سابق هاوایی بدن خرد شده بود و آتش با توجه به اسناد دادگاه

HARTFORD, Conn. >> مقامات بر این باورند کانکتیکات مرد به اتهام این هفته با قتل دختر سابق خود در سال گذشته خرد شده و بدن او پس از درگذشت او, تنظیم آن را بر روی آتش قرار داده و بدن او قطعات در کیسه زباله با توجه به حکم بازداشت استشهاد شنبه منتشر شد.

استشهاد ارائه اولین حساب از مرگ Perrie ماسون, یک مادر دو از مریدن بود که گزارش گم شده در Aug. 18 و مرده را سه روز بعد در Waterbury در خارج از محل کار از خود, Jason واتسون.

واتسون بود arraigned در اتهام قتل پنج شنبه در نیو هاون دادگاه عالی. وثیقه تعیین شد در $3 میلیون نفر است. خود را وکیل دین Popkin گفت: واتسون را انکار هر گونه دخالت در ماسون مرگ و به نام او به صورت ضمنی.

حکم گفت: محل تلفن همراه داده ها و دوربین های مدار بسته نشان داد میسون ماشین رانده شد از خانه خود را به واتسون محل کار Baystate پارچه در اوت. 17. واتسون پس از آن دیده می شود در فیلم ورود به کسب و کار در مدت کوتاهی قبل از این شرکت دوربین فیلمبرداری متوقف می شود ضبط, پلیس گفت:.

پلیس گفت که آنها در زمان نمونه DNA از سیستم نظارت تصویری را بند ناف قدرت است که آنها اعتقاد دارند استفاده می شود برای غیر فعال کردن سیستم و جنایی پایگاه داده ها نشان داد که DNA واتسون حکم گفت:. پلیس به دست آمده از یک نمونه DNA از واتسون و آن را در مقایسه با DNA بر روی سیم برق.

“شواهد جمع آوری شده از قدرت آداپتور سازگار بود با یک مرد DNA و واتسون نمی تواند حذف شود به عنوان یک contributer” این حکم گفت.

Baystate منسوجات نیز تا به حال یک صنعتی فشرده که پلیس گفته بود قادر به ایجاد میسون بعد از مرگ خرد کردن صدمات اما مقامات را پیدا کنید, هر گونه مایعات بدن در فشرده حکم گفت:. کالبد شکافی بی نتیجه بود چگونه ماسون درگذشت.

تلفن همراه محل سکونت سوابق نشان داد واتسون روی گوشی های سفر از Baystate منسوجات به یک والینگفورد خارج شده که در آن فیلم نشان داد واتسون خرید فندک مایع ورقه های پلاستیکی ضخیم و یک حوله. واتسون به تلفن و سپس بازگشت به Baystate پارچه حکم گفت.

پلیس میسون سوخته و بدن تجزیه در کیسه زباله خارج Baystate پارچه.

واتسون, 39, قبلا متهم به اختناق و حمله در ارتباط با یک Aug. 15 حمله ماسون چند روز پس از آنها را شکست. او التماس کرد گناه نیست به کسانی که اتهامات عنوان شده علیه. پلیس می گویند او فشرد میسون به بیهوشی اما او جان سالم به در برد.

Mason که در هونولولو نقل مکان کرد به کانکتیکات در سال 2018 به عنوان یک دادگاه دولت نظارت و فرار خود مژه کسب و کار. او و دو پسر او را به حال زندگی می کردند با واتسون و دو فرزند از رابطه دیگر. واتسون بود و نه پدر میسون پسر.

حکم گفت: واتسون جنایت کار محکوم و مجرم جنسی ثبت شده با یک سابقه کیفری که شامل تجاوز جنسی و حمله و خشونت خانوادگی جرائم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>