مجبور به انطباق کسب و کار تجدید نظر آنها چگونه پول در میان COVID-19

نیویورک >> بسیاری از صاحبان کسب و کار در حال تغییر راه آنها پول آنها به عنوان تلاش برای جبران درآمد از دست رفته به شیوع کروناویروس.

این تغییرات می تواند نگاه ظریف; برای مثال زمانی که صاحبان فروشگاه های لباس تصمیم به گوشت گاو تا خود را کسب و کار اینترنتی. اما اغلب چنین تنظیمات شامل کل یک بازنگری از مدل کسب و کار — طرح که شامل جنبه های کلیدی از در حال اجرا یک شرکت با تغییرات قابل توجهی به نیروی انسانی و تکنولوژی و موجودی.

برای بسیاری از شرکت ها آن را یک ماده از بقا اما برای دیگران این تغییرات شده است یک پوشش نقره ای در میان بحران است.

هنگامی که لب پایین بازار یک کافه و فروشگاه مواد غذایی در Guerneville کالیفرنیا بسته در اواسط ماه مارس “من تا به حال سهام از آنچه ما بود و فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند تحول کسب و کار” می گوید: مالک مشترک مایکل Volpatt.

Volpatt آغاز شده روزانه پخت و پز نشان می دهد در Facebook به امید نقشه کشی مشتریان به پایین صفحه در بازار آنلاین Etsy. او موفق شد: بازديد روزانه پرید 66% و مشتریان مواجه نگردند کالا از جمله بیسکویت مخلوط, قهوه, نوشیدنی ها و تی شرت. که درآمد حاصل از Etsy تحت پوشش لب پایین را اجاره ماهانه آب و برق و بیمه.

این کافه که می شود کسب و کار از بازدید کنندگان به کالیفرنیا شراب سونوما منطقه بازگشایی اجتماعی فاصله مراحل مارس 8, فروش غذا و کالا در درب. کسب و کار پایین است 80 درصد از آن معمول سرعت — کافه می توانید به طور معمول صندلی 40. در طول هفته کافه کسب و کار است که عمدتا از مردم محلی که زندگی می کنند اما آخر هفته ها مردم را از سراسر منطقه خلیج است.

Volpatt نمی دانم زمانی که او را به طور کامل بازگشایی کافه اما رفتن به جلو او انتظار برای دریافت قابل توجهی در کسب و کار از اینترنت. او حتی استخدام یک کارمند برای کمک به ساخت Etsy فروش.

چهار ماه پس از راه اندازی مخملی پنجره فروشگاه لباس در دالاس امی Witt مجبور به بستن درهای خود را. او به زودی متوجه او می خواهم نیاز به تنظیم رویکرد او برای اطمینان از مشتریان برگشتم زمانی که فروشگاه بازگشایی شد.

“اجباری بسته شدن به من این فرصت را به می گویند” چه چیزی اشتباه است با کسب و کار من چگونه می توانم آن را حل کنم؟'” ویت می گوید.

قبل از وقوع 85 درصد از Witt کسب و کار آمد از خریداران آینده به فروشگاه. با خاموش کردن او متوجه شد او نیاز به تهاجمی تر با رسانه های اجتماعی برای جلب خریداران به وب سایت خود را; او نیاز به درآمد و به تعامل با مشتریان خود را. او خودش و کارکنان چگونه مخملی پنجره بیشتر قابل رویت در اینترنت جستجو. او را برداشت تا مشتریان جدید از جمله برخی از خارج از منطقه دالاس.

به عنوان او آماده برای بازگشایی, آوریل 1 Witt به این نتیجه رسیدند او تا به حال برای ارائه خدمات بیشتر و امکانات رفاهی در محیط های خرده فروشی شکل با شیوع. بنابراین او مجموعه های خصوصی, خرید ساعت برای برخی از مشتریان — برای مثال کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به عوارض اگر آنها قرارداد ویروس. او با استفاده از ویدئو و یا برنامه های پیام رسانی برای نشان دادن مد خود به دیگران مضطرب در مورد آمدن به فروشگاه. منظقه وانت و یا تحویل نیز می تواند بخشی از معامله است.

او می بیند تمام این مراحل به عنوان عناصر جدید در استراتژی کسب و کار: “این چیزی است که ما ادامه خواهد داد به ارائه” حتی پس از بحران جاری به پایان می رسد ویت می گوید.

تعمیرات اساسی و یا پالایش یک مدل کسب و کار باید مداوم بخشی از در حال اجرا یک شرکت; حتی موفق صاحبان اغلب فکر می کنم در مورد تنظیم شود. اما هر بحران نیروهای صاحبان به ارزیابی مجدد کسب و کار خود را. پس از شرکت ها مجبور به اخراج کارکنان در طول رکود بزرگ بسیاری تبدیل به مترجمان آزاد زمانی که آنها شروع به استخدام دوباره. که ذخیره پول در حقوق و مزایا و به صاحبان انعطاف پذیری بیشتر.

مدل های کسب و کار به احتمال زیاد به تغییرات قابل توجه در ماه های آینده با توجه به آسیب به اقتصاد از وقوع. ابهامات زیادی باقی مانده است در مورد چه مقدار مصرف کنندگان خواهد بود مایل به صرف سفر شام خوردن و رفتن به ورزش و سرگرمی حوادث — و هنگامی که اجتماعی فاصله اقدامات است که محدود کردن کسب و کار برداشته خواهد شد.

قبل از وقوع D ‘ Artagnan به فروش می رسد بسیاری از بالا پایان گوشت برای رستوران ها که در آن مشتریان ممکن است پرداخت 50 دلار برای فیله مینیون و یا ناهار خوردن در گونه های عجیب و غریب مانند چاق و چله یا بلدرچین. اما با رستوران ها بسته نیمی از کسب و کار شرکت است که در حال حاضر از مردم به خرید گوشت برای طبخ در آشپزخانه خود و یا در کباب کردن حیاط خلوت. این بدان معناست که اتحادیه نیوجرسی-شرکت مستقر در کشتی های کوچکتر کاهش و بسته بندی گوشت و مرغ برای مصرف کنندگان به جای بزرگتر کاهش و تمام حیوانات آن ارائه می شود به رستوران.

“این بسیار متفاوت و تقاضا در این نوع از حیوانات مردم خرید به طبخ در خانه به جای سفارش در یک رستوران” صاحب آریان Daguin می گوید. تغییرات معنی روش های مختلف برای برش و بسته بندی محصولات این شرکت.

D ‘ Artagnan e-commerce کسب و کار که برای اختصاص 10 درصد از درآمد قبل از وقوع است تا پنج برابر می گوید: شرکت رئیس جمهور اندی ورتهایم آم ماین. این شرکت نمی خواهد می دانم که تا زمانی که رستوران عامل دوباره آنچه را تقاضا خواهد بود و یا اینکه آیا مردم ادامه خواهد داد به انجام پخت و پز خود را در خانه. اما ورتهایم آم ماین می گوید: D ‘ Artagnan آماده است برای یک مدل کسب و کار رفتن به جلو و افزایش کارکنان آن برای دریافت کار انجام می شود.

تغییرات در برخی از شرکت ها آمده اند از سرندیپیتی و نه بحران. در قانون شرکت های کانکس-در-محل قوانین مجبور وکلای مدافع برای دیدار با مشتریان بیش از تصویری به جای در یک دفتر سنتی مراجعه کنید.

وکیل کاترین میلر کار شامل میانجیگری در طلاق و قانون خانواده موارد است. او می گوید: شیوع ویروس رنده شده را در مشتریان تمایل به برگزاری جلسات آنلاین. او قصد دارد برای استفاده از آن تغییر در نگرش به گسترش عمل او.

با استفاده از تصویری جلسات, از آن خواهد شد آسان تر برای هماهنگ کردن برنامه هنگامی که همه احزاب ندارد و برای سفر به دفتر او و میلر را کمتر سفر در زمان هنگامی که او حضور در جلسات. و او نمی تواند محدود به زمان تمرین منطقه شهر نیویورک و حومه شمالی آن.

“من استفاده می شود به فکر می کنم این است برای رفتن به یک مبارزه سخت برای متقاعد کردن مردم است که آن را یک ایده خوب است. اما در حال حاضر به دلیل coronavirus من اصلا فراموش که نمی,” او می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de