سابق بیماران می گویند سانتا رزا دکتر در دادگاه برای قتل ارائه مراقبت خوب

سانتا رزا, درد, دکتر, در دادگاه برای قتل خود را راه اندازی دفاع پنج شنبه با شهادت از بیماران سابق که گفت که او ارائه مراقبت با کیفیت برای خود درد مزمن مشکلات ارائه نمایی دیگر از مرد متهم به بی پروا بیش از تجویز مواد مخدر و باعث مرگ چهار نفر.

در مقایسه با تصویر ارائه شده توسط دادستان از یک زمخت و بی دقتی پزشک تجویز ترکیب خطرناک و دوز از داروهای این بیماران که شهادت گفت: آنها بدون دریافت فشار برای افزایش مصرف خود را از مواد مخدر قوی از توماس کلر که زد درد تمرین کشاورزان لین در سانتا رزا.

کاتلین راحتی دیرین مربی و سانتا رزا مقیم گفت: کلر ارائه مشاوره با ارزش فرمان او به دور از یک روش توصیه شده توسط سانتا رزا جراح و اشاره او به سان فرانسیسکو متخصص که دارای قرار داده و او را در مسیر بهبودی کامل. راحتی شهادت دادند که او را توسعه داده است ناتوان کننده درد ناشی از تنگی کانال نخاعی, یک بیماری ناشی از فشرده سازی ستون فقرات و کلر به او کمک کرد تا حفظ کم مصرف داروهای ضد درد به طوری که او می تواند هر دو کار و راه رفتن.

“او همیشه مرا تحت درمان با احترام” راحتی گفت.

کلر است که به اتهام قتل درجه دوم برای مرگ چهار نفر: Tripo Nelson, اشلی مک دونالد دین Rielli و جری لی Badenhop-Fucked. چهار سونوما کانتی ساکنان همه در اثر استعمال بیش از حد مواد مخدر بین 2013 و 2018. او همچنین به اتهام سوء استفاده سالمند و بی پروا تجویز داروها در ارتباط با پنج اضافی بیماران.

کلر نیز در مواجهه با اتهام فدرال و یک ماه ژوئن دادگاه برای تجویز داروهای خارج از محدوده عمل و دو اتهام تقلب در مدیکر.

آسایش و دیگر بیماران شهادت پنج شنبه تقویت دفاع استدلال که کلر ارائه شده خوب مراقبت از خود در بيماران مبتلا به درد که شامل برخی از مبارزه با سوء مصرف مواد حتی اگر او ممکن است یک ساینده و unlikeable شخصیت در زمان.

کلر را از دفاع شروع صبح روز پنج شنبه پس از تعقیب استراحت خود را در مورد. شروع به محاکمه چهار هفته پیش و درگیر شهادت از بستگان بیماران فوت و همچنین بیماران سابق که ادعا کلر سوخت و یا ایجاد خود را اعتیاد با ماندگاری عواقب دردناک به زندگی خود را.

هفته گذشته دادستان ارائه بخشهایی از کلر خصوصی مجله که در آن او نوشت: گاهی نفرت انگیز و موهن افکار در مورد بیماران خود را به نظر می رسد به جشن مرگ خود و به نام خود یک حقوقی فروشنده مواد مخدر.

محاکمه آغاز شده و با گریان شهادت یک زن که التماس کرد با کلر برای کاهش مواد مخدر و داروهای دیگر او تجویز کرده بود به دلیل اثرات وحشتناک: به خواب رفتن در حالی که ایستاده.

مادر او را متوقف تنفس در موارد متعدد و به احیا شود.

مادر, Andrea Flocchini می میرند از مصرف بیش از حد در جولای 18, 2014 دو روز پس از پر کردن یک نسخه از کلر برای اکسی کدون.

دادستان گفت: Flocchini مرگ شده اند باید یک هشدار به کلر درباره خطرات جدی بیماران خود با آن مواجه گرفتن افزایش دوز خطرناک ترکیبی از مواد مخدر به نام “تثلیث مقدس” — مواد مخدر relaxers عضلانی و قوی دسته از داروهای ضد اضطراب.

دادستان ها گفتند که نمی دانم در مورد Flocchini مرگ تا زمانی که آنها در حال حاضر به اتهام کلر با سایر قتل.

در طول عبور از معاینه راحتی دوشنبه معاون دادستان کل Meghan اندرسون پیشنهاد کلر متفاوت بود دکتر به بیماران با اعتماد به نفس نسبت به آنهایی که در آمد با آسیب پذیری بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>