Foodland کارمند تست مثبت برای COVID-19 بسته شدن مدرسه و خیابان فروشگاه

یک کارمند در Foodland در مدرسه و خیابان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus باعث فروشگاه به اوایل امروز برای تمیز کردن عمیق.

Foodland بسته فروشگاه در 1:30 بعد از ظهر پس از اطلاع آن 50 نفر از COVID-19 مورد و استخدام حرفه ای مایع خدمات برای تمیز کردن کامل و فاضلاب این شرکت گفت: در انتشار اخبار. فروشگاه در 414 N. مدرسه و خیابان را بازگشایی در ساعت 6 صبح روز سه شنبه.

این COVID-19-مثبت کارگر اکران شد قبل از شروع کار در روز جمعه به تصویب سلامتی بررسی کنید اما وزارت بهداشت تایید بیماری های امروز است. کارمند کار نمی کند به طور مستقیم با مشتریان و Foodland گفت: این خواسته برخی از همکاران خود در قرنطینه به عنوان یک احتیاط ایمنی.

“داشتن یکی از کارمندان ما تست مثبت برای COVID-19 چیزی است که ما بسیار سخت کار می کرد برای جلوگیری و امیدوار بود هرگز اتفاق می افتد” Jenai دیوار رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت گفت: در انتشار اخبار. “آن است که یادآوری مهم برای همه ما باید فوق العاده هوشیار با پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله و زیر توصیه می شود اقدامات احتیاطی برای محافظت از ما و خانواده های ما همکاران و جامعه ما است.”

محلی متعلق به زنجیره مواد غذایی که یکی از اولین هاوایی خرده فروشان نیاز به اجباری ماسک برای کارگران و مشتریان در فروشگاه های آن گفت: این کار با خمیر بازی مناسب برای اطمینان از ایمنی.

با شروع در ماه مارس, Foodland کارکنان مورد نیاز به تصویب سلامتی, بررسی قبل از خود تغییرات و فروشگاه ها برقرار جدید روش های ایمنی و افزایش تمیز کردن بالا لمسی مناطق و همچنین محدود تعداد مشتریان قرار می گیرد و نشانگر در خطوط به طوری که مشتریان می تواند ایستادن حداقل شش فوت از هم جدا. پلکسی گلاس موانع نیز نصب شده در بررسی می ایستد.

این kamaaina شرکت 33 فروشگاه — تحت Foodland, Foodland مزارع و گونی N ذخیره برندها در چهار سلیمان — و بیش از 2,600 کارگران است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>