سابق مونتگمری بالا مربی تیم فوتبال منجر به سنت وینسنت بسکتبال دختران

تونی Keefer جدید St. Vincent دختران دبیرستان بسکتبال مربی می داند زیادی در مورد دبیرستان مربیگری و, به عنوان پدر دو دختر خود را کاملا می داند کمی در مورد دختران. آنچه که او انجام نشده است ترکیب مربیگری با دختران — حداقل در سطح دبیرستان.

Keefer شده است موفق تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال, مربی و مربی ورزش های دیگر به عنوان یک دستیار. او همچنین مربی دختر خود CYO تیم بسکتبال, اما این ایده از ترکیب بسکتبال دختران و مربیگری یک تیم اول دانشگاه یا دانشکده دختران تیم اتفاق افتاده است تنها پس از بحث و گفتگو با سنت وینسنت پت اصلی دالی در مورد او چگونه ممکن است جا به پتالوما مدرسه کاتولیک های ورزشی عکس.

مربیگری بسکتبال دختران تنها یکی از Keefer مسئولیت ها در سنت وینسنت. وی همچنین از اجرای گسترده اردوگاه جوانان برنامه ای است که زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس مشکل است که حل و فصل خواهد شد و شامل 10 خاص ورزشی اردوگاه. علاوه بر این او را در مدرسه به کارکنان تمام وقت و کمک به برنامه های ورزشی در نقش های مختلف.

در یک مدرسه شناخته شده برای آن quarterbacks Keefer یکی از بهترین تا کنون در کاردینال نیومن و یک بخش من, کالج, چشم انداز تا زمانی که او مجروح خود را به عقب. در عوض, او با بازی در سانتا رزا Junior دانشگاه و عضو SRJC سالن از شهرت. او موفق به دریافت یک بورس تحصیلی به دانشگاه آریزونای شمالی تنها به خود و مشکلات خود پایان پخش حرفه ای.

او شروع مربیگری در شمال آریزونا, و هنگامی که او رفت و برگشت به منطقه سونوما کانتی به پایان رسید تا به عنوان سر مربی تیم فوتبال در تملپیس دبیرستان در آسیاب دره. فقط در دو سال او به رهبری یک تیم است که تا به حال حتی تا به حال یک تاریخ اول برنامه به سواحل شمال بخش برگشتی. او بعدها مربی در مونتگمری و کمک در SRJC.

او در خانواده کسب و کار قبل از تمایل خود برای بازگشت به مربیگری رهبری او را به سنت وینسنت که در آن دلی هر دو مورد نیاز کارکنان تمام وقت عضو و مربی برای یک تیم بسکتبال است که 10-16 فصل گذشته و به دنبال یک مربی جدید.

Keefer استخدام پس از اتمام تعمیرات اساسی کامل بسکتبال در سنت وینسنت. قبلا دالی استخدام Keefer دوست و مربی سابق تام Bonfigli به اجرا پسران’ برنامه.

Keefer اولین کار در سنت وینسنت بود به سازماندهی جوانان ورزش اردوگاه برنامه که شامل 10 اردوگاه برای دختران و پسران در اول تا هشتم نمرات — فوتبال, فوتبال, مهارت, linemen, پسران بازی بسکتبال, بسکتبال, چوگان سرپهن, فوتبال, بیسبال و والیبال.

Keefer بود اردوگاه ها به خوبی سازمان یافته و آماده شدن برای تابستان قبل از اینکه شرایط تغییر کرده است.

“Coronavirus قرار دادن دندانه بزرگ در کسانی که قصد دارد,” او گفت:. “من نمی دانم هنگامی که ما قادر خواهید بود به آمده است.”

در حال حاضر او در حال کار با دیگر مربیان در سنت وینسنت برای آماده سازی برنامه ها و آماده شدن برای حرکت به شمال خلیج لیگ.

در ضمن او مشتاق برای دریافت یک فرصت برای دیدار با تیم او چیزی که او برنامه ریزی شده بود به انجام در روز مدرسه بسته درهای خود را به دلیل بیماری همه گیر.

“این برنامه است که در یک نقطه بحرانی,” او گفت:. “ما نیاز به آن را تبدیل به اطراف به سرعت به طوری که دختران می خواهید به بیرون آمدن. یکی از تخصص من است چرخش به اطراف و برنامه های.

“شماره 1 چیزی است که با داشتن یک برنامه است که نشان دهنده آنچه در سنت وینسنت است — یک کلاس عمل می کنند.”

Keefer که دارای دو دختر در سنین 11 و 8 می گوید: او می داند که وجود دارد این است که تفاوت بین دختران و پسران تیم است.

“وجود دارد یک طرز فکر های مختلف,” او گفت:. با این حال او اشاره می کند که مربیگری است که هنوز هم مربیگری. “بسیاری از آنچه شما یاد بگیرند که از ترجمه است.

“من به دنبال به جلو به ملاقات من تیم و گرفتن آغاز شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de