Foodland به کائوآئی فروشگاه در اوایل ماه اوت

Foodland بازار فوق العاده با مسئولیت محدود. امروز اعلام کرد از آن خواهد شد بسته شدن فروشگاه خود را در Waipouli مرکز شهر در کائوآئی در اوت. 9 پس از 40 سال از کسب و کار.

Foodland گفت: آن را نمی خواهد تمدید اجاره نامه خود را برای Kapaa کائوآئی فروشگاه مواد غذایی است که باز در سال 1980 به عنوان شرکت 28th, محل سکونت. در حال حاضر این فروشگاه دارای 70 کارکنان.

برخی از منتقل خواهد شد به Foodland Princeville, Foodland تنها فروشگاه دیگر در کائوآئی است که ادامه خواهد داد به کار گیرند. دیگران ممکن است ارائه فرصت های در, خواهر, شرکت ها و یا فروشگاه های دیگر در جزایر اگر مایل به نقل مکان.

“این تصمیم به بستن این فروشگاه پس از ما اجاره منقضی می شود در پایان ماه جولای بود بسیار دشوار است” گفت: Jenai S. دیوار, Foodland رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل در انتشار اخبار. “Foodland Waipouli خدمت کائوآئی سمت شرق جامعه برای 40 سال, و ما فکر طولانی و سخت در مورد تاثیر بسته شدن را در ما مشتریان وفادار و کارکنان اختصاص داده شده. این غم و اندوه از خداحافظی به این محل است و متعادل کننده شده توسط این واقعیت است که این فروشگاه شده است مبارزه مالی برای چند سال با توجه به افزایش رقابت از خرده فروشان بزرگ جعبه وارد بازار شده است.”

دیوار اضافه شده است که عامل یک فروشگاه در پیری 40 ساله تسهیلات با افزایش تعمیر و نگهداری و هزینه های دیگر پایدار و بازسازی آن را به استاندارد است که مشتریان انتظار امروز هزینه سنگین است.

“ما سپاسگزار برای ما Foodland Waipouli مشتریان بسیاری از آنها مانند خانواده ما و با تشکر از آنها را صادقانه برای خرید با ما در طول سال گفت:” دیوار در انتشار. “ما امیدواریم که برای پیدا کردن یک محل جدید در کائوآئی در آینده و تا آن زمان ادامه خواهد داد برای خدمت به این جزیره در Foodland Princeville.”

در اوآهو در ضمن Foodland برنامه ای برای باز کردن دو فروشگاه جدید از جمله Foodland مزارع در کا Makana علی را در Kapolei در ماه جولای و Kuono بازار در Kahala در اواخر پاییز.

Foodland گفت: این تصمیم به Foodland Waipouli بود و نه مربوط به افتتاح فروشگاه جدید است.

Foodland فوق العاده بازار, Ltd. تاسیس در سال 1948 توسط اواخر موریس J. “سالی” سالیوان, اولین سوپر مارکت برای باز کردن در هاوایی است. هونولولو مبتنی بر شرکت در حال حاضر در عمل 32 فروشگاه ها و استخدام بیش از 2600 کارکنان در Foodland گونی N ذخیره و Foodland مزارع فروشگاه در چهار سلیمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>