سابق نیروی دریایی مهر و موم محکوم به 5 سال پس از حمله ایلینوی در Waikiki

سابق نیروی دریایی مهر و موم به اتهام حمله به یک بازدید کننده در Hilton Hawaiian Village در Waikiki در سال گذشته بوده است محکوم به پنج سال زندان.

اندرو قاضی, 33, داشت به جرم حمله درجه دوم برای دختران, حمله 58 ساله که در حال آماده شدن برای بازگشت به Illinois. قاضی همچنین دستور داده شد به پرداخت حدود $16,000 در جبران خسارت برای قربانی “حقوق از دست رفته و صورتحساب های پزشکی است.”

وقوع حمله در فوریه. 11, 2019 حدود 4 صبح قاضی محکوم شد قاضی پل ونگ در روز جمعه.

انتشار اخبار چهارشنبه از هونولولو بخش از رسیدگی به پرونده وکیل گفت: قاضی “بدون توضیح به هر طریقی با یک مجموعه از بیش از 70 مشت و لگد به سر و بدن است.” قاضی سپس 32, با نزدیک شدن به قربانی و سپس 57 و از او خواست برای یک سیگار. قاضی سپس از او خواست اگر او می خواست به مرگ قبل از حمله به او را.

اظهارات قربانی, استیون براون و همسرش گفت که این حمله از چپ قهوه ای با آسیب دائمی فیزیکی و همچنین آسیب های روانی.

“من رانده شد و توسط آمبولانس ناخودآگاه از لابی هتل تحت پوشش در خون شاهد با همسرم که فکر می کردم مرده” براون گفت. “او ادعا کرد که مهاجم بود نشسته smirking به عنوان اگر او با افتخار از آنچه که او انجام داد.”

براون گفت: او 21 بخیه به سر خود و همسرش ادعا کرد که چشم راست او نگاه به عنوان اگر آن را “حلق آویز کردن از (خود) سر.” قهوه ای تا به حال عمل جراحی بر روی چشم خود و روتاتور کاف اما او گفت که او دیگر نمی تواند بیش از 5 پوند بالاتر از شانه های او و در حال حاضر نیاز به لنزهای اصلاحی به درایو.

قاضی که ظاهرا زندگی در هاوایی است تزئین سابق نیروی دریایی مهر و موم که جوایز شامل یک ستاره برنز مدال برای قهرمانانه یا شایسته موفقیت یا خدمات یک عمل مبارزه با روبان و یک دفاع ملی مدال خدمات با توجه به سوابق دادگاه.

قاضی آخرین ماموریت بود در هاوایی و او مرخص شد به طور موقت از کار افتادگی لیست در ماه ژانویه 2015 پس از گذراندن بیش از 10 سال در وظیفه فعال است.

اسناد دادگاه نشان می دهد که او تا به حال مشکلات انتقال از نظامی به زندگی غیر نظامی.

قاضی شده بود حضور در جلسات روان درمانی فردی از اکتبر بعد از اینکه مبتلا به اختلال در تنظیم با مخلوط اختلال احساسات و رفتار با توجه به اسناد دادگاه. قاضی همچنین به تازگی شروع به گرفتن درس های موسیقی بوده و داوطلب در یک سوپ محلی در آشپزخانه هونولولو.

قاضی پدر و مادر گل پامچال و آلبرت قاضی در نامه ای به ونگ در فوریه شفاعت برای یک جمله است که شامل نمی شود هر زمان زندان. آنها گفتند: اندرو قاضی ارائه کمک های مالی به دو فرزند و مادر خود زندگی می کنند که در لس آنجلس. سابق نیروی دریایی مهر و موم شد پدر از پسران دوقلو در مارس و او تصویری چت با آنها را هر هفته پدر و مادرش گفت.

در این نامه گفت که آلبرت قاضی 79 تا جدی بیماری قلبی و در بیمارستان بستری شد در سال گذشته که باعث می شود آن را دشوار برای سفر به هاوایی برای بازدید است.

“اندرو شد به زندانی و یکی از ما باید با تصویب آن خواهد قرارداد او را یک ضربه ویرانگر” آنها گفت: در این نامه است. “به عنوان پدر و مادر خود امید ما این است که تا سال 2020 و سال به دنبال مهربانتر خواهد بود و مهربان برای اندرو.”

اندرو قاضی نیز با ارسال نامه ای به وانگ توضیح داد که او احساسی بود پریشان در زمان حمله.

“در طول زمان حادثه من بیشتر مبتنی و من نیست که بسیاری از مردم به صحبت کردن” قاضی نوشت. “من ساخته شده است یک اشتباه و من نمی دانم که چگونه برای مدیریت احساسات من به درستی. آن را فقط صدمه دیده بودن در یک رابطه که در آن مادر گفت: من چیزی بود که او نمی نیاز. هر زمان که من می خواهم سعی کنید به صحبت کردن با او در مورد ساختمان بنیاد خانواده او اجتناب از آن است. اینکه یک پدر به معنی جهان به من و من احساس بسیار صدمه دیده است هنگامی که او را شامل نمی شود من در هر چیزی است.”

براون گفت: او فکر اندرو قاضی بود دربدر و او “کمک به یک فرد بی خانمان توسط یک سیگار. نتیجه این شد تلاش برای قتل من بدون هیچ دلیل.”

اسناد دادگاه نشان می دهد که قهوه ای تعلق دارد در مورد $140,000 در برجسته هزینه های درمانی پس از این حمله است.

دادستانی پرواز قهوه ای به هاوایی برای رسیدگی به دادگاه در طول قاضی را در صدور حکم است.

“داشتن قربانی آدرس دادگاه در فرد ضروری بود. دادگاه نیاز به شنیدن چگونه این حمله آسیب دیده قربانی را زندگی و زندگی و خانواده” گفت: معاون تعقیب وکیل توماس Michener در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de