سابق پرت Scorcher براد هاگ می پیوندد مرزهای 4 Bushfires خیریه T20 بازی در WACA را در شب جمعه

تصویریبرخی از کریکت بزرگترین نام ها در مجموعه ای به بازی در یک مسابقه خیریه برای کمک به کسانی که تحت تاثیر bushfire بحران است.

استرالیا بزرگترین تا کنون در سمت چپ و بازو مچ دست-عنکبوتی که تار میتند براد هاگ ممکن است نزدیک تر comebacks از جان Farnham, اما او می تواند در عمل در یک در زمینه عملکرد در WACA فردا شب.

این زن 48 ساله بود دیروز تایید کرد که جدیدترین علاوه بر این به سابق گربه وحشی, گرگ استخدام مرزهای 4 Bushfires خیریه Twenty20 مطابقت.

مرزهای 4 BUSHFIRES بلیط در دسترس در اینجا

هاگ می پیوندد امثال West Coast کاپیتان لوقا Shuey سابق آزمون کاسه تیمهای West Coast تب کاپیتان کورتنی بروس برتر را علامت McGowan و دیگر WA ورزشی نام در شرکت.

افزایش شش رقم صندوق است که هدف این بازی خواهد شد که مربی فعلی پرت Scorchers Jason Behrendorff و اندرو تای با تمام وجوه برای اهدا به کسانی که تحت تاثیر ویرانگر bushfires.

Brad Hogg of the Scorchers celebrates during the Big Bash League Semi Final match.
آیکون دوربینبراد هاگ از Scorchers جشن در طول Big Bash League Semi Final match. اعتبار: رابرت Cianflone – CA/کریکت استرالیا/گتی ایماژ

“ما دیده ایم واقعا رشد خوبی در شماره بلیط در آخرین روز” استخدام گفت.

“برای ما این نه تنها یک مسابقه کریکت وجود دارد بسیاری از ورزشی باشگاه ها و رادیو پخش های آینده که در حال آوردن منفجر کردن قلعه فنری-نوع فعالانه.

“این یک کامل فضای خانواده برای ما وجود دارد نه فقط یک بازی کریکت در جریان است که در منظره – اما وجود دارد بسیاری از فعالیت های دیگر بیش از حد.”

دو و نیم هزار بلیط فروخته شده است و با چهار بار NBL قهرمان امیدوار است که تعداد برسد 10,000 قبل از 6pm-لگد فردا.

“در حالت ایده آل زمانی که ما در آن ما فکر 10,000 (بلیط),” استخدام گفت.

“پس از هزینه و با شرکت پشتیبانی ما به دنبال در 100.000 دلار و این چیزی است که ما فکر می کنم خواهد بود واقعا مقدار قابل توجهی.”

بلیط ها فقط با 10 دلار است و می تواند خریداری اینجا.

Brad Hogg of the Melbourne Renegades acknowledges the fans during a Big Bash League match.
آیکون دوربینبراد هاگ از ملبورن مرتدان اذعان طرفداران در طول Big Bash League match. اعتبار: با Traynor – CA/کریکت استرالیا از طریق گتی Imag

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>