فوتبال غرب قصد دارد برای آلبانی NPL بازی بعد از این سال

کامرون Newboldآلبانی تبلیغ

Football West head of development Jamie Harnwell and chief executive James Curtis with Albbany juniors Spencer and Libby Morris at the annoucement in March.
آیکون دوربینفوتبال غرب از توسعه جیمی Harnwell و اجرایی کورتیس جیمز با Albbany juniors اسپنسر و لیبی موریس در annoucement در ماه مارس است. اعتبار: لوری بنسون

فوتبال غرب هنوز هم امیدوار برگزاری دو ملی لیگ برتر وسایل در آلبانی, این سال, اما نه در اصل ممکن است 2 تاریخ.

برنامه های در حال بررسی برای برگزاری مردانه NPL ثابت و یک بازی از NPL و زنان رقابت بعد از آن در سال با COVID-19 جلوگیری از خیمه دو هدر از اقدام ماه آینده.

آلبانی تبلیغ نشان داد در ماه مارس که دو برتر وسایل اجرا خواهد شد در طول یک هفته برگزاری جشنواره فوتبال است.

پرت شکوه را فراموش نبرد با سورنتو FC در مردان ثابت و آلبانی میزبان شمالی Redbacks فوتبال زنان باشگاه و دانشگاه مرداک ملویل باشگاه فوتبال زنان بازی. این خواهد بود که اولین بار NPLW گرفته شده است به یک منطقه ای است.

هر دو بازی تعیین شد برای بازی در آلبانی برتر مرکز Centennial ورزشگاه.

فوتبال غرب اقدام افسر ارشد عامل جیمی Harnwell گفت: آنها اعتماد به نفس از برگزاری NPL بازی بعد از این سال در منطقه است. “منطقه ای جشنواره فوتبال به تعویق افتاده است و ما به دنبال برنامه ریزی مجدد بعد از آن در سال یک بار ما را از طریق این زمان دشوار است,” او گفت:.

“ما در حال کار با شهر آلبانی DLGSC و انجمن های محلی به کار را از طریق راه حل های بالقوه.”

Harnwell گفت: آنها نسبت به کار های خاص هر سانس.

“هیچ (تاریخ) در خصوص” او گفت:.

“ما به دنبال در بعد از آن در سال به سعی کنید و برخی از یقین است که هیچ گونه محدودیت دولت در سفر و گردهمایی خواهد شده اند و آرام و همچنین زمانی که امکانات در دسترس است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de