سابق NFL kicker تام دمپسی می میرد در 73 پس از مبارزه با کروناویروس

NEW ORLEANS — سابق NFL kicker تام دمپسی که در NFL با وجود اینکه متولد بدون انگشتان پای خود لگد زدن با پا و یک رکورد 63-حیاط زمینه هدف درگذشت اواخر روز شنبه در حالی که مبارزه با عوارض ناشی از کروناویروس جدید, دخترش, گفت:. او 73.

این بار جزئي/نیواورلئان, مدافع, اولین گزارش العالم از مرگ. اشلی دمپسی گفت: پدر او که اقامت در خانه کمک زندگی برای چندین سال پس از مبتلا به زوال عقل تست مثبت برای coronavirus کمی بیش از یک هفته پیش.

این Orleans Parish پزشکی قانونی هنوز به انتشار رسمی علت مرگ.

دمپسی بازی برنده میدان هدف در برابر دیترویت در Nov. 8 و 1970 بود به عنوان یک NFL رکورد 43 سال تا Broncos’ مت Prater شکست آن با 64-yarder در دنور در سال 2013.

دمپسی صرف 11 فصل در NFL: او دو فصل اول بودند با نیواورلئان (1969-70) بعد از چهار با فیلادلفیا سپس دو با لس آنجلس قوچ با هوستون Oilers و نهایی دو با بوفالو. بازنشسته شد و پس از سال 1979 فصل است.

“تام زندگی صحبت به طور مستقیم به قدرت روح انسان و نمونه اش عزم مصمم به اجازه نمی دهد موانع مانع پس از رویاها و آرزوهای” پرستاران صاحب گیل بنسون در بیانیه ای گفت. “او نمونه همان مبارزه و شکیبایی در سال های اخیر به عنوان او مبارزه شجاعانه در برابر بیماری های, اما هرگز منحرف نگه داشته و علامت تجاری خود را حس شوخ طبعی است.”

دمپسی متولد شد و در میلواکی بدون چهار انگشت در دست راست خود و بدون انگشتان پا بر روی پای راست خود را. او لگد مستقیم با یک تخت-کفش جلو کشید که تظاهرات از برخی که دیدم به خصوص لگد زدن کفش به عنوان یک مزیت غیر منصفانه است. سابق Dallas Cowboys جمهور Tex شرام در مقایسه با کفش به “سر از یک باشگاه گلف.”

اما دمپسی خواهد شمارنده گفت که او صرفا انجام بهترین او می تواند به استفاده از پا است که با او متولد شد و در بیشتر قسمت ها, NFL مقامات از جمله, پس از کمیسر پیت Rozelle, توافق. هنوز هم در سال 1977 NFL گذشت آنچه به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “عراق قانون” الزامی است که کفش پوشیده شده توسط بازیکنان با “یک اندام مصنوعی در لگد زدن به ساق پا باید یک لگد زدن سطح است که مطابق آن از عادی لگد زدن کفش.”

دمپسی بازگشت به نیواورلئان پس از بازنشستگی از لیگ. حدود هفت سال پیش او مبتلا به زوال عقل و بعد از نقل مکان به خانه کمک زندگی, جایی که او قرارداد coronavirus مارس در طی این بیماری همه گیر است که آمار شهر و خانه سالمندان — به خصوص سخت است. او جان سالم به در با همسر Carlene سه فرزند و خواهر و نوه.

و پا زدن خود را باقی مانده است بخشی از پرستاران افسانه هاو روایات قومی و برای مدت زمان طولانی ایستاده بود به عنوان یکی از بزرگترین لحظات در تاریخ حق رای دادن است که نمی توان برگشتی تا آن 21 فصل در سال 1987 و نمی برنده شدن در یک بازی حذفی تا 2000 فصل است.

دمپسی مشترک برخی از خاطرات با آسوشیتد پرس در فوریه 2010 در مورد پایدار چاپلوسی او دریافت که برای یک لحظه و در مورد چگونه او احساس آن را به تعریف خود را از 11 سال کار حرفه ای.

“این استفاده می شود برای من زحمت کمی. من می خواستم به شناخته شده به عنوان یک فوتبالیست بیشتر از یک ضربه” او گفت:. “اما من متوجه شدم که اگر شما در حال رفتن به یک رکورد وجود دارد و تنها یک محل برای آن مجموعه در نیواورلئان!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>