فوگل رکود شل به عنوان هاوایی تیم بیس بال سکوت ایالتی داکوتای شمالی

ورزشی

امداد آمد از اغل گاو یا حشم و به هیچ-دیگر-افتادن hitter وظیفه — در هاوایی تیم بیس بال را 8-0 و شتم ایالتی داکوتای شمالی در لس موراکامی ورزشگاه. ادامه مطلب

امداد آمد از اغل گاو یا حشم و به هیچ-دیگر-افتادن hitter وظیفه — در هاوایی تیم بیس بال را 8-0 و شتم ایالتی داکوتای شمالی در لس موراکامی ورزشگاه.

قبل از بعد از ظهر دوشنبه جمعیت 931 چهار کوزه همکاری در چهار hitter وظیفه برای رزمندگان رنگین کمان برای اولین بار shutout پس از 15 آوریل 2018 — طول 75 بازی. این ‘کمان برنده نهایی سه نفر از این چهار بازی از سری بازی های برای بهبود به 5-1. گاومیش کوهان دار امریکایی هستند 1-3.

براندون راس یک چپ دست که از انتقال ریورساید (کالیفرنیا.) کالج در ماه اوت اجازه ضربه زده و سه در سه نوبت. به خاطر آن بود که تعیین شده به عنوان یک “ستاد” بازی برای آه راس اهدا شد پیروزی وجود ندارد و تبادل حداقل پنج نوبت معمول مورد نیاز برای استارت.

یک بار دیگر گاومیش کوهان دار امریکایی نمی تواند فرار ا اغل گاو یا حشم. Li را پنتس, Vince رایلی و تایلر Dyball سه بار مجاز به بازدید و پیاده روی در شش نوبت. آه مسکن اجازه داده دو دست آورده اجرا می شود در 162⁄3 نوبت در این سری و در حال حاضر یک 1.40 عصر در شش بازی این فصل است.

>> گالری عکس: بیس بال: هاوایی ضربان ایالتی داکوتای شمالی در آخر

تعیین شده hitter وظیفه آدم فوگل وارد hitless در 13 در-خفاش ها در این فصل پس از گم همه اما 10 بازی در سال 2019 پس از درد و رنج آسیب به شانه راست. روز دوشنبه فوگل باز با سه متوالی مجرد برای اولین بار است که منعکس شده به سمت چپ میدان به صفحه Scotty اسکات با اولین اجرا.

“این احساس بزرگ” فوگل گفت: از اول ورود مجرد است. “من نمی دانم هر کلمه برای توصیف آن است. من سنگ زنی برای آن یکی. این یکی از اولین بار است که می خواهید.”

فوگل تحت عمل جراحی روی شانه راست در مارس 2019. او شروع به هدف قرار دادن تا یک هفته قبل از فصل بازکن.

“شما آن را می دانستند از آمدن” سر مربی مایک Trapasso گفت: از فوگل که رفت 3-برای-4 با یک اجرا و یک RBI. “این مهم نبود از ‘اگر’ اما ‘،’ شما باید به خودتان یادآوری او نبود نوسان در پاییز. او تنها شاهد تبادل زنده برای سه هفته بیش از سال گذشته است. آن طول می کشد کمی زمان مهم نیست که شما هستند. تا زمانی که شما دریافت کنید که برای اولین بار (ضربه) شما شروع به فشار دادن. او کمی آزمایشی در چهار بازی. او مهاجم امروز. هنگامی که شما دریافت کنید که برای اولین بار یکی از راه های شما را دیدم برخی از تهاجمی نوسانات. شما را دیدم که آدم فوگل ما می دانیم و عشق است.”

فوگل که تا به حال حمله موراکامی ورزشگاه بزرگ شکاف با بالا قطع کرده است با تغییر رویکرد خود را به یک سطح نوسان است. “من در تلاش برای در زمان و سطح نوسان توپ” فوگل گفت. “من احساس کردم که کار می کرد.”

اعتماد به نفس افزایش در آمد پس از او آزمایش خود را شانه که او مجروح شده بود در یک سر-اسلاید برای اولین بار در صفحه سال گذشته است. پس اول خود را تنها در روز دوشنبه او شیرجه برای اولین بار در یک انتخاب کردن تلاش. “این چیزی است که من انتظار برای دیدن” فوگل گفت. “من پشت کردم ، من گفت: “این احساس خوبی است.’ “

او گل اول اجرا در آه پنج-اجرای سوم و … در یک cleats-اسلاید برای اولین بار به صفحه. “من هرگز رفتن به اسلاید به خانه هرگز دوباره او گفت:” لبخند زدن.

مرکز fielder مت وانگ دو اجرا در دو سوم. Shortstop Kole Kaler تا به حال دو بازدید از جمله سوم سه گانه این فصل است.

که بیش از اندازه کافی برای ‘کمان’ ناگهان عمیق تبادل کارکنان.

از بین برنده های Trapasso گفت: “آنها واقعا خوب است چرا که برندن نبود واقعی تیز امروز.” اما Trapasso ستایش راس برای کار در خارج از یکی از پایگاه های لود شده در وضعیت دوم زمین باز یافته. راس زده از براک اندرسون و سپس ناشی از نوح دهنه به پرواز کردن به سمت راست.

“آنچه که من فکر نمی شد به در” راس به یاد می آورد. “ما فقط در زمان اولیه (2-0) منجر شود. آیا نمی دهد تا. استقامت. من فکر می کنم که انجام دادم.”

Trapasso گفت: “وجود اعتبار داده شده برای خارج شدن از مربا حتی اگر شما خودتان را در آنها. او چیزهای خوب. زمانی که او می اندازد و آن را در وجود بچه ها نمی بشکه ، آنها را بیش از رول (برای grounders) یا پاپ آن را به دلیل مسائل خود را خیلی خوب است. او خیلی در زندگی به خود fastball.”

پنتس انداخت بدون گل سه نوبت و موقعیت خود را برای یک شات در شروع چرخش است. رایلی زده از سه در دو نوبت و در حال حاضر به طور متوسط 9.3 رزین در هر زمین باز یافته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>