سابق کاسا گراند standout می تواند انتخاب در MLB پیش نویس

دیترویت — تنها یکی درست اول baseman — آدریان گونزالس در سال 2000 — انتخاب شده است No. 1 به طور کلی پس از MLB پیش نویس آغاز کرد و در سال 1965.

اسپنسر Torkelson است برای تبدیل شدن به دومین ESPN پیش نویس تحلیلگر Kiley McDaniel گفت: در یک کنفرانس پنج شنبه. او 98% مطمئن ببرهای دیترویت را انتخاب کنید ایالتی آریزونا اول baseman و سابق کاسا گراند standout با بالا انتخاب کنید در روز چهارشنبه.

“آن را سخت به تصور کنید که آنها نه او را با آنچه در آینده از اردوگاه خود مردم نزدیک است که به اردوگاه” McDaniel گفت. “این واقعا یک مکالمه واقعی مگر اینکه چیزی واقعا شدید اتفاق می افتد که من همین حالا پیش بینی اتفاق می افتد.”

این علائم دومین بار ببر را برگزار شماره 1 انتخاب در سه سال گذشته است. آنها ساخته شده Auburn پارچ کیسی يار بالا بلند در سال 2018 است.

McDaniel گفت دیترویت ترجیح “SEC عملکرد به طور خاص است که کنفرانس و قدرت خفاش ها و قدرت اسلحه است.” Vanderbilt را Austin مارتین که نقش دوم پایه سوم پایه و مرکز میدان تقریبا متناسب با قالب اما او “هرگز نمی توان یک قدرت بزرگ خفاش.” از آنجا که او یک گزینه به احتمال زیاد برای ببر.

Torkelson را قدرت بلامنازع اما او در Pac-12.

در 17 بازی قبل از سال 2020 فصل لغو شد به دلیل coronavirus همه گیر Torkelson آمار .340 با شش خانه اجرا می شود و 11 RBIs. تاریخ batted .337 با 54 homers در حرفه خود با خورشید شیاطین.

تنها بازیکن در نزدیکی بالای هیئت مدیره است که متناسب با ویژگی های دیترویت می خواهد 6-پا-4 Texas A&M left-hander آسا بند دار. او 3-0 با 0.75 دوران 0.708 شلاق 46 strikeouts و نه اجازه بازدید در 24 نوبت قبل از فصل قبل از موعد مقرر به پایان رسید.

جمعیت را صعودی می تواند او را برای تبدیل شدن به بعدی حداکثر Scherzer یا استفان عشق, McDaniel, گفت, اگر او می تواند کنترل فرمان از خود را زمین.

“او متناسب با ترجیحات خود را کمی بهتر از دو نفر دیگر از بچه ها” او افزود: “حتی اگر او به طور کلی دیده می شود به عنوان سوم بهترین چشم انداز در میان این بچه ها. منابع من به من گفت که آنها را ببینید Torkelson به عنوان بهترین چشم انداز و احتمالا رفتن به Torkelson اما Lacy دوم خود را-بهترین چشم انداز. آنها نیز به نوعی با توجه به آن, چرا که آنها فکر می کنم آنها در حال نزدیک تر از اکثر تیم فکر می کنم آنها هستند.”

و McDaniel نبود خجالتی در ساخت یک MLB مقایسه Torkelson. او در برابر او به نیویورک متس اول baseman پیت آلونسو فصل گذشته لیگ ملی Rookieof برنده سال که تا به حال 53 hom الکترونیکی اجرا می شود و 120 RBIs.

به همین دلیل Torkelson است بیش از حد خوب به تصویب در.

“Torkelson توضیح داده شده است به من به عنوان حداقل 90% احتمال برای رفتن به دیترویت” McDaniel گفت. “من فکر می کنم آن را احتمالا بیشتر شبیه 98% است. (عامل) اسکات بوروس نمی خواهید به آنها یک شماره قبل از این پیش نویس وجود دارد نمی شود یک predraft معامله پس از آن قطعا نه 100%.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net