سابق گارد ساحلی افسر می شود 4 سال در پورنو کودکان مورد

A former U. s. Coast Guard افسر و سانتا رزا resident که اعتراف به داشتن صدها نفر از تصاویر پورنوگرافی کودکان تحویل داده شد یک دوره چهار ساله در زندان فدرال این هفته مقامات فدرال گفت.

کلیفورد چندلر گریدر, 42, تا به حال بیش از 600 جنسی استثماری تصاویری از کودکان از جمله برخی کمتر از 12 سال بر روی تلفن خود را با توجه به یک اطلاعیه از امنیت داخلی مهاجرت آداب و رسوم و اجرای بخش.

بررسی گریدر زمانی آغاز شد که Dropbox کارکنان هشدار اجرای قانون در شهرستان کنترا کوستا ایالت او با استفاده از داده سازی سایت برای فروشگاه پورنوگرافی کودکان با توجه به presentencing گزارش از باراک اوباما. سوابق تلفن نشان داد گریدر شده بود معاملات تصاویر “بیش از یک دوره از ماه — و حتی تشویق فرد دیگری به سوء استفاده جنسی کودک خود را به منظور ایجاد پورنوگرافی کودکان” با توجه به سند.

یک واحد تخصصی در داخل یخ به اتهام تحقیق در مورد سوءاستفاده رهبری این تحقیقات کمک توسط Silicon Valley اینترنت جنایات علیه کودکان نیروی کار و باراک اوباما.

گریدر التماس گناه در ماه نوامبر.

در علاوه بر این به زندان گریدر دستور داده شد به 10 سال مشروط شدن ترم پس از انتشار. او نیز باید پرداخت $3,000 در اعاده به خارج از کشور, کودک قربانی پرونده های دادگاه نشان می دهد.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>