سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا محکوم به 3 سال در کتاب طرح

بالتیمور >> خوار سابق شهردار بالتیمور شد و محکوم به سه سال در زندان فدرال امروز برای تنظیم جعلی فروش خود او-انتشار کتاب های کودکان به سازمان های غیر انتفاعی و پایه برای ترویج فعالیت های سیاسی و صندوق اجرا خود را برای این شهرستان بالاترین ،

کاترین Pugh صحبت از طریق اشک برای حدود 10 دقیقه قبل از صدور حکم در دادگاه فدرال در بالتیمور. 69 سال کهنه سیاستمدار دموکرات عذرخواهی کرد و گفت که “هیچ کس بیشتر نا امید از من.”

رسوایی تکان مریلند بزرگترین شهرستان, که برای سال ها تلاش کرده است با فقر سیاسی, سوء مدیریت, رکورد نرخ جرم و جنایت و سوء استفاده پلیس که منجر به شورش. و آن را مسخره از Pugh مراسم تحلیف وعده برای بازگرداندن اعتماد در بالتیمور رهبران.

Pugh شهردار انتخاب شد در سال 2016 و استعفا تحت فشار ممکن است به عنوان مقامات بررسی فروش فله از او “سالم هالی” کتابهای که مشبک او صدها هزار نفر از دلار است.

مقامات فدرال متهم Pugh از فروش کتاب نگه داشتن بسیاری برای خود اهداف ارتقاء و عدم تحویل آنها به نهادهای آنها برای خریداری از جمله شهر بالتیمور مدارس دولتی. Pugh و با استفاده از درآمد حاصل از صندوق کلش کمکهای مالی به شهرداری کمپین و خرید یک خانه جدید است.

Pugh نیز محکوم امروز برای خدمت به سه سال تحت نظارت آزادی بعد از خارج شدن از زندان و دستور داده شد به پرداخت بیش از $411,000 در جبران و به جریمه بیش از $669,000 به دولت است. او التماس کرد گناه را به فدرال توطئه و اتهام فرار از پرداخت مالیات در ماه نوامبر. او را مطلع مارس 13 زمانی که او باید تسلیم و شروع حکم او.

دادستان خواسته بود ایالات متحده در منطقه قاضی دبورا K. Chasanow به جمله شهردار سابق به نزدیک به پنج سال زندان در حالی که وکلای او پیشنهاد یک مدت یک سال و یک روز است.

“من فکر می کنم اولین چیزی که من باید انجام دهید این است که عذرخواهی به شهروندان بالتیمور که ایمان خود را قرار داده و اعتماد به من به عنوان شهردار خود و به تمام افرادی که ایمان خود را قرار داده و اعتماد به من به عنوان سناتور ایالت و به عنوان نماینده” Pugh و گفت: در خارج از دادگاه پس از صدور حکم. “هیچ کس را دوست دارد بالتیمور بیش از من … و من می دانم که بالتیمور به جلو حرکت خواهد کرد.”

قبل از شنیدن یک مشخصه تاکید کرد Pugh teared تا زمانی که او تبدیل به اطراف در صندلی خود و دیدم دوستان و دیگران نشسته در بسته بندی های دادگاه. وکیل او دست او یک جعبه بافت و به طور خلاصه مالیده پشت او.

ده ها تن از مردم ارسال نامه به قاضی فدرال شفاعت برای نرمی از جمله Kweisi Mfume سابق NAACP رهبر و نامزد دموکرات برای مریلند 7th کنگره منطقه. پنج نفر صحبت در حمایت از Pugh در طول دادرسی از جمله سابق دبیرستان معلم.

اما ایالات متحده در منطقه قاضی دبورا K. Chasanow گفت که او در بر داشت آن روست که Pugh حامیان flaunted تعهد خود را به خدمات عمومی.

“این دقیقا همان است که شهرت خوبی در کار است که او را قادر به ارتکاب این جرائم” Chasnow گفت.

شهر بالتیمور رئیس شورای براندون M. Scott به نام صدور حکم “یک لحظه غم انگیز برای بالتیمور” گفت: در بیانیه ای نوشته شده است که Pugh عمل “به طور جدی تضعیف اعتماد عمومی را در دولت های محلی.”

“در حال حاضر در روز او را از صدور هر دو او و ما شهر را یک فرصت برای حرکت رو به جلو” اسکات گفت. “این لحظه به ما یادآوری می کند که به مقامات منتخب ما یک شغل: به به مردم خدمت دوره است.”

Pugh, کمک های دیرین دستیار گری براون جونیور با دقت انجام “سالم هالی” طرح بیش از بیش از هفت سال شروع شد زمانی که او یک سناتور ایالت مریلند و به تصدی او به عنوان شهردار بالتیمور. قهوه ای و دیگری Pugh دانشیار, Roslyn Wedington در انتظار صدور حکم پس از شفاعت گناه به توطئه و تقلب مالیاتی.

دقیق حسابداری از فروش ارائه شده توسط دادستان نشان داد که سازمان پرداخت Pugh $859,960 برای سفارشات بیش از 132,100 نسخه. اما تنها در مورد 73,200 نسخه چاپ شدند. در محکومیت نامه دادستان گفت: Pugh شخصی موجودی کتاب هرگز بیش از 8,216 نسخه اما او بالا بفروشید آنها را بارها و بارها از طریق طرح استادانه درست شده.

دانشگاه پزشکی مریلند سیستم — یکی از دولت بزرگترین کارفرمایان — بود Pugh بزرگترین کتاب مشتری دریافت خواهد کرد $400,000 از $411,000 در جبران پرداخت. باقی مانده $11,000 را به مریلند خودرو صندوق بیمه.

سیستم پزشکی پرداخت می شود در مجموع $500,000 100,000 نسخه که به معنای توزیع شده به دانش آموزان, اما در مورد 60,000 نفر از کسانی که کتاب فرستاده شدند به شهر انبار و یک Pugh دفتر که در آن هزاران نفر حذف شدند را به مشتریان دیگر. دادستان ها می گویند Pugh هرگز تحویل داده و دیگر 40,000 کتاب سلامت سیستم خریداری شده برای مدارس شهرستان.

در حالی که خدمت در وزارت امور خارجه سنا Pugh شنبه در یک کمیته که بودجه سیستم پزشکی. او همچنین شنبه در بیمارستان شبکه مدیره از سال 2001 تا رسوایی در ماه مارس است. شهردار سابق بازگشت آخرین 100000 دلار پرداخت.

دیگر Pugh مشتریان شامل CareFirst BlueCross BlueShield و Kaiser Permanente که مطمئن شویم شهرستان کارکنان. برخی از آنها چندین ساله, چند میلیون دلاری قرارداد اهدا شد قبل از Pugh گرفت و برخی از اهدا شد بعد از آن گفته دادستان در دادگاه پرونده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>