سابق یک مدیر هنری هاو منتشر شده از بیمارستان پس از نبرد با کروناویروس

هوستون — سابق لیگ برتر مدیر و infielder هنر هاو منتشر شد از یک بیمارستان هوستون یکشنبه پس از اقامت در بخش مراقبت های ویژه به دلیل coronavirus.

“امداد و پشت در اتاق خواب خود. آن را فقط شیرین” 73 ساله هاو گفت. “این طولانی بود پنج روز یا بیشتر. من در نهایت احساس کمی بهتر است. هنوز هم قادر به خوردن واقعی, خوب, جوانه های چشایی است که به من یک زمان سخت. آن را فقط به بازگشت به خانه و امیدوارم همچنان به پیشرفت است.”

هاو جدا خواهد شد در صفحه اصلی برای یک هفته دیگر یا دو.

بهترین و شناخته شده به عنوان مدیر “Moneyball” اوکلند دو و میدانی حذفی تیم در اواخر دهه 1990 و اوایل 2000s هاو تایید شنبه شب او شده است در برخورد با این بیماری پس از اولین علائم احساس از COVID-19 on May 3. او رفت و به بیمارستان توسط آمبولانس شنبه.

هاو صرف 12 فصل در این رشته به عنوان یک بازیکن در درجه اول در پایه دوم و پایه سوم. او برای پیتسبورگ (سال 1974-75) و هوستون (1976-82) اما از دست رفته 1983 فصل با آسیب دیدگی قبل از بازی دو سال بیشتر برای سنت لوئیس (1984-85). هاو آمار .260 با 43 صفحه اصلی اجرا می شود و 293 RBIs. او تنها postseason هومر در سه حذفی سفر آمد و در سال 1981 NL بخش سری در برابر لس آنجلس.

هاو شروع خود در لیگ بزرگ مدیریتی حرفه ای با Astros در سال 1989 و رهبری آنها را برای پنج فصل است.

او در زمان بیش از یک را در سال 1996 و مدیریت آنها را به مدت هفت سال در حالی که برنده 600 به طور منظم فصل بازی و پیشرو در اوکلند به پلی آف سه بار. آن تیم شناخته شد, مدیر کل بیلی Beane که روش غیر متعارف با استفاده از sabermetrics به ارزیابی بازیکنان است. نویسنده Michael Lewis نوشت: پرفروشترین کتاب در یک را به نام “Moneyball” و بعدها تبدیل به یک فیلم با بازی براد پیت به عنوان Beane و فیلیپ سیمور هافمن, به عنوان هاو.

هاو منتشر شد از قرارداد خود را با یک پس از سال 2002 و فصل شد مدیر متس نیویورک برای دو فصل. او یک 1,129–1,137 رکورد در رشته های.

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de