سابق هاوایی مدرسه منشور کارمند می شود 5 سال زندان برای اختلاس

Kelaukila Estabilio که موفق منابع مالی برای Kua O Ka La منشور عمومی مدرسه در جزیره هاوایی بوده است محکوم به پنج سال زندان برای اختلاس $628,835 از مدرسه.

او siphoned کردن پول بیش از مدت شش سال آن را صرف شخصی صورتحساب کارت اعتباری برای خودش و خانواده اش که از محدوده گسترده سفر و رستوران وعده های غذایی به خرید در راز ویکتوریا و Bruno Mars بلیط با توجه به کنجی قیمت, U. s. دادستان برای منطقه هاوایی است.

حتی پس از Kua O Ka La پردیس در Pahoa بود تاخت و تاز کردن توسط گدازه در جولای 2018, Estabilio به جیب $90,000 از مدرسه و وابسته به آن سازمان های غیر انتفاعی هو’oulu Lahui قبل از او کلاهبرداری کشف شد, با توجه به U. s. دادستان ،

در صدور حکم پنج شنبه, ایالات متحده منطقه قاضی جرثقیل K. واتسون تصمیم گرفتند برای یک دیگر مجازات از دستورالعمل های فدرال برای Estabilio, 40, توصیف رفتار او به عنوان قابل سرزنش و رانده شده توسط حرص و آز و حس حق.

Estabilio شروع به کار در مدرسه منشور در سال 2006 به سرقت برده و در مجموع $628,835 از 2012 تا ژانویه 2019.

او تحریف کتاب ها و سوابق از مدرسه منشور به پنهان کردن خود را اختلاس از فعالیت های همکار کارکنان با استفاده از موقعیت خود را از اعتماد به عنوان مدرسه در امور مالی, با توجه به U. s. دادستان ،

“در حالی که منشور مدارس و دیگر موسسات آموزشی کار برای آموزش ما keiki متاسفانه هستند کسانی که مانند Estabilio که تضعیف آن تلاش ها به خط جیب خود را” قیمت گفت. “به عنوان یک نتیجه از این پیگرد قانونی Estabilio خواهد شد که پنج سال در زندان فدرال به پس از آسیب اقدامات او باعث به بومی هاوایی جامعه و گرفتاری کسانی که زندگی به طور چشمگیری تحت تاثیر او شرم آور انجام شده است.”

تقلب کشف شد توسط دیگر اعضای هیات در نوامبر سال 2018 است. واتسون اشاره کرد که به دلیل اقدامات او پول منشور مدرسه مورد نیاز برای آموزش دانش آموزان و بازسازی وجود ندارد زمانی که آن را بیشتر مورد نیاز است.

همراه با زندان قاضی تحمیل سه سال تحت نظارت انتشار جبران و جنایی دادگی.

“امروز حکم می فرستد یک پیام ساده است که این نوع از تقلب های مالی نمی خواهد مجازات—آنها مورد بررسی قرار می گیرد به حد کمال از قانون” گفت: Trevor فنویک نماینده ویژه مسئول سرویس مخفی آمریکا هونولولو زمینه که بررسی این مورد با کمک از هاوایی دفتر دادستان کل است.

Kua O Ka La در حال حاضر واقع در Kilauea در خیابان هیلو است ادامه می داد و خود را برای شروع سال تحصیلی جدید در اوت. 17. آن را در خدمت دانش آموزان کودکستان تا کلاس ششم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net