی ارتش مرکز پزشکی بستری او مرتب به Ailsa جکسون کشتن او 38 ساله همسر کاترین در Aliamanu نظامی رزرو خانه.

جکسون تا به حال التماس به قتل درجه اول در سال 2015 با همکاری دادستان و کلیدی برای باز کردن یک کد زبان واکر ابداع در پیام های متنی بین این دو است که منجر به این حقیقت که واکر در پشت این قتل است.

دستیار آمریکا وکیل تام بردی گفت: Michael Walker خواسته جکسون دو هفته پس از ملاقات آنها برای کشتن همسرش. او نگه داشته و برنامه های خود را پنهان به طوری که او می تواند همسر خود را از پول بیمه عمر و ادامه چرخش برای شرکای جنسی.

قاضی گفت: Jackson چاقو کاترین واکر را چندین بار و وحشیانه.

مایکل واکر می تواند بدست حداکثر از زندگی در زندان برای قتل درجه اول اما وارد یک معامله با دولت و اعتراف به قتل درجه دوم برای کمک و معاونت در جرم نوامبر 2014 مرگ است.

وکیل خود خواسته برای یک جمله از بین 24 تا 30 سال, در حالی که دستیار آمریکا وکیل توصیه می شود 30 تا 33 سال است.

Mollway را در جمله بالا رفت دولت توصیه.

واکر و جکسون ملاقات در مسکن مرکز تفریح و سرگرمی و رابطه جنسی داشته است.

قضات نظامی یافت واکر گناه در سال 2016 پورنوگرافی کودکان و درخواست پول برای رابطه جنسی با مردان و در سال 2017 از سوء استفاده جنسی, آزار و تهدید یک پسر جوان است.

جملات برای کسانی که جنایت اجرا خواهد شد همراه با 35 سال حبس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>