Folau نقش اول سوپر لیگ انگلستان

جاش LuckhurstAAP

Catalans Dragons' Israel Folau started slowly in his first Super League match in England.
آیکون دوربینکاتالانها اژدها’ اسرائیل Folau آغاز شده و به آرامی در سوپر لیگ انگلستان است.

اسرائیل Folau بازی های برگزار شده است در سوپر لیگ انگلستان به عنوان کاتالونیا اژدها’ ضرب و شتم هال FC 34-29 در KCOM ورزشگاه.

بحث امضای 30 ساله استرالیایی بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط راگبی, فوتبال, لیگ برتر و سوپر لیگ به عنوان او بازگشت به 13-man کد پس از 10 سال دور زمانی که امضا 12 ماه قرارداد در اژدها در ماه ژانویه است.

جلوتر از روز یکشنبه مسابقه زبان انگلیسی راگبی لیگ افسانه گری Schofield لعنتی از “درخت” تصمیم به اجازه می دهد Folau به بازی در لیگ.

“من فقط نمی کنید چرا که به مقامات اجازه می دهد چیزهایی مانند این اتفاق می افتد,” سابق بریتانیا و کاپیتان تیم ملی انگلستان گفت: خورشید ،

“مردم مسئول ورزش درخت. من آن را نفرت راه مقامات اجازه می دهد تا مردم را به دور با آن.

“من فکر می کنم Folau خواهد دریافت مقدار زیادی از چکش-و به درستی چنین است.”

وجود دارد پراکنده بوس به عنوان سابق استرالیا, بین المللی, گرم کردن قبل از بازی, اما, فرانسوی, لباس بیرون آمد و به سکوت قبل از لگد کردن.

Folau اولین تماس در داخل پنج دقیقه شنیده کر نارضایتی از جمعیت بود و او به سرعت پیچیده توسط جاش گریفین قبل از این مرکز می تواند رفتن.

هیچ واکنش دوم خود را با لمس بر روی لبه سمت راست اگر چه بدنه طرفداران آوازی که او با بازی شسته و رفته offload که در نهایت منجر به کاتالانها برای اولین بار امتحان کنید.

در نیمه دوم این بود سام Tomkins بود که در پایان دریافت از خانه حمایت از خشم به جای Folau.

اولین بار او را لمس استقبال شد با مقدار زیادی از بوس, اگر چه او به دست آورد هیچ مزیت به او رسیدگی گریفین.

Folau اصلی بازی از نیمه اول دیدم مرکز تلنگر خوبی offload به جناح لوئیس Tierney تحت فشار از دو مدافع که منجر به اژدها’ اولین نمره در مدت کوتاهی پس از.

او تولید قوی دفاعی تکل دو طرف نیمه وقت به انکار گریفین و کامل-بازگشت جیمی Shaul قبل از ضربه زدن به پشت او برای اولین بار هوایی چالش درست قبل از ساعت علامت فقط برای بنیامین Jullien به دست کشیدن در پنج متر از تلاش خط.

کاتالانها’ باز گشت آمد و خود را مخالف پهلو به عنوان او به ندرت تهدید در نیمه دوم اما ارائه گفتن لحظه در مرگ با خیره کننده گرفتن از کوتاه kick-off توسط بازدید کنندگان که دیدم استرالیا جیمز Maloney نمره مسابقه برنده سعی کنید با دو دقیقه باقی مانده.

Folau تلاش برای ایجاد یک تاثیر در هال تنها با تعداد انگشت شماری از حمل برای کاتالانها اما در نهایت ساخته شده گفتن سهم در کمک به طرف فرانسوی قابل توجه کامل باز گشت.

تمام توجه بود در مرکز استرالیا در ساخت با بدنه طرفداران booing 30 سال در گرم کردن و پس از اولین تماس.

وجود دارد به نظر می رسید چند خانه طرفداران که هو استرالیا در طول مسابقه با کاتالانها’ Tomkins copping بسیاری از خانه پشتیبانی توجه برای بسیاری از نیمه دوم.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im