سابق هاوایی کارفرمایی کول مک دونالد انتخاب شده توسط تنسی تیتان در پیش نویس NFL

  • ASSOCIATED PRESS / FEB. 27 Hawaii quarterback Cole McDonald runs a drill at the NFL football scouting combine in Indianapolis.

    اسوشیتد پرس / FEB. 27

    هاوایی کارفرمایی کول مک دونالد اجرا می شود یک تمرین در فوتبال NFL سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس.

  • ASSOCIATED PRESS / 2019 Hawaii quarterback Cole McDonald (13) hands off the football to running back Miles Reed (26) during the first half of the team’s Hawaii Bowl NCAA college football game against BYU.

    اسوشیتد پرس / 2019

    هاوایی کارفرمایی کول مک دونالد (13) دستان فوتبال را به در حال اجرا به عقب مایل نی (26) در طول نیمه اول این تیم هاوایی کاسه NCAA college football بازی برابر BYU.

سابق دانشگاه هاوایی کارفرمایی کول مک دونالد در نظر گرفتن استعدادهای خود را به نشویل.

تنسی تیتان امروز انتخاب مک دونالد در دور هفتم — شماره 224 به طور کلی — از سال 2020 لیگ ملی فوتبال پیش نویس است.

“من بسیار هیجان زده هستم در حال حاضر” مک دونالد گفت: Honolulu Star-Advertiser در یک مصاحبه تلفنی. “من فوق العاده هیجان زده است. من در خانه با یک دسته از خانواده و دوستان است. خیلی عالی بود. آن را حقیقی برای دیدن نام من وجود دارد (در پیش نویس برنامه تلویزیونی).”

این حرکت در می آید پنج سال پس از تیتان برداشت مارکوس Mariota یک سنت لوئیس مدرسه فارغ التحصیل و 2014 Heisman جایزه برنده دوم کلی انتخاب در 2015 پیش نویس است. Mariota است تماس منقضی شده با تیتان و او امضا شده با لاس وگاس اظهارات.

به عنوان سال چهارم junior در 2019, مک دونالد انداخت برای 4,135 متری (در 63.8% دقت) و 33 touchdowns برای کمک به رزمندگان رنگین کمان پیروزی کوه غرب کنفرانس غرب بخش عنوان شده است. در ماه ژانویه مک دونالد اعلام کرد او را به چشم پوشیدن ارشد خود را نجومی برای درخواست پیش نویس NFL.

مک دونالد مشغول به کار تحت اردن پالمر به طور گسترده ای در نظر گرفته کارفرمایی گورو و آموزش دیده در برنامه اداره Mamba آکادمی که تاسیس شد اواخر NBA بزرگ Kobe Bryant.

در NFL سراغ ترکیب مک دونالد زد 40 متری در 4.58 ثانیه سریع ترین در میان 17 quarterbacks دعوت به شرکت کنند.

مک دونالد گفت که او شنیده بود از چند تیم از جمله تیتان است. پرسید: اگر او می دانست که تیتان را انتخاب کنید او گفت: “من تا به حال برخی از ایده. اما این تماس (از تیتان) مستحکم آن است.”

مک دونالد گفت که او خوشحال بود فقط برای دریافت یک فرصت در NFL. “که همه نیاز من,” او گفت:.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>