سابق NFL quarterback Brett Favre دریافت رفاه پول برای هیچ-نمایش سخنرانی حسابرس می گوید

جکسون از دست ندهید. >> یک گروه غیر انتفاعی در گیر یک اختلاس طرح در می سی سی پی با استفاده از فدرال رفاه به پرداخت پول سابق NFL quarterback Brett Favre 1.1 میلیون دلار برای چند زبان درگیری اما Favre نشان نمی دهد تا برای رویدادهای دولت حسابرس گفت.

Favre بازگشته است چند متن پیام های ارسال شده به او توسط آسوشیتد پرس از دوشنبه. مدیر, اتوبوس, آشپز گفت: AP امروز: “ما باید چیزی بگویم.”

اطلاعات بیشتر در مورد پرداخت به Favre گنجانده شده در ممیزی از می سی سی پی Department of Human Services دوشنبه منتشر شد. دولت حسابرس Shad سفید گفت: کارکنان خود را شناسایی $94 million سوال در هزینه های سازمان از جمله پرداخت برای فعالیت های ورزشی با هیچ اتصال روشن برای کمک به مردم نیازمند در یکی از فقیرترین متحده آمریکا

ممیزی منتشر شد ماه پس از سابق خدمات انسانی مدیر و پنج نفر دیگر تحت تعقیب بودند در دولت به اتهام اختلاس حدود 4 میلیون نفر است. آنها التماس کرد گناه نیست و در انتظار محاکمه در چه سفید است به نام یکی از, می سی سی پی بزرگترین فساد دولتی موارد در دهه.

“اگر وجود دارد یک راه برای misspend پول آن را به نظر می رسد DHS رهبری و یا دریافت از آن فکر کردم و سعی کردم آن را” سفید گفت.

سفید گفت: انسان, خدمات حسابرسی “را نشان می دهد فاحش ترین misspending کارکنان من را دیده اند در حرفه خود.”

پرداخت به Favre ساخته شده می سی سی پی, آموزش و پرورش جامعه, مرکز یک گروه که تا به حال قرارداد با وزارت خدمات انسانی به صرف پول از طریق کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه است. ممیزی می گوید: Favre شرکت پرداخت شد $500,000 در دسامبر 2017 و $600,000 در ژوئن 2018 و او قرار بود به سخنرانی برای حداقل سه رویداد. حسابرس گزارش می گوید که “بر اساس یک بررسی سرسری از آن تاریخ حسابرسان قادر به تعیین که فرد قرارداد صحبت نمی کنم و نه او در حال حاضر برای کسانی که وقایع است.”

Favre زندگی می کند که در می سی سی پی, چهره بدون اتهامات جنایی. حسابرسی گزارش لیست پرداخت به او را به عنوان “سوال” هزینه های که سفید گفت به معنی “حسابرسان هم دیدم روشن misspending یا نمی تواند تایید پول شده بود قانونی به سر برد.”

جان دیویس شد مدیر اداره خدمات انسانی از ژانویه تا جولای 2016 2019 منصوب شد پس از آن رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت — یک جمهوری خواه که او نیز منصوب سفید به دفتر هنگامی که یک حسابرس قبلی پا به پایین. دیویس یکی از افراد تحت تعقیب; یکی دیگر نانسی جدید بود که مدیر می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش. دیویس و دیگران را متهم باید التماس کرد گناه نیست و در انتظار محاکمه است.

AP چپ تلفن پیام امروز در می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش جکسون با سوال در مورد پرداخت به Favre. وجود دارد هیچ پاسخ فوری.

حسابرس گزارش گفت که وزارت خدمات انسانی رهبران به خصوص دیویس “در شرکت گسترده و فراگیر توطئه برای دور زدن کنترل های داخلی, دولت, قانون و مقررات فدرال” به طور مستقیم اعطای پول به برخی افراد و گروه ها. دیویس دستور دو گروه که دریافت کمک های مالی می سی سی پی و جامعه آموزش و پرورش مرکز و خانواده مرکز منابع از شمال می سی سی پی به صرف پول با برخی دیگر از افراد و یا گروه حسابرس گزارش گفت:.

سفید گفت: این دو گروه غیر انتفاعی دریافت بیش از $98 میلیون نفر در بخش خدمات انسانی کمک های مالی در طول سه سال به پایان رسید که در 30 ژوئن. بسیاری از این پول از کمک های موقت به خانواده های نیازمند.

سفید گفت: ممیزی خواهد شد و فرستاده شده به وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مقامات فدرال تصمیم خواهد گرفت که آیا به تحریم دولت برای misspending سفید گفت.

ممیزی گفت: می سی سی پی جامعه آموزش و پرورش مرکز اهدا قرارداد برای ارائه خدمات به دیویس’ بستگان از جمله به یک شرکت متعلق به برادر خود را در قانون و برادرزاده اش. آن گفت که خانواده مرکز منابع مورد استفاده و رفاه پول برای خرید یک وسیله نقلیه برای بیش از 50000 $و دیگری برای نزدیک به $28,000. سفید گفت: وزارت خدمات انسانی باید وسایل نقلیه به این دلیل که آنها خریداری شده با پول است.

ممیزی گفت: می سی سی پی, مرکز آموزش جامعه صرف $1.3 میلیون دلار به یک گروه به نام پیروزی های ورزشی بنیاد به انجام سه 12 هفته تناسب اندام اردوگاه بوت. سفید گفت: برخی از شرکت کنندگان پرداخت می شود اما نمی شد به نمایش در آمد برای واجد شرایط برای کمک های موقت به خانواده های نیازمند. ممیزی گفت: دولت قانونگذاران و دیگر مقامات منتخب در زمان کلاس های تناسب اندام به صورت رایگان. سفید روز دوشنبه گفت که گروه غیر انتفاعی است که مسئول این سوال صرف و نه شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de