سابق MLB مدیر پخش هنر هاو در ICU با کروناویروس

  • ASSOCIATED PRESS / SEPTEMBER 30, 2002 Oakland Athletics manager Art Howe watched over warmup tosses by starting pitcher Tim Hudson during practice.

    اسوشیتد پرس / 30 سپتامبر 2002

    اوکلند دو و میدانی مدیر هنری هاو تماشای بیش از warmup پرتاب شروع پارچ تیم هادسون در طول تمرین.

هوستون >> سابق لیگ برتر مدیر و infielder هنر هاو است که در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان هوستون با کوروناویروس.

73 ساله هاو بهترین و شناخته شده به عنوان مدیر “Moneyball” اوکلند دو و میدانی حذفی تیم در اواخر 1990s و 2000s اولیه را تایید کرد به هوستون ایستگاه تلویزیون KPRC 2 امشب او شده است در برخورد با این بیماری پس از اولین علائم احساس از COVID-19 on May 3.

هاو گفت: ایستگاه او در بر داشت او مثبت بود دو روز پس از آزمایش و تلاش برای بازیابی در خانه. او رفت و به بیمارستان توسط آمبولانس در روز سه شنبه و همچنان در ICU.

“تجربه هرگز چیزی مانند آن را قبل از” هاو گفت که او نیاز به رفتن را از 24 ساعت بدون تب قبل از او می تواند از بیمارستان مرخص.

هاو صرف 12 فصل در این رشته به عنوان یک بازیکن در درجه اول در پایه دوم و پایه سوم در طول نانامی به بازی با پیتسبورگ (سال 1974-75), هوستون (1976-82) و لوئیس (1984-85). او در آغاز خود را بزرگ لیگ مدیریتی حرفه ای با Astros در سال 1989 و رهبری آنها را برای پنج فصل است.

او در زمان بیش از یک را در سال 1996 و مدیریت آنها را به مدت هفت سال در حالی که برنده 600 به طور منظم فصل بازی و پیشرو در اوکلند به پلی آف سه بار. آن تیم شناخته شده بودند برای مدیر کل بیلی Beane که روش غیر متعارف با استفاده از sabermetrics به ارزیابی بازیکنان است. نویسنده Michael Lewis نوشت: پرفروشترین کتاب در یک را به نام “Moneyball” و بعدها تبدیل به یک فیلم با بازی براد پیت به عنوان Beane و فیلیپ سیمور هافمن, به عنوان هاو.

هاو منتشر شد از قرارداد خود را با یک پس از سال 2002 و فصل شد مدیر متس نیویورک برای دو فصل. او اخیرا به عنوان تگزاس ” نیمکت مربی در طول سال های 2007 و ’08 فصل است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de