برای سومین شب متوالی, Santa Rosa, تظاهرات اعتراضی هفته گذشته به قتل جورج فلوید

سانتا رزا مقامات تصمیم به اعمال مقررات منع رفت و آمد پس از تظاهر کنندگان نادیده گرفته calls توسط ناوارو و Schwedhelm به کانال خشم خود را به تظاهرات مسالمت آمیز در روز یکشنبه یک روز پس از این شهر تجربه خود را برای اولین بار طعم عمده ناآرامی.

“ما واقعا می خواستم برای حفظ مردمی’ حقوق در اعتراض به, در این مجموعه خاص از شرایط” McGlynn گفت. “متاسفانه آنچه پس از تظاهرات و یا در حالت دوم در پایان تظاهرات خود ادامه می شود بسیار چالش برانگیز است.”

تظاهرات آغاز شد که شنبه شب در سانتا رزا باعث شده دهها هزار دلار خسارت به شهر و ملک خصوصی, پلیس گفت:. یک فرد مظنون به غارت و چپاول در مرکز شهر سانتا رزا پلازا بازار دستگیر شد اوایل دوشنبه و سه نفر دستگیر شدند اواخر روز شنبه و اوایل یکشنبه به اتهام هجوم به منظور پراکنده کردن از صحنه غیر قانونی مجمع.

دومین روز از تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد حدود 5 p. m. روز شنبه پلیس سرهنگ Jeneane Kucker گفت. اما سه ساعت بعد گروه از مردم شروع به مسدود کردن تقاطع خیابان سوم و سانتا رزا خیابان. 9 p. m. در برخی از جمعیت غرب به خیابان سوم خارج از سطح شیب دار به بزرگراه 101 — که در آن جمعیت از تظاهرکنندگان منجر به دو آزادراه تعطیلی روز شنبه.

“معترضان درگیر با افسران, اما باقی مانده صلح آمیز و نمی توانید بر روی اتوبان” Kucker گفت: از روز یکشنبه در اعتراض به. “در نهایت چند معترضان شروع به پرتاب بطری های آب در افسران که مسدود کردن رمپ عازم شمال به بزرگراه 101.”

حدود 11:20 بعد از ظهر بیش از 100 راه می رفت و در امتداد یک خیابان که در آن چند نفر شروع به ارتکاب اعمال خرابکاری Kucker گفت.

“چند نفر را شکست ویندوز در کسب و کار و رفت داخل با قصد غارت کسب و کار.” Kucker گفت. “با کمک Sonoma County, کلانتر, اجرای قانون حذف مردم از کسب و کار و به دور از پلازا مرکز خرید.”

حداقل یک بار معترضان با تشکیل یک دیوار برای محافظت از ورود به یک فروشگاه در بازار, Forever 21, و برای جلوگیری از اقدام به خرابکاری و غارت.

در حدود همان زمان گروه دیگری شروع یک استقلالی — وسایل نقلیه تبدیل دونات — در تقاطع در خیابان چهارم و مندوسینو خیابان و دعوا را شکست در میان مجموعه های مختلف از معترضان Kucker گفت.

درست قبل از نیمه شب پلیس به منظور غیر قانونی مجمع و شروع به متفرق کردن جمعیت پس از هشدار آنها را به ترک Kucker گفت. سازمان های اجرای قانون در سراسر Sonoma County, Napa County, Marin County, CHP و کمک به اجرای قانون هلیکوپتر پرواز سربار.

در آخرین ساعات مردم پرتاب بطری و سنگ و آتش بازی در افسران Kucker گفت.

“سانتا رزا اداره پلیس متعهد به حفاظت از آن جامعه شهروندان راست به جمع آوری و اعتراض و افسران ما در این زمینه” Kucker بیانیه بخوانید. “امید ما این است که هر آینده تظاهرات مسالمت آمیز خواهد بود که همه شهروندان این فرصت را به صدای خود را شنیده و در یک فضای امن.”

عضو شورای جان سایر سابق مرکز شهر تاجر و دیرین عضو شورای ابراز شوک پس از دیدن آسیب به کسب و کارهای کوچک — که بسیاری از آنها در حال حاضر تلاش شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس — به عنوان به خوبی به عنوان غم و اندوه است که تخریب و غارت شد و تحت شعاع قرار تظاهرات مسالمت آمیز در مورد فلوید مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de