مجبور به انتخاب بین سلامت و معیشت: Coronavirus اضافه کردن به داخلی کارگران آسیب پذیری

عوامل اقتصادی و توطئه برای قرار دادن بسیاری از کارگران خانگی در خطر است. ماریا, 30, یک مادر تنها در سانتا رزا با an 11-year-old son. او ساخته شده است یک کمی پول تهیه و فروش تاماله پس از پناهگاه را نیز با تکیه بر کمک از اعضای خانواده.

Garibay شوهر بود و در حال حاضر بیکار قبل از ویروس رسید. زن و شوهر و سه فرزند خود را در سنین 9 تا 18 سال باید مقدار زیادی از مواد غذایی او گفت: اما این خانواده است که قرار دادن بسیاری از هزینه های کارت های اعتباری و بانکی خود را به تسلیم صورت حساب.

لوپز پول قرض گرفته شده از دوستان و صحبت کردن با مشتریان خود را در مورد دریافت و پرداخت در حالی که ماندن در خانه سفارش در محل است.

“من می دانم که ما می توانیم تمدید زمان برای پرداخت اجاره, اما من نمی خواهم به زندگی می کنند در یک محل که در آن من نیست احساس آرامش دانستن من نمی پرداخت اجاره بها” او گفت:. “من می دانم که من هستم رفتن به داخل تقریبا در تمام طول روز.”

این کارگران نیست به دنبال جزوه. داخلی ترین کارگران ترجیح می دهند به ماندن در شغل در طول سرایت. (هر کسی در حال حاضر نیاز به یک housecleaner یا پرستار می توانید تماس بگیرید و اقدام جامعه مشارکت سونوما کانتی یا Graton روز کار مرکز منابع.)

اما که ارائه معضل دیگر. کار خود را با تعریف طول می کشد آنها را به افراد دیگر فضاهای زندگی که در آن غیب ویروس می تواند در خفا انجام دادن در این فضا به آنها پرداخت می شود برای تمیز کردن. برای حمایت از عزیزان خود را, آنها ممکن است در معرض خطر خود و خانواده خود را به coronavirus.

“هر بار که من کار هیچ کس را گفت:” ماریا که صحبت از طریق یک مترجم. او لیست مشتریان رفته از هفت یا هشت خانه در هر هفته به یک یا دو. “من احساس امن, اما من با استفاده از حفاظت بیشتر.”

Saucedo گفت: ALMAS’ ترکیبات بسیار پیچیده هستند تا آنجا که پردازش اطلاعات را دریافت می کنند در مورد ویروس.

“در آن حس آنها بسیار پیشرفته است. چالش است و آنها در طول تاریخ با آن مواجه موقعیت های خطرناک آگاهانه از ضرورت اقتصادی,” او گفت:. “متاسفانه آنها بوده است مجبور به انتخاب بین سلامت خود و خانواده خود را’ رفاه اقتصادی. این یک بقاء موضوع است.”

طرفداران در حال هل دادن قانون در ساکرامنتو به بهبود شرایط کار برای کارگران داخلی که عدم حمایت اعطا شده به انواع دیگر کارگران است.

کالیفرنیا داخلی کارگران ائتلاف میزبانی یک ویدیو کنفرانس مطبوعاتی در مارس 8 برای راه اندازی SB 1257 سلامت و ایمنی برای همه کارگران عمل می کنند. در طول کنفرانس مطبوعاتی سوکورو دیاز یک کارگر-فعال در نیروی کار مرکز در Graton صحبت در مورد تمیز کردن نهفته خانه در پی 2017 آتش سوزی. بسیاری از مالکان به حال تخلیه است, اما آنها انتظار دیاز به شجاع سمی دود و خاکستر به انجام کار خود را.

“بلافاصله پس از این کار من شروع به احساس بیمار” دیاز گفت: در این ویدئو خوراک از طریق یک مترجم. “من شروع به داشتن یک سردرد است که هفته به طول انجامید و من هرگز دچار سردرد. پوست من شد بسیار خشک است. چشم من سوخته. یک روز در حالی که تمیز کردن و من شروع به احساس این وحشتناک سوزش و خارش بر روی صورت من. و به زودی پس از من تا به حال خون دماغ شدن چیزی است که تا به حال هرگز برای من اتفاق افتاده.”

دیاز را کارفرمایان نیست ارائه خود را با یک ماسک که در آن زمان. او به ارمغان آورد او را. هنوز هم او زخم تا با مشکلات تنفسی. او در بازدید از یک کلینیک و دکتر به او گفت که او تا به حال ریه های یک فرد سیگاری. دیاز نمی دود.

سنا لایحه 1257 معرفی شده توسط دولت ایالت ماریا النا Durazo D-لس آنجلس به دنبال ارائه داخلی کارگران با همان حمایت به عنوان هر کس دیگری در نیروی کار است. این امر موضوع کارفرمایان به بازرسی توسط Cal/OSHA و به تحقیقات ادعا نقض. این لایحه که مورد حمایت ملی داخلی کارگران داد که مبارزه کرده است به منظور بالا بردن استانداردهای کار برای housecleaners, پرستار و مراقب برای بیش از یک دهه است.

“کارگران خانگی در شهرستان ما در علاوه بر این به دیگر ضروری کارگران در خط مقدم کمک به آسیب پذیر ترین در جامعه ما” Saucedo گفت. “سزاوار آنها خیلی بیشتر احترام و حمایتهای قانونی از آنها در حال حاضر لذت ببرید.”

شما می توانید رسیدن به فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>