مواد غذایی نیازمند افزایش به عنوان بیمه بیکاری شکایت ادامه

این زن و شوهر از صد وسایل نقلیه که تا صف دوشنبه در مقابل Hauula انجمن جامعه در Kukuna جاده نماد رشد تقاضا برای مواد غذایی در سراسر جزایر در حالی که برخی از furloughed و گذاشته و کارگران هنوز هم می تواند دریافت بیمه بیکاری هستند جذاب خود را انکار و یا به تازگی تایید شده پس از ماه از نا امیدی.

“نیاز به کمک های غذایی بیشتر از همیشه با تقاضا برای مواد غذایی بیش از دو برابر در چند ماه گذشته” هاوایی Foodbank رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Ron Mizutani گفت: Honolulu Star-Advertiser در بیانیه ای در روز شنبه. “هاوایی Foodbank توزیع 2,079,178 پوند از مواد غذایی در اوآهو و کائوآئی در مارس و شگفت آور 3,746,136 پوند از مواد غذایی در هر دو سلیمان در ماه مه. بزرگترین چالش شده است تطبیق عرضه با خواسته های بی سابقه ای در طول COVID-19 در حالی که در ادامه به پاسخگویی به نیازهای یک در هشت هاوایی ساکنان که در حال حاضر در حال مبارزه با امنیت غذایی.”

گالری عکس: ساکنان هاوایی در نیاز خوش آمدید توزیع مواد غذایی حوادث

برای قرار دادن بحران در شرایط ساده داتی Kelly-حصار جمهور از Hauula انجمن جامعه که نظارت روز دوشنبه توزیع مواد غذایی از هاوایی Foodbank گفت: “نیاز است بدست بدتر است. شماره در حال رشد هستند. گاهی اوقات آن را پایین می آید به یک تصمیم بین اجاره و یا مواد غذایی است.”

به عنوان او و او پسر عموی استر Runnels از Hauula منتظر به دریافت دو جعبه هر یک از محصولات تازه و نان و ماست رفتار و بیکن یا سوسیس ویویان Filiaga شروع به گریه او به عنوان بازگو فشار مالی بر خانواده او پس از این کروناویروس جدید سرکوب فعالیت های اقتصادی ابتدا در اواخر ماه مارس است.

“ما صفر درآمد” Filiaga گفت. “ما هیچ چیز نیست.”

روز دوشنبه اهدای مواد غذایی از هاوایی Foodbank و سم تولید به معنی “ما قادر به زنده ماندن” Filiaga گفت.

Runnels استفاده می شود که برای کار پاره وقت به عنوان یک kupuna در Wahiawa مدرسه ابتدایی تا به او اجازه رفتن در پی COVID-19 بوده و در تلاش برای دریافت مزایای بیکاری دولت برای 10 هفته اما نمی تواند درک کند چرا او درخواست نمی کنید تایید شده است.

“من کوشش کرده ام که پس از مه” او گفت:. “برای برخی از این دلیل من را تکذیب کرد.”

سرخوردگی مشابه همچنان در سراسر جزیره.

در هیلو سابق پاره وقت سیرز کارمند و بارگذاری راننده کریستوفر بره گفت: درخواست تجدید نظر خود را از محروم مزایای بیمه بیکاری بدون توضیح باقی مانده است “در حال بررسی است.”

با خود نرم افزار در برزخ بره گفت: این بدان معناست که او نیز واجد شرایط اضافی برای فدرال همه گیر کمک های بیکاری.

بره تخمین می زند که او خواستار این ایالت هاوایی جزیره بیکاری دفتر 800 بار در روز به دنبال یک توضیح. بره می داند که حجم تماس های او باعث می شود هر روز از آنجا که آی فون خود را پیگیری خواهد شد تنها 200, تماس, و او به طور مداوم برای پاک کردن تلفن خود را از خروجی در طول هر روز.

“به من داده شده اشتباه شماره تلفن نادرست زمان فریم بودن پاسخ اطلاعات نادرست از یک نفر به بعد شماره تلفن که منجر به صوتی که در حال کامل و تقریبا هر چیزی دیگری شما فکر می کنم که می تواند به اشتباه با این کل تجربه” بره گفت. “من می خواهم برخی از شفقت از کسی که, کسی که مایل به کمک و کمک خواهد کرد. … من در یک وضعیت که بسیار وخیم مانند بسیاری دیگر از مردم در اینجا در هاوایی است.”

بره پذیرفته شده است به فدرال مکمل تغذیه ای کمک برنامه — بیشتر معمولا به عنوان مواد غذایی — اما گفت که $356 در مقررى ماهانه “تنها طول می کشد برای دو یا سه هفته” برای او و شریک زندگی خود را. “آن را نمی کشش برای کل ماه.”

خانه آنها زندگی می کنند پرداخت می شود اما بره شریک می پردازد آب و برق خود را با کارت اعتباری خود را.

“این پایدار نیست” بره گفت.

به بره وضعیت حتی بدتر بره با تجربه علائم تب و تهوع و فشار خون بالا اما نمی تواند آزمایش COVID-19 با وجود چهار درخواست و نگه داشته شدن ارجاع به عقب و جلو بین پزشک مراقبت های اولیه و خاموش-سایت امکانات تست بدون گرفتن تست شده است.

بره گفت: او را به جای کار می کند اما در این میان فقط می خواهد یک توضیح که چرا درخواست او را برای بیمه بیکاری ایالت باقی مانده است در انتظار.

“من سه گانه-بررسی درخواست اطلاعات و باور نمی وجود دارد هر گونه خطا و یا حذفیات,” او گفت:. “پس از آن پوچ فقط به ارسال مجدد درخواست من بارها و بارها اگر هیچ کس حتی رفتن به زحمت اطلاع رسانی به من چه ظاهرا مشکلی با آن. … من و بعد فورا رفت واز هیچ چیز اما سیگنال مشغول وقتی که من به نام هر UI اداری در دولت است.”

بسیاری از افرادی که به انتظارنشسته بودند تا وسایل نقلیه خود را روز شنبه در Hauula برای اهدا مواد غذایی تا به حال داستان های مشابه.

گلن آنی گذاشته خاموش Hauula کارگر ساختمانی گفت: صورتحساب خود را نگه دارید در آینده حتی اگر او هنوز هم در حال انتظار برای او برنامه دولت برای بیمه بیکاری و PUA بودجه به تایید شود.

خواسته در مورد وضعیت خود بیمه بیکاری درخواست آنی گفت: آن را “در انتظار, در انتظار, در انتظار است.”

اما صورتحساب را به آینده از جمله اتحادیه حق.

“من لغزش پشت” آنی گفت. “در زمانی که من آن را دریافت کنید (بیمه بیکاری) آسیب انجام خواهد شد.”

روز دوشنبه کارلوس Mozo پیوست 34 سایر داوطلبان که نشان داد در Hauula انجمن جامعه برای کمک به توزیع مواد غذایی — قبل از داوطلب شدن در دو توزیع مواد غذایی سایت بعد در روز.

Mozo و یک عکاس آزاد از دست رفته از عروسی گیگابایت و دو هتل قرارداد زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

درخواست خود را برای بیمه بیکاری تصویب شد فقط در هفته گذشته اما Mozo گفت: آن را نمی خواهد تا برای دو ماه از حقوق از دست رفته.

اما Mozo همچنان به کمک به توزیع مواد غذایی در هر هفته برای کمک به کسانی که حتی بدتر است.

“ما باید برای کمک به هر یک از دیگر,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>