برای Tibbetts از دست رفته رای جمع کردن به عنوان غیر انتفاعی کار وسیعتر

پیشنهاد شده بود در آثار در تالار شهر برای چندین سال — بازرسی اجباری برای اجاره مسکن در سراسر سانتا رزا به معنای ریشه کن کردن کثیف شرایط را تحمل توسط مستاجران و مهار صاحبخانه که اجازه می دهد تا خواص خود را به وخامت است.

آن را تا به حال حداقل سه رای سهشنبه در هفت عضو شورای شهر. اما پتانسیل نوسان رای عضو شورای جک Tibbetts شد غایب از جلسه و ابتکار نزدیک به چهار سال در ساخت درگذشت, به بن بست رسیده در یک 3-3 رای دادن.

این آخرین رای در میان بیش از 160 که Tibbetts دهکدهای از دست رفته و یا نشسته در آنچه که در حال حاضر سال چهارم خود را در شورا با توجه به شهر ، تنها یکی دیگر وقت ارنستو الیورس از دست رفته و یا نشسته به عنوان بسیاری از رای بیش از آن دوره پرونده نشان می دهد.

Tibbetts گفت که او تا به حال شده است به نام دور سهشنبه برای پر کردن به عنوان یک درایور برای تحریم سونوما کانتی بی خانمان اردوگاه در حال حاضر نظارت غیر انتفاعی او منجر می شود.

او اذعان کرد که عدم حضور خود را احتمالا چرخش سرنوشت برنامه پیشنهادی و گفت: او به احتمال زیاد می توانست به آن رای دادند. بازرسی برنامه ریشه از آيات گسترده تیره رنگ و ناسالم اجاره مسکن که افتاده بود از طریق ترک از این شهر کد اجرای سیستم یک مشکل مشخص در یک سری از مطبوعات دموکرات داستان زد که در ژانویه 2016.

در پی روز سه شنبه نتیجه در تالار شهر Tibbetts گفت: تعهد پیدا کردن یک جایگزین برای شکست خورده پیشنهاد در حال حاضر می افتد بر او.

“حدس می زنم که اولین بار است که رفتن به به شکل که بیش از شش هفت ماه است؟” Tibbetts گفت: روز جمعه در یک مصاحبه. “این را به من باشد.”

شکست اجاره بازرسی برنامه تشویق املاک و مستغلات منافع و صاحبخانه که در تقبیح آن را به عنوان غیر ضروری مداخله دولت. اما نتیجه دلسرد Ronit Rubinoff, مدیر اجرایی, حقوقی از شهرستان سونوما. سازمان خود را با این نسخهها کار در هر سال با صدها نفر از مستاجران بسیاری از آنها می ترسند به شکایت در مورد استانداردهای مسکن برای ترس از اخراج او گفت: تأکید بر نیاز به بازرسی اجباری.

“ما واقعا, واقعا نا امید در مورد آنچه اتفاق افتاده در سه شنبه شب” او گفت:.

Tibbetts’ آخرین شورای شرایطی را افزایش می دهد سوال جدید در مورد خود را به طور فزاینده رقابت نقش به عنوان یک انتخاب عمومی رسمی و پرداخت پس از سال 2016 به عنوان مدیر اجرایی St. Vincent de Paul جامعه سونوما کانتی یک مبتنی بر ایمان غیر انتفاعی با تمرکز بر مسکن و بی خانمانی.

از اوایل سال 2017 به اواخر سال 2019 او از دست رفته ممتنع یا recused خود را از 160 رای یا 16 درصد از آرا قبل از شورا در این دوره با توجه به شهر ، پرونده برای سال 2020 در دسترس نیست در این هفته.

تنها دیگر وقت به دست به عنوان بسیاری از آرا در همان دوره بود Olivares دیرین و عضو شورای بازنشسته سانتا رزا ستوان پلیس که او نیز از دست رفته 160 با توجه به شهر ،

جولی شانه که استعفا از شورای شهر در ماه نوامبر از دست رفته 172 رای در همان سه سال طول با توجه به سوابق.

او پا را تحت فشار پس از او و شوهر او خریداری یک خانه دوم در اکوادور که در آن زن و شوهر زندگی شده اند ،

الیورس شد او بیشترین شورای منتقد منجر به استعفای او سوال توانایی خود را به نمایندگی از شهرستان ترکیبات در حالی که زندگی در خارج از کشور. در پاسخ به یک ایمیل از درخواست او برای توضیح سوراخ خود را در رای گیری ثبت الیورس دعوت مطبوعات دموکرات خبرنگار به “رفتار بهتر تحقیقات مربوط به نشست حضور دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>