سابق کارفرمایی Brett Favre بازپرداخت 1.1 میلیون دلار برای عدم سخنرانی می سی سی پی حسابرس می گوید

جکسون از دست ندهید. — سابق NFL quarterback Brett Favre است بازپرداخت $1.1 میلیون در رفاه پول که او را برای چند سخنرانی که در آن او را نشان نمی دهد تا, می سی سی پی امور خارجه حسابرس گفت.

حسابرس Shad سفید گفت: دفتر خود دریافت $500,000 از Favre روز چهارشنبه به علاوه یک تعهد است که Favre بازپرداخت خواهد شد دیگر $600,000 در اقساط بیش از چند ماه آینده.

Favre در تلاش برای بازپرداخت پول آمد و دو روز پس از سفید منتشر ممیزی از هزینه های می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی است که نشان داد Favre شده بود پرداخت می سی سی پی, آموزش و پرورش جامعه, مرکز یک گروه غیر انتفاعی است که رهبر سابق شده است تحت تعقیب در یک رفاه اختلاس طرح.

می سی سی پی است که یکی از فقیرترین ایالات در ایالات متحده و جامعه آموزش و پرورش مرکز تا به حال قرارداد با خدمات انسانی به صرف پول از طریق کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه همچنین به عنوان شناخته شده TANF.

“من می خواهم به تحسین آقای Favre خود را با حسن نیت تلاش برای ایجاد این حق و مالیات دهندگان و TANF خانواده کاملا” سفید در بیانیه ای گفت شنبه. “تا به امروز ما شاهد هیچ پرونده نشان می دهد آقای Favre می دانستند که TANF بود برنامه ای که در خدمت به عنوان منبع پول او پرداخت شود.”

ممیزی دوشنبه منتشر شد گفت: این مرکز پرداخت Favre شرکت $500,000 در دسامبر 2017 و $600,000 در ژوئن 2018 و او قرار بود به سخنرانی برای حداقل سه رویداد. حسابرس گزارش گفت که “بر اساس یک بررسی سرسری از آن تاریخ حسابرسان قادر به تعیین که فرد قرارداد صحبت نمی کنم و نه او در حال حاضر برای کسانی که وقایع است.”

Favre زندگی می کند که در می سی سی پی, چهره بدون اتهامات جنایی. حسابرسی گزارش لیست پرداخت به او را به عنوان “سوال” هزینه های که سفید گفت به معنی “حسابرسان هم دیدم روشن misspending یا نمی تواند تایید پول شده بود قانونی به سر برد.”

در یک Facebook پست شنبه شب Favre گفت: او نمی دانست که پرداخت او آمد از رفاه بودجه اشاره کرد و خیریه خود را تا به حال ارائه شده میلیون ها دلار برای بچه های فقیر در خانه اش در ایالت می سی سی پی و ویسکانسین که در آن او با بازی بخش عمده ای از سالن از شهرت حرفه ای با Green Bay Packers.

“من عامل است که اغلب با نزدیک شدن توسط محصولات مختلف و یا مارک برای من به نظر می رسد در یک راه یا دیگری. این درخواست هیچ تفاوتی ندارد و من تبلیغات متعدد برای خانواده اول” Favre نوشت.

“من هرگز دریافت مسأله برای تعهدات من را برآورده نمی. به تکرار حسابرسان سفید بیانیه من جالب بود که پول توزیع شد و برای پرداخت از بودجه در نظر گرفته شده برای این منظور و از آنجا که من استرداد مبلغ به ایالت می سی سی پی.

“من صرف حرفه ای تمام من کمک به کودکان از طریق Favre 4 امید اهدای نزدیک به 10 میلیون دلار به مردم محروم و کودکان محروم در می سی سی پی و ویسکانسین.

“آن را به ارمغان آورده است یک تن از شادی به زندگی من و من قطعا هرگز انجام هر چیزی را به دور از فرزندان من مبارزه کرده اند برای کمک به! من عشق می سی سی پی و من هرگز آگاهانه انجام هر چیزی را به دور از کسانی که به آن نیاز دارید.”

سفید گفت که پول بازپرداخت شده توسط Favre ارسال خواهد شد به وزارت خدمات انسانی.

Favre بازگشته است چند متن پیام های ارسال شده به او توسط آسوشیتد پرس از دوشنبه. مدیر, اتوبوس, طبخ, گفته اسوشیتد پرس گفت: “ما باید چیزی بگویم.”

در ممیزی سفید گفت: کارکنان خود را شناسایی $94 million سوال در هزینه های سازمان از جمله پرداخت برای فعالیت های ورزشی با هیچ اتصال روشن برای کمک به مردم نیازمند در یکی از فقیرترین متحده آمریکا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de