سابق استرالیا کاپیتان استیو اسمیت, رهبری, بان کی مون به پایان می رسد بی سر و صدا میان برزخ

Scott Baileyغرب استرالیا

Steve Smith of Australia during the Twenty20 International cricket match between Australia and Pakistan at The Sydney Cricket Ground.
آیکون دوربیناستیو اسمیت از استرالیا در طول Twenty20 مسابقه بین المللی کریکت بین استرالیا و پاکستان در سیدنی کریکت زمین. اعتبار: آیکون Sportswire/آیکون Sportswire via Getty Images

کریکت را اثر باقی مانده از شهر کیپ تاون در حال حاضر همه اما پاک با استیو اسمیت رایگان به کاپیتان استرالیا دوباره اگر بر نامیده می شود.

با تمرکز بر ویرانگر coronavirus همه گیر اسمیت دو سال رهبری ممنوعیت از کاغذ سنباده توپ-دستکاری رسوایی به پایان رسید بی سر و صدا در صبح روز یکشنبه.

دیوید وارنر رهبری ممنوعیت حرفه ای-طولانی معنی وجود دارد هیچ بیشتر از نظر چپ به پایان می رسد از تحریم های اعمال شده پس از ورزش تاریک ترین روز.

می آید پس از رسوایی هزینه کریکت استرالیا را مردانه کاپیتان معاون کاپیتان باز کردن رودخانه (معلق) و مربی (استعفا داد) قبل از مدیر عامل و برخی از اعضای اجرایی رفتگان.

اسمیت و وارنر را پس از بازگشت به درخشان خود را بهترین در صحنه بین المللی در حالی که کامرون Bancroft فراهم شد دو احتمال در خاکستر قبل کاهش یافته است.

جاستین لانگر پیدا کرده است موفقیت جایگزین دارن لمان به عنوان مربی در حالی که کوین رابرتس مستقر است به عنوان مدیر اجرایی و ورزش دوباره به نظر می رسد حل و فصل.

در حالی که اسمیت ممنوعیت برداشته شده است وقت خود را در حال حاضر به سر برد و در خانه خود جای بدنسازی, گیتار زدن و در رفتن از 10 کیلومتر اجرا می شود با دنیای ورزشی در برزخ با توجه به کوروناویروس.

بازیکنان استرالیا بودند به معنای پرواز از نیوزیلند تور به لیگ برتر در این هفته, اما آن را در حال حاضر مشخص نیست زمانی که آنها می بعدی به نظر می رسد در یک کریکت زمینه است.

Steve Smith of Australia during the 2nd One Day International match between South Africa and Australia.
آیکون دوربیناستیو اسمیت از استرالیا طی یکی 2 روز مسابقه بین المللی بین آفریقای جنوبی و استرالیا است. اعتبار: گالو تصاویر/گتی ایماژ

اواسط سال تورهای بنگلادش و انگلستان باید در عمده شک و فراتر از آنها در جام جهانی Twenty20 و خانه سری تست در برابر هند در حال برنامه ریزی برای تابستان آینده است.

“این بدیهی است که به دنبال به احتمال زیاد (IPL پیش خواهد رفت) در لحظه” اسمیت گفت: نه ورزشی یکشنبه.

“من فکر می کنم ممکن است وجود دارد برخی از جلسات در طول چند روز آینده به بحث در مورد آنچه که با آن همه است.

“من فقط در تلاش برای ماندن جسمی و ذهنی مناسب و تازه و اگر آن پیش می رود در برخی از نقطه و سپس ،

“و اگر نه وجود دارد به مقدار زیادی در رفتن در جهان در حال حاضر است. پس فقط آن را روز به روز.”

بدون در نظر گرفتن آن بعید به نظر می رسد 30 ساله اسمیت را بیش از یک بار کاپیتانی خود درس نقش دوباره برای استرالیا حداقل در کوتاه مدت آینده.

این سوپراستار رودخانه شده است بارها و بارها با فشار بر رهبری برای سال گذشته اما هر دو او و لانگر در ادامه به بازگشت تیم پین و هارون سهره به ماندن در نقش کاپیتانی خود درس با تیم ملی است.

پین کمک کرده است بازسازی تیم تست به شماره 3 در جهان و در سن 35 سالگی به نظر می رسد قصد به بازی تا زمانی که حداقل نیمه راه را از طریق سال آینده.

سهره در زمان استرالیا به نیمه نهایی سال گذشته یک روز جام جهانی و همراه با پین ترکیب برای شکست نخورده صفحه اصلی تابستان در تمام فرمت های.

زمانی که یکی از این جفت ارز را بازنشسته, از آن خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به یک تصمیم بین اسمیت و سریع پت کامینز که منجر استرالیا بعدی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>